Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
937
Cevap
22
Favori
36.916
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      458 Mesaj
      08 Ocak 2016 15:18:54
      alıcının ürünü alıp onay verdiği ürünlerin bedeli alıcıya mı iade edilecek yoksa bize mi arkadaşlar? Benim satış işlemi 6'sında onaylanmıştı.

• Çavuş
      78 Mesaj
      08 Ocak 2016 15:20:50
      Ben hizlial dan yigenime lg magna telefon aldim 6 gun sonra gonderemiyoruz dediler, aradim 100 tl daha fazla olan bi telefonu istedim, gonderecegiz dediler, bakalim ne olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

mühendis
    • Yarbay
      3899 Mesaj
      08 Ocak 2016 15:21:52
      hizlial i bende severim fiyatlarida genel olarak iyiydi hala yillar yillar once kargonun yaninda beles verdikleri 2 tane mouse pad duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      584 Mesaj
      08 Ocak 2016 15:22:08

Orasını bende çözemedim iade işlemleri muhtemelen kargolanmamış ürünler için geçerli diye düşünüyorum ben satıcıyım ürünü alıcı onayladı para alıcının kartınamı iade edilecek diye sordum bu cevabı verdiler.

Bankalarla yaşadığımız geçici sorunlar nedeniyle ödemelerde aksaklıklar yaşanmaktadır. Sorunun çözülmesi durumunda ödemelerin olağan şekilde yapılacağını belirtir, konu hakkında kaygılanmamanızı rica ederiz.

Saygılarımızla,
      SanalPazar
      |
      |
      _numlock_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1510 Mesaj
      08 Ocak 2016 15:30:33
      hızlıal bu saatten sonra batmalıdır golda aynen öyle

biyasadan yabancı yatırımcı coktan türkiyeye çiziği attı

bir allahın kulu gemez bu ülkeye

Yerli ölü savici hepsiburda

daha önce yaklaşık 4-5 tane kelepir siteyi ucuza kapatarak depolarını kendi üstüne aldı

ve şuan normalde tekelleşti fakat n11i hesaba katmadı

eğer batmasza kelepir hepsiburadaya geçacek ama büyük ihtimal hepsiburada da anca %25ini satabildi
      oda piyasadan cıkmak istiyor

sessiz sedasız dağılması en hayırlısı olur
      ama ya n11e yada hepsikazıka meze olacak
      |
      |

Ek takviyeler ve fitoterapi uzmanı Master degree fitness antrenörüEczacı
    • Yarbay
      2001 Mesaj
      08 Ocak 2016 15:35:02
      4 gün oldu param içeride kaldı, çok birşey değil 80tl ama kim bilir kimlerin oradan gelecek paraya ihtiyacı vardı..
      |
      |
    • Yüzbaşı
      666 Mesaj
      08 Ocak 2016 15:36:48
      quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

biran önce kullan yoksa puff

2000 tl ye tamamlayıp Notebook alacaktım,

|
      |

• Yüzbaşı
      477 Mesaj
      08 Ocak 2016 15:44:05
      Gold'dan aldığım bozulan ram'lerimi garantiye göndermiştim iade talebi onaylanmış ama 207 tl'ye aldığım ram'leri dolar farkı vırt zırt diye 174 olarak iade ediceklerini söylüyolar. Benim mi bilmediğim birşey var yoksa enayi yerine mi koyuyolar? Konuyla alakasız ama yardımcı olursanız sevinirim.

• Yüzbaşı
      584 Mesaj
      08 Ocak 2016 15:46:23

Benim bildigim faturadaki fiyat ne ise onu iade etmeleri lazım hocam.
      |
      |
      _999_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      08 Ocak 2016 15:48:33
      quote:

Orijinalden alıntı: _999_

Gold'dan aldığım bozulan ram'lerimi garantiye göndermiştim iade talebi onaylanmış ama 207 tl'ye aldığım ram'leri dolar farkı vırt zırt diye 174 olarak iade ediceklerini söylüyolar. Benim mi bilmediğim birşey var yoksa enayi yerine mi koyuyolar? Konuyla alakasız ama yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam Gold dan kim ne aldıysa bir memnuniyetsizlik hakim sizin durumunuzda onlardan biri. Hakkınızı arayın derim...

Gold a bağlı olmasına rağmen Hızlıal ve Sanalpazar fevkalade idi umarız haklarında hayırlısı olur....

Intel® Core™ i7-3770 CPU + Asus P8Z77-V PRO Mainboard + Corsair 16GB 1866Mhz CL9 Ram + Asus ENGTX560 1GB 256Bit VGA + Corsair Force GS 128GB SSD + Seagate 2TB Sata3 HDD + Zalman Z11 Plus Kasa - High Power 750W 80Plus Gold PSU + Asus VX229H 21.5'' AH-IPS Led Monitör + Microsoft Wireless Desktop 2000 + Creative SB Z SoundCard + EDIFIER S530D / 2+1 / 145Watt RMS MM Speaker + Microlab Solo 6 2.0 100Watt RMS Bookshelf Speaker
    • Yarbay
      2824 Mesaj
      08 Ocak 2016 15:49:26
      Vay bea bu da mı olacaktı.Ülkede iyi Şeyler olmuyor maalesef,reel sektör ne yapsın.Reel batarsa bu halka adım adım yansır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Satılık Garantili MSI GS40 Oyun Laptopu
      https://forum.donanimhaber.com/msi-gs40-6qe-075tr-14-fhd-ips-3gb-gtx970m-16gb-ram-1tb-128gb-ssd--130395744#130395744

''Hababam Sınıfı da olsak ATATÜRK'ÜN GENÇLİĞE HİTABESİNİ ezbere biliriz''
    • Yarbay
      3268 Mesaj
      08 Ocak 2016 15:50:41
      Piyasanın en fahiş fıyatçıları.

