Şimdi Ara

Göknet İnternet Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
15.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Ankara içi KAmpanya fiyatlar, Ankara dışı ise Standart fiyatlarmı oluyor? Standart fiyatlar da da tahadüt varmı?

12 Ay galiba, sitesinde de olması lazım... diğer firmalarda vodafone -türknet 24 ay sanırım
  • bu goknet nedir kimdir siteside bir garip hiç hizmet alan varmı bu firmadan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Mehmet bey firmamız datalarımızın olduğu  10 şehirde hizmet vermektedir , Afyon kapsam alanımızda değil fakat yetkililerimiz tüm ülkemizde hizmet verebilmek için görüşmelerini sürdürmektedir ve çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Bulunduğunuz bölgeye  şuan hizmet veremediğimizi üzgünlükle belirtir , firmamız adına özür dileriz.

SAYGILARIMIZLA ...

On 24.05.2015 20:04, mohamad wali wrote:

Best Regards

Mohamad bakri wali

chief commercial officer

Göknet Internet Service Provider

Ehlibeyt Mah, Ankara, Turkey

Tel: +90 312 474 05 71

Fax: +90 312 474 05 70

GSM: +90 551 944 00 99

URL:www.goknet.com.tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Hocam mailin altında kopyalanması, paylaşılması yasak diye ibare felan yokmuydu adamın GSM ine kadar paylaşmıssın aman dikkat.
  • kultegins kullanıcısına yanıt
    Oyle bir ibare yok tu. Bence fiyat iyi. Afyon da hizmet olsa idi alacaktım. Belki ilgilenen olursa numarası sevabına silmedim. Adamlara yardımımız olsun

• Ankara Keçiörende oruruyorum, 1 Ekim 2015 de sözleşme imzalamamıza rağmen henüz internet sağlayamadılar.
    İlgilenenlere duyurulur.

• 25 gün sonra bağlantıyı sağladılar, sorunun telekomdan kaynaklandığını söylediler.
  • Arkadaşlar bende bu issyi düşünüyorum fakat kararsız kaldım. Kullananlar memnun mu? Bilgi verirseniz sevinirim.

• gotnet calisani bir arkadasimin bilgilendirmesi

arkadasim sakin alma tt nin 3sinif serverlarindan hizmet veriyorlar surekli kopma hiz sorunu vb problemler mevcut surekli ip almama problemi var nedeni soyledigim gibi turktelekomun en kotu serverlarindan hizmet veriyorlar. teknik destek berbatttt cagri merkezi ulasilmiyor ya da ulasilsa bile birsey bilmiyorlar ping nedir fps yada diger bilgileri sifirrr. verdikleri modemmer everest belkin netis gibi en sqcmq en b**k modemler.
    ariza surecleri soyledir bu arap kokenli firmanin/ ariza icin zar zor cagri merkezine ulasirsin musteri temsilcisi olan arkadaslar kendilerine takimcik liderleri erenin verdigi gereksiz bilgilerle size cogunlukla modem kurdururlar ama ip alamazsiniz... kecioren sincan mamak etimesgut gibi genellikle kullincilarin oldugu yerlerde hizmet neredeyse yok ayin 15 20 gunu internette sorun olur.
    Modem ip almaz port hatasi verir hat hiz problemi yasar dns problemi yasar yasardaaa yasar ama cozum yoook.

Sakin ama sakinnnn almayin telekomun 3 sinif server larini kullaniyorlar musterileri kazikliyorlar cagri merkezi ulasilmaz btk ya da yasal yollari kullanin iptal ettirmek icin 0 312 294 94 94 numarasini arayin sikayet edin. teknik ekip berbat musteri temsilcileri berbat ulasilmiyor. everest belkin netis marka modelleri veriyorlar bilen bilir bu modemler en sacma modem wifi cekmez hat surekli kopma yasar altyapisi tt nin 3 sinif serverlerinden verildigi icin 16mbte kadar olan internet hizini 4 5 mbpe veriyorlar. iptal ettirmek icin fazla ucret odemeyin 0 312 294 94 94 btk sikayet hattini arayin sikayet edin bostan yere 150 lira odemeyin. caglar denen dangalak bir sozde IT sorumlusu var cagri merkezlerini aradiginizda israrla onu isteyin

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Merhabalar

Mehmet bey firmamız datalarımızın olduğu  10 şehirde hizmet vermektedir , Afyon kapsam alanımızda değil fakat yetkililerimiz tüm ülkemizde hizmet verebilmek için görüşmelerini sürdürmektedir ve çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Bulunduğunuz bölgeye  şuan hizmet veremediğimizi üzgünlükle belirtir , firmamız adına özür dileriz.

