Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
937
Cevap
22
Favori
36.918
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      477 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:17:53

Önceki mesaja sizi mention yapamadım belirttiģim gibi benim hatam olmuş teşekkürler ilgilenen herkese.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      mtayfur83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2400 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:20:55
      Hizlial kaliteli hizmet sunan bir firmadır fiyatları biraz yükseldi önceki dönemlere göre bu da kaliteyle alakalı olsa gerek.HB nin hizlial kalitesine ulaşması çok zor.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      318 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:27:22
      Gerek hizlial com gerekse sanalpazar.com sürekli kullandığım ve hiçbir zaman beni mağdur etmeyen firmalar. Umarım ikiside kapanmaz. GG yada n11 e muhtaç olmak istemem. Ayrıca teknoloji mağazalarınin peşpeşe iflas etmesi yada ülke pazarından cekilmeleri hayra alamet olaylar degil. Bu sadece tr içinde değil dünya genelinde yaşanan bir sıkıntı. Umarım kaos ortamı oluşmaz.

|
      |

• Yarbay
      2476 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:34:37
      umarım dört firmanında çalışmaları aksayacak şekilde sonuçlanmaz, rekabet her zaman müşteriye yarar, insanlar alışveriş yapacakken seçenekleri artar.
      |
      |

• Binbaşı
      1579 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:56:18
      Ölücüler bir araya gelse ucuza alsa ya bu şirketi

• Yüzbaşı
      380 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:56:38
      Gold hızlıal güvenli siteler dedik ama bunlar bile sallanıyorsa vay orta halli şirketlerin haline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoNuAzKaEn -- 8 Ocak 2016; 16:57:01 >
      |
      |

• Yarbay
      4273 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:58:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

Size Gold ile ilgili başımdan geçen bir hikayeyi anlatayım. Yaklaşık 10-11 sene önce ilk masaüstü bilgisayarımı almak üzere Gold'un Pendik şubesine gitmiştik. Aynı mahalleden toplamda 4 kişi 4 bilgisayar alacaktık.

Bilgisayarın özellikleri 1gb ram, 256 ekran kartı idi. Her neyse bizde 4 tane komşu hep beraber almaya geldiğimiz için önerdikleri fiyattan ufak bir indirim yapmalarını istemiştik. Yattığı yerden konuşan satış danışmanı en ufak bir şey yapamayacağını söylemişti.

Biz de haliyle 4 tane müşteri hep beraber geldik ayağınıza, peşin hemen parayı verip alacağız minvalinde cümleler kullanmamıza istinaden Gold'un satış danışmanı elemanın verdiği cevap aynen bu şekildeydi;

''Gold çok büyük bir firma, siz dördünüz alsanız da almasanız da bizim için farketmez.''

Bize çomar muamelesi yapan Gold şimdi ne hali varsa görsün. Az bile olmuş, tez zamanda...

vatan computera gittiğinde indirim yapın diyebiliyormusun.

Xiaomi Mi4 Asus Dsl-Ac55u

• Yüzbaşı
      584 Mesaj
      08 Ocak 2016 17:12:25
      [8 Ocak 2016 12:00 Güncelleme] Sanalpazar.com hesaplarına ulaşabilen ödemeler, sırası ile geri iade edilmektedir. 8 Ocak 2016 Saat 12:00 itibariyle, ürünleri satıcı üyeler tarafından henüz kargolanmamış 1.644 üyemizin 1.943 ödemesi kartlarına iade edilmiştir ve iade işlemleri aralıksız devam etmektedir.

Düzeltme gelmiş karta iade işlemleri ürünleri KARGOLANMAMIŞ kişiler için geçerlidir. onayı verilen satışlar içinde muhtemelen önümüzdeki hafta içi yatacak paralar diye düşünüyorum zaten salı günü bir açıklama daha gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsairms -- 8 Ocak 2016; 17:13:25 >
      |
      |

• DH Yönetici
      5011 Mesaj
      08 Ocak 2016 17:12:53
      Dün Gold'un Forum Mersin mağazası kapalıydı. Keza LG mağazası da kapalıydı enteresan şekilde. Ekleme yapmış olayım.
      |
      |

• Binbaşı
      1067 Mesaj
      08 Ocak 2016 17:22:58

Aynen hocam sanki vatan bunlara bedavaya veriyor ürünleri, daha geçen hafta sonu 800 liralık kahve makinası aldık bi eleman kasaya kadar anlattı etti girdik sıraya ödedik sonra abartısız 10dk ayakta poşet getirip içine sokacak eleman aradık bıraktılar koliyi orta yerde, kasiyer ben tekim poşetleyemem bekle diyor :D
      |
      |
      FreeRun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1481 Mesaj
      08 Ocak 2016 17:23:18
      Arkadaşlar bugün okuduğum haberlerde bi çok firma istemiş erteleme , ekonomik krizden bahsedilebilir mi?