Hayatımda gold hiç fırsat vermemiş ki şöyle bir alışveriş yaptım diyeyim. Hızlıal'dan çok memnundum ama üzüldüm. Ekonomik krizin ayak sesleri bunlar, 2008'de abd nin resesyon kararından sonra çıkan kriz gibi bugün bakınca Avrupa ve Japonyanın resesyona girmeleri de bir kriz oluşturacak ve gelişmekte olan ülkeleri (Kırılgan beşli; (türkiye, brezilya, hindistan, endonezya, güney afrika) etkileyecek. Bu daha başlangıç diyebiliriz.

Gerek yok her sözü, laf ile beyana.. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana...
      Hz. Mevlana
    • Yüzbaşı
      584 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:03:09

Burda bir sürü mağdur olan insan var paraları içerde senin bu yorumu yapman gereksiz ve bilerek tartışma ortamı yaratmak amacın herhalde yorumun şikayet edildi adminler umarım 1 kerede olsa artık ilgilenirler senin gibi gereksiz insanlarla.
      |
      |
      emirmustafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      584 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:04:09

Burda bir sürü mağdur olan insan var paraları içerde senin bu yorumu yapman gereksiz ve bilerek tartışma ortamı yaratmak amacın herhalde yorumun şikayet edildi adminler umarım 1 kerede olsa artık ilgilenirler senin gibi gereksiz insanlarla.
      |
      |
      emirmustafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      275 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:04:20
      Sanalpazardan ödeme yapmıştım ama onay vermemiş. Parayi çekmiş görünüyor. Bekleyen provızyonda. Acaba iade olurmu kartıma?

|
      |

Breathe. Everything breath.

• Yüzbaşı
      990 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:04:47
      Müşterilerine hem kullanılmış hem de bozuk ürün gönderen bir hizlial; çok da şaşırtmadı...
      |
      |

*BJK 1903*
    • Yüzbaşı
      699 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:05:11
      Size Gold ile ilgili başımdan geçen bir hikayeyi anlatayım. Yaklaşık 10-11 sene önce ilk masaüstü bilgisayarımı almak üzere Gold'un Pendik şubesine gitmiştik. Aynı mahalleden toplamda 4 kişi 4 bilgisayar alacaktık.

Bilgisayarın özellikleri 1gb ram, 256 ekran kartı idi. Her neyse bizde 4 tane komşu hep beraber almaya geldiğimiz için önerdikleri fiyattan ufak bir indirim yapmalarını istemiştik. Yattığı yerden konuşan satış danışmanı en ufak bir şey yapamayacağını söylemişti.

Biz de haliyle 4 tane müşteri hep beraber geldik ayağınıza, peşin hemen parayı verip alacağız minvalinde cümleler kullanmamıza istinaden Gold'un satış danışmanı elemanın verdiği cevap aynen bu şekildeydi;

''Gold çok büyük bir firma, siz dördünüz alsanız da almasanız da bizim için farketmez.''

Bize çomar muamelesi yapan Gold şimdi ne hali varsa görsün. Az bile olmuş, tez zamanda...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      08 Ocak 2016 16:06:30

Paran varsa iade olur mutlaka

|
      |
      corsairms kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

vodafone = ÇÖP İphone = ÇÖP http://kisa.si/arsivhttp://kisa.si/hitmp3
    • Binbaşı
      1510 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:07:01
      quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Piyasanın en fahiş fıyatçıları.

Hayatımda gold hiç fırsat vermemiş ki şöyle bir alışveriş yaptım diyeyim. Hızlıal'dan çok memnundum ama üzüldüm. Ekonomik krizin ayak sesleri bunlar, 2008'de abd nin resesyon kararından sonra çıkan kriz gibi bugün bakınca Avrupa ve Japonyanın resesyona girmeleri de bir kriz oluşturacak ve gelişmekte olan ülkeleri (Kırılgan beşli; (türkiye, brezilya, hindistan, endonezya, güney afrika) etkileyecek. Bu daha başlangıç diyebiliriz.

başlangıc kısmını çoktan geçti

şuan fırtına öncesi sessizlik

başlangıc kısmı türk bankalarının satılmasıydı

artı krizi getiren ufak japonlar maponlar değil

china bi düşüssün gör çümbüşü
      |
      |

Ek takviyeler ve fitoterapi uzmanı Master degree fitness antrenörüEczacı

• Yüzbaşı
      477 Mesaj
      08 Ocak 2016 16:14:13

Fatura biraz karışıktı da demin aradılar indirimli haliyle 170 küsür ödemişim zaten kusura bakmayın.

Garanti için kendilerine zor gönderdim, sonucu da haber vermemişler şaşırmıştım iadeyi kolay kabul etmelerine ama inşallah parayı almada sıkıntı olmazsa iyi olcak.

|
      |
      corsairms kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.