Şimdi Ara

GOLD WIRELESS STEREO HEADSET (SONY PS4 OFFİCİAL) - ANA KONU (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
9
Favori
24.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ozark

quote:

Orijinalden alıntı: OPM

https://www.amazon.com/gp/product/B00HVBPRUO/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1&tag=igndeals14-20&ascsubtag=723d3c3b-ff03-4329-a125-5d2a72b71c59

Kulaklığın garantisi oluyor mu amazondan alınca

Hayır.

• Kulaklıkta mikrofon açıkken kulağa çok az da olsa bi ses geliyor mu sizde de? Mikrofonu kapatınca ses gelmiyor. İlk başlarda rahatsız ediciydi ama şuan alıştım. Yine de bunu gidermenin bir yolunu bilen var mı?
  • arkadaşlar bi kaç güne kulaklık siparişi vericeğim aklımda sony platinium wirrelles yada hyperx cloud revolver S. sizce hangisini almalıyım eğer sony alırsam türkiyede olmadığından amazon.de den alıcağım sıkıntı olur mu bilmiyorum. önerilerinizi bekliyorum.
  • revolver s in ps4 desteği şu an yok ama cloud 2 modeline hyperx in sitesi üzerinden güncelleme geldi ve ps4 ile tam uyumlu oldu... ses usb üzerinden çok çok güçlü ve fiyat olarak 400 450 lira bandında... tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FEYM

revolver s in ps4 desteği şu an yok ama cloud 2 modeline hyperx in sitesi üzerinden güncelleme geldi ve ps4 ile tam uyumlu oldu... ses usb üzerinden çok çok güçlü ve fiyat olarak 400 450 lira bandında... tavsiye ederim...

Sony gold kullandıysanız kıyaslar mısınız hyperx 2 ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: FEYM

revolver s in ps4 desteği şu an yok ama cloud 2 modeline hyperx in sitesi üzerinden güncelleme geldi ve ps4 ile tam uyumlu oldu... ses usb üzerinden çok çok güçlü ve fiyat olarak 400 450 lira bandında... tavsiye ederim...

Hocam hyperx revolver S modelini aldım almışken en yenisini alıyım dedim. Evet 7.1 konusunda oyunlarda destek yok fakat youtubeden 7.1 videolar izlediğimde performansı tam verimli veriyor, cloud2 biraz eski bir ürün olduğundan sıcak bakmadım. Neyse aldık bakalım umarım 7.1 desteği bunada gelir oyunlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozark kullanıcısına yanıt
    Gold wireless kullanmadım ama 40mm driverlara sahip ve kullanan herkes cloud 2 yle kıyas kabul etmez diyor... bu arada sony ürünlerine sempatim var iki tane de sony kulaklık sahibiyim ama cloud 2 son ses oyun oynayamazsın beynin patlıcak gibi oluyor... tabi usb üzerinden güncellenmiş olarak kullanırsan... ds4 e jak girişinden takarsan ortalama bir ses alırsın... ses kalitesi ve gücü benim için çok önemli kalblo filan sorun değil diyorsan bundan daha iyisi olucağını sanmıyorum... zaten cloud 2 nin prof oyuncular için başarısı ortada, isveç qpad firmasının modeli aslında ve o fiyata daha kaliteli bi kulaklık olucağını sanmıyorum... haftasonu arkadaşım bende kullanıp beğendi hepsiburadadan almış hemen ama fiyatı artmış 460 tl civarlarında şu an....
  • Arkadaslar gecici olarak almak icin Gold headset nasildir? Normalde AVR kullaniyorum ama servise verecegim. O gelene kadar tv hoparlorune kalmayayim diyorum. Gold headset tabii stereo ve gercek surround ses alamayiz ama surround sistem ile oynamis arkadaslar karsilastirirsa Gold headset idare eder mi kisa sureligine? Basslar filan guclu mu ve seslerin geldigi yonler duzgun ve dogru mu?

Geceleri de AVR ile oynamak sikinti. Basslari kismak zorunda kaliyorum yoksa zaptedilmiyor. Eger Gold headset kaliteliyse AVR varken bile geceleri Gold headset ile devam ederim diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 30 Aralık 2017; 23:45:56 >
  • Hortlatıyorum ama bu kulaklığın usbsi kaybolursa nasıl bir yol izlemek lazım.
  • Arkadaslar teknosa dan new gold wirelles headset aldim önceki gold wirelles headset 2.0 eski versiyona gore ses cok az geliyor..uygulamayı indirdim.ama bf5 te kulak ici kulaklıkta bile daha cok ses geliyordu ..baska bir ayarı var mi?

• selam herkese kulaklığı yeni aldım gold wireless ancak kulaklık eslik uygulamasından yaptığım ayarlar makinayı ve kulaklığı kapatınca sıfırlanıyor her seferinde ses modunu ayarlamam gerekiyor bilgisi olan var mi

• NEMESIS_1453 kullanıcısına yanıt
    Gerçi şimdiye kadar bulmuşsundur ama chat modundan game moduna alman lazım.
  • konuyu hortlatıyorum ben de ama..
    uzun zamandır kullanmıyordum pad lerin üstü soyuldu dökülmüştü.
    Türkiye den nereden temin edebilirim bu pad leri? yurt dışında var buldum da 1-2 ay beklemek istemiyorum.
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı çöpe atıyorsun

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Başka dongle bulup devam hocam sıkıntı yok oluyormuş

• acu540 A kullanıcısına yanıt
    Orası öyle de başkasını nasıl bulacaksın sorun orada. Her cihaz için 1 tane üretiliyor. Ayrı olarak satılsa iyi olurdu kaybetsen bile alırdın ama tek satışı yok.

• Yeni Wireless Headset alınır mi ? 400TL civarı falan miktara. Oncesinde Eski NOKIA telefon kulakligi ile kullandım son zamanlarda da JBL T205 ile aradigimi bulamadım. Malum fiyatlarda bu aralar fena uçuk seviyede.
    Fazla beklentim veya ses kasma derdim yok. Orta seviyede memnun edecek cinsten ses versin yeterli bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 10 Mart 2019; 14:35:22 >
  • 7.1'in pedler başladı dökülmeye, yurt dışına baktım bir ayda geliyor iki tane ped. Türkiye de satan ya da başka uyan malzeme varsa beklerim önerileri.
  • Kulaklığı ilk defa kullanıyorum. Çekim alanı odanın dışına çıkınca gidiyor.

Daha önce kablosuz kullandım bu kadar hassas değildi.

Güçlendirme şansımız var mı ? Yoksa ps4 için tasarlandığı için mi bu şekilde ?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.