iPhone 7 - iPad mini Retina - Beats X - Sony PS 3 500 Gb - PS Vita Slim 3.60 - CASPER i5 Notebook - ASUS x550jx Notebook - PhD Student
    • Teğmen
      207 Mesaj
      08 Ocak 2016 17:27:17

Kriz çoktan başladı hocam ama asıl etkilerini en az 6 ay 1 yıl sonra göreceğiz

|
      |
      Teknolojist_44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1778 Mesaj
      08 Ocak 2016 17:40:05
      Adana da ki GOLD mağazası da kapandı.
      |
      |

"Ölülere acıma Harry! Yaşayanlara acı, her şeyden çok da sevgisiz yaşayanlara." Albus DUMBLEDORE

• Binbaşı
      1637 Mesaj
      08 Ocak 2016 17:41:06
      Simdi vunlar elindeki malları ne yapacaklar? Ucuza satarlarmi acaba depoyu bosaltmak icin.Krizi firsata cevirebilirmiyiz

|
      |

F-4E Phantom II
      1987-2014
      F-4E 2020 Terminator over Turkish Skies

1958-2018 Baba Phantom 60 yıldır göklerde
    • Yarbay
      5215 Mesaj
      08 Ocak 2016 17:56:01
      quote:

Orijinalden alıntı: sananebesanane

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Zamanında ettiğim beddua sonunda tutuyor !

600 Liralık F. Makinasını babalar gününde 400 lira gibi bir ücrete satışa koyup satın alınca göndermeyip beni mağdur ettiğinde T.H.H'de hakkımı arayıp kazanmam sonucu. Beni Hırsızlık, Dolandırıcılık, Sahtekarlık gibi ithamlarla Çağlayan Adliyesine hakkımda suç duyurusu açıp karara itiraz etmeye çalışana mı acıyacağım. O günlerde hazırladığım savunma esnasında boncuk boncuk terleten Hızlıal.com'a mı üzüleceğim ? BETER olsunlar. Hakim karşısında tekrar mahkemede kazanmama ve iftiralarına karşı savunmam kabul görmesine rağmen, ürünün ücretini geri yatırmış olduğum halde ürünü gönderdik ama parasını ödemedi hırsızlık dolandırıcılık diye ağzında geveleyen avukatlarına bana laf düşmeden, Hakim bile o diksiyonla hızlıal avukatını madara etti önümde. Ne kadar zorba olduklarını nerde nasıl konuşacaklarını bilmediklerini burdan anlayın..
      Adamlar müşterilerini dolandırıcılık suçlamasıyla adliye saraylarında tebligat yağmuruna tutuyor.
      Kimse kusura bakmasın , dava bittiğinde inşallah batarsınız dediğimde bu günleri göreceğimi düşünmemiştim :) İnsan neşe doluyor. ürün satışı esnasında müşteri temsilcilerinden, avukat bürolarındaki çalışanlarına kadar müşteri memnuniyetine dair zerre söz görmedim duymadım. Herkes kabadayı, Herkes akıllı bir ben haksızdım , hak ve hukuk bilmeyendim sözde onların gözünde. Ne ekersen onu biçersin.

Avukatlara da dava açtınız mı? Avukatlara da dava açıp yerel mahkeme sonuçlarından sonra bir de ekstra AİHM'ye başvurup iyice pertlerini çıkarsaydınız. Günümüzde avukatlar hakimlerden daha havalı ve atarlı nedense.

Avukatlara da derken anlamadım. Davayı açan ben değildim davayı açan onlardı ben sadece THH'ye vermiştim onlar ise beni direk THH kararına itiraz için ve benim dolandırıcı sahtekar olduğumu kanıtlamak için Normal mahkemeye vermişler. Zaten bu mahkeme olaylarının prosedürleri çok sıkıntılı olduğu için açmadım avukatlara birşey. Alnımın akıyla çıktım davadan geldim. Zaten bu adamlar dava ettikleri kişiler gelmeyecek diye düşünüp bol keseden sallıyor. dilekçelerde. Ben oraya gidince şaştı kaldı.. 200 liralık meblağ için 1000 liraya yakın masraf ödediler bu bana yeter de artar bile :) Mahkem masrafları falan hep hızlıal.com'a kitlendi :)
      |
      |

