Şimdi Ara

Golden mattock ve premium sorusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
10.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu golden mattock'u kullanmak için illa premium yüklü olmak zorunda mı? bende suan pre filan yok. 1 tane golden mattock alıp kazayım diyorum pazardan. 2.5gb filan ronarkta. sizce kendini kurtarır mı? çünkü dc pre filan olmayacağı için drop oranı az olacaktır. kendi fiyatını çıkartır mı yani monsterlerden filan?

• Dc premium + Dc flash basıyorum 10 tane (drop şansını %100) arttırıyor sözde 2 hafta oldu daha 2 gb kasmadı titanda :) değmez diyorum uğraşılmaz invorter 10 dakikada bir doluyor ama drop yok
  • premiumsuz kırdırılıp kullanılıyor mu peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaSoN_

premiumsuz kırdırılıp kullanılıyor mu peki?

evet
  • aynen bende destanda kullanıyorum dc pre + golden mattock uğraşmaya değmez. golden kullanmadan önce normalini kullanıyordum goldenla aynı şeyler düşüyor, goldenin tek farkı inventory in daha hızlı doluyor o kdr. ha birde normale göre daha fazla ms düşüyor. dc pren varsada %100 drop rate ms lerde bir işe yarar. maden işi anca koxpun varsa ya da full online isen işe yararıyor.
  • Bende bir deneyim dedim 2 saat oldu başlayalı düşen en iyi item shaphire
  • aynen öyle koxp açmam dersen boşuna bulaşma benim gibi parana yazık olur
  • Golden mattock için premium şart, yoksa bir işe yaramıyor en azından bi' bronz premium olmalı, DC olursa flash ile daha iyi olur tabii.
  • Bence tamamen şans işi o iş bende zamanında senin gibi pre olmadan aldım kırdırdım 150 m almıştım parası çıkarmı diye düşünüyordum ertesi gün ol rol çıktı 5 gb çıkanlarida kırdırdım hep satmadim flame ring çıktı 3 günde tamam parası fazlasıyla sonra zevkine takıldım şans işi tamamen bence
  • 1 ayda 2 charla 22 gb kasmıştım full online olarak.
  • Koxp olmadığı sürece işe yaramaz.
  • Golden Mattock Nasıl Alınır? Kırdırılır? Vay be konu üzerinden 10 yıl geçmiş. 2023 Knight Online Maden ile güncel olarak günlük 8-9 kazanabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.