SAYGILARIMIZLA ...

On 24.05.2015 20:04, mohamad wali wrote:

Best Regards

Mohamad bakri wali

chief commercial officer

Göknet Internet Service Provider

Ehlibeyt Mah, Ankara, Turkey

Tel: +90 312 474 05 71

Fax: +90 312 474 05 70

GSM: +90 551 944 00 99

URL:www.goknet.com.tr

arkadaslar soz konusu bu firma tt den altyapi aliyor en oktan server lardan hizmet veriyor sozde/ size tavsiyem bulasmayin bulasan var ise daha onceki mesajimi okusun buyrunn asagida

arkadasim sakin alma tt nin 3sinif serverlarindan hizmet veriyorlar surekli kopma hiz sorunu vb problemler mevcut surekli ip almama problemi var nedeni soyledigim gibi turktelekomun en kotu serverlarindan hizmet veriyorlar. teknik destek berbatttt cagri merkezi ulasilmiyor ya da ulasilsa bile birsey bilmiyorlar ping nedir fps yada diger bilgileri sifirrr. verdikleri modemmer everest belkin netis gibi en sqcmq en b**k modemler.
    ariza surecleri soyledir bu arap kokenli firmanin/ ariza icin zar zor cagri merkezine ulasirsin musteri temsilcisi olan arkadaslar kendilerine takimcik liderleri erenin verdigi gereksiz bilgilerle size cogunlukla modem kurdururlar ama ip alamazsiniz... kecioren sincan mamak etimesgut gibi genellikle kullincilarin oldugu yerlerde hizmet neredeyse yok ayin 15 20 gunu internette sorun olur.
    Modem ip almaz port hatasi verir hat hiz problemi yasar dns problemi yasar yasardaaa yasar ama cozum yoook.

Sakin ama sakinnnn almayin telekomun 3 sinif server larini kullaniyorlar musterileri kazikliyorlar cagri merkezi ulasilmaz btk ya da yasal yollari kullanin iptal ettirmek icin 0 312 294 94 94 numarasini arayin sikayet edin. teknik ekip berbat musteri temsilcileri berbat ulasilmiyor. everest belkin netis marka modelleri veriyorlar bilen bilir bu modemler en sacma modem wifi cekmez hat surekli kopma yasar altyapisi tt nin 3 sinif serverlerinden verildigi icin 16mbte kadar olan internet hizini 4 5 mbpe veriyorlar. iptal ettirmek icin fazla ucret odemeyin 0 312 294 94 94 btk sikayet hattini arayin sikayet edin bostan yere 150 lira odemeyin. caglar denen dangalak bir sozde IT sorumlusu var cagri merkezlerini aradiginizda israrla onu isteyin

• Hocam tamam sakin olun bilgilendirme için teşekkür ederim.Ben bilgilerimi vermiştim size sözleşme yollayacağız demişlerdi ne gelen vardı ne giden.Ben de başka bir iss için başvurdum bağlamalarını bekliyorum.Zaten kalitesizliği şuradan anlaşılıyor:Ben bilgileri verdiğimin ertesi günü aradım telefonla dün kayıt yaptırmıştım onay için aramıştım diye ismimi soyismimi aldı siz başvurmamışsınız ki dedi Bende emin misiniz şu şu kişi kaydımı almıştı dedim konuşan kişiyle başka bir kişi arasında fısıldaşmalar duydum tamam size yarın içinde sözleşme gelecek dendi.Ne gelen var ne giden bende tam isabet oldu gelmediği dedim başka bir iss ye geçtim.Allah yüzümüze baktı herhalde.Uyarınız için tekrar teşekkürler

• Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    Çok büyük geçmiş olsun hocam allah korumuş. Bu tür firmalardan uzak durun.
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    afyonda hizmet vermiyoruz demişlerdi bana
  • Arkadaşlar geçen sene Ekim-Kasım civarı bağlattim, normal ttnet adsl hizmetinden hiçbir farkı yok.

Şu zamana kadar iki kere kesildi biri önceden haberliydi, 5-6 saat sonra açmışlar, diğerinde sabah yoktu aradım modemi guncelliyoruz 10 dk sonra açın dediler internet hizmetim gelