Şimdi Ara

Golf 7 yıllara göre değişen özellikleri nelerdir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
2
Favori
10.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2.el Golf7 Highline model araç bakıyorum, fakat aracın yıl bazlı olarak değişen neyi var neyi yok bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Yani 2015 Golf7 nin 2014 ten donanim açısından farkı varmıdır? aynı şekilde 2014~2013 vs.

Benim bildiğim bazı farklar var fakat hangi yıldan itibaren bunlar geldi bilmiyorum.
    -Arka stopların Led olması
    -Katlanır ayna

şimdiden cevaplar için teşekkürler

• 2012 yılı sonlarında geldi Golf oradan başlarsak;
    2013'te Highline'da Bi-xenon basic far,
    2014'te Highline'da Led stoplar, led plaka aydınlatmaları ve katlanır aynalar, Comfortline ve Highline için ambiyans aydınlatmaları,
    2015'te motorlar Euro 6 ile güncellendi, 1.2 TSI 105'ten 110 HP'e, 1.6 TDI 105'ten 110 HP'e, 1.4 TSI 122 ve 140 HP'ten 125 ve 150 HP'e çıktı, Higline'da renkli ekranlı yol bilgisayarı, Haziran sonrası modellerde ise 6.5" Composition Media ekranı,
    2016'da Cam tavan olan araçlarda görünüş işlevli shark anten, Geri Görüş Kamerası ve Dynaudio opsiyonu olan araçlarda App-Connect hazırlığı, R-Line iç ve dış paket opsiyonu, Comfortline için ön-arka park sensörü, bluetooth ve USB bağlantısı, Midline Plus için fonksiyonel direksiyon ve bluetooth,
    2016 22. hafta sonrası üretimlerde ışık görüş paketi olan araçlarda çerçevesiz dikiz aynası, yol bilgisayarı daha detaylı oldu, torpido kilidi kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurD7 -- 25 Şubat 2017; 23:0:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

2012 yılı sonlarında geldi Golf oradan başlarsak;
    2013'te Bi-xenon basic far,
    2014'te Highline'da Led stoplar, led plaka aydınlatmaları ve katlanır aynalar, Comfortline ve Highline için ambiyans aydınlatmaları,
    2015'te motorlar Euro 6 ile güncellendi, 1.2 TSI 105'ten 110 HP'e, 1.6 TDI 105'ten 110 HP'e, 1.4 TSI 122 ve 140 HP'ten 125 ve 150 HP'e çıktı, Higline'da renkli ekranlı yol bilgisayarı, Haziran sonrası modellerde ise 6.5" Composition Media ekranı,
    2016'da Cam tavan olan araçlarda görünüş işlevli shark anten, Geri Görüş Kamerası ve Dynaudio opsiyonu olan araçlarda App-Connect hazırlığı, R-Line iç ve dış paket opsiyonu, Comfortline için ön-arka park sensörü, bluetooth ve USB bağlantısı, Midline Plus için fonksiyonel direksiyon ve bluetooth,
    2016 22. hafta sonrası üretimlerde ışık görüş paketi olan araçlarda çerçevesiz dikiz aynası, yol bilgisayarı daha detaylı oldu, torpido kilidi kalktı.

Allah razı olsun harika bilgi :)

hocam yeni golf 7 aldım 2016 ekimde gelmiş doğuş otoya. 1,6 tdi. bende katıldım aranıza hangi forumları sayfaları tavsiye edersin araç için

• Wiggles W kullanıcısına yanıt
    PM gönderdim.
  • quote:

2012 yılı sonlarında geldi Golf oradan başlarsak;
    2013'te Bi-xenon basic far,

Merhaba hocam. Bende 2016 golf 1.2 comfortline var. Cam tavan yok, shark anten var

• williamwallace88 W kullanıcısına yanıt
    Sıfır mı almıştınız aracı? 2016 22. hafta sonrası standart olmuş olabilir sonradan takılmadıysa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Sıfır mı almıştınız aracı? 2016 22. hafta sonrası standart olmuş olabilir sonradan takılmadıysa.

sıfır aldım 1,5 ay oldu. bayidekiler de (doğuş oto ankara) tam cevap veremedi, arka camdaki anten çekim sıkıntısı yaşıyordu, ondan eklenmiş olabilir dedi. 2017 golf görsellerinde de hep shark anten var
  • Standart olmuştur o zaman. Antenin herhangi bir işlevi yok normal anten sadece arka cama entegre. Görünüş olarak eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurD7 -- 7 Aralık 2016; 16:16:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    Comfortline için bluetooth ve USB bağlantısı 2016 da değil 2015 temmuzdan itibaren standart oldu.
  • Beyler şimdi en kötü hangi Golf alınır? Ben 2017 bakıyorum ama fiyatlar çok yüksek be.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.