Intel i7 9700K 3.6GHz // Gigabyte Z390 AORUS MASTER 4266MHz // Corsair 16GB (2x4)Vengeance Pro White RGB 3000MHz // MSI ARMOR 1080 OC // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // Sandisk 120GB SSD Ext. // XigmaTek Tauro 600W //x MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS // MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS Logitech G910 Keyboard // Logitech G933 Headset White // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad // Windows 7 Ultimate // Pioneer Ev sinema sistemi 5+1 VSX-D511 // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz

• Yüzbaşı
      416 Mesaj
      08 Ocak 2016 17:58:38
      Hızlıal uygun geliyordu bazen bana da ilk defa sanalpazardan birsey alacaktım onda da sorun cıktı. arkadaslar N11 de 69 a satış yapan satıcı sanalpazarda niye ve nasıl 62 ye satıyor

|
      |

olması gereken şeylerin adını iyilik yapmak koymuşlar...
    • Yüzbaşı
      416 Mesaj
      08 Ocak 2016 18:02:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojist_44

Arkadaşlar bugün okuduğum haberlerde bi çok firma istemiş erteleme , ekonomik krizden bahsedilebilir mi?

İflasın ertelenmesi kabul edilirse şirketin borçlarına bir kaç yıl faiz işlemiyor bu sebeple faiz giderlerini başka kaynaklara kullanıyorlar . Bir nevi küllerinden doğmak için yapıyorlar

olması gereken şeylerin adını iyilik yapmak koymuşlar...
    • Yarbay
      4299 Mesaj
      08 Ocak 2016 18:10:46
      http://www.hizlial.com/
      Bu web sayfası kullanılamıyor

• Yüzbaşı
      740 Mesaj
      08 Ocak 2016 18:11:46

Katılıyorum, hatta foruma da yazmıştım 2010 yılında mortgage sisteminin ülkemize uyarlanmasının, inşaat sektöründe faaliyet gösteren pek çok şirketi batıracağını, piyasada balon etkisinin olduğunu, ihalelerin şirket aleyhine olduğunu söylemiştim. Bu durumun dolar ve Euro nun değer kazanmasına yol açacağını, nakit para dışında vadeli olarak elektronik eşya gibi değerli ve döviz endeksli ürün alıp satan firmaların dövizdeki dalgalanma yüzünden iflas riskiyle karşı karşıya kalacağını yazmıştım.

Zira Gold un batması da aldığı bir ihalenin iptali ve teminatın yatırılmaması, dövizdeki dalgalanma, vadeli satış yüzünden döviz farkının zarar kaydına neden olması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Gatetrans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir insanın aynada kendini güzel veya çirkin görmesinden çok daha önemlisi, orada kendisine rastlayıp rastlayamamasıdır...
    • Yüzbaşı
      552 Mesaj
      08 Ocak 2016 18:13:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Berty

İçimin yağları eridi resmen.

7-8 yıl önce o zaman için hatırı sayılır bir meblağya dönemin sağlam ekran kartlarından birisini almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam ekran kartı 2 ay sonra perte çıkmıştı.

Bu arada overclock filan işim olmaz. Bellli ki imalat hatası. Teknik servise ürünü teslim ettikten son ne arayan oldu ne de soran. Telefon desen cevap veren yok. 45g sonra gittiğimde ithalatçı firmadan bilgi bekliyoruz cevabı almıştım.

Daha sonra kutusunda çıkan garanti belgesindeki ithalatçı firmayı araştırdığımda bunların grup firması olduğunu öğrendim. Ertesi gün sağlam bir kavga çıkarmıştım bahçelievler gold bilgisayarda.

Hiçbir hakkımı alamadan, lanet okuyarak eve dönmüştüm. O tarihten beri grubun hiçbir platformundan alışverişim olmadı. Eşi dostuda uzak tutmuştum.

Gün bugünmüş. Orada ekmek parası dertinde olan çalışanlarına lafım yok. Ancak müşteriyi bu kadar hor gören, kazıkçı tahtakale zihniyetindeki, çapsız vizyonsuz adamların sonu tabiki böyle olacaktır.

hizlial ın bir özelliği var
      nerde bozuk ram vb varsa goldda satamadığı arızalı ürünleri hizlialda satar

ram bir gelir mavi ekran veriyor
      sonra uğraş dur.

çok başıma geldi ve bu forumda çok iyi bilir bozuk ürünü bilerek gönderdiğini

http://forum.shiftdelete.net/nefret-ettiginiz-siteler/82512-hizlial-hizlial-pisman-ol.html
      |
      |

s3 trio 3d 2mb ekran kartı, lite-on 4x cdrom, 33.600conexant modem,1.2GB quantum fireball harddisk, creative soundblaster radyolu kendinden amfili isa ses kartı, 16mb 8ns sd ram.3.5inch floppy. 100 adet te disket

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
web tasarım
haberler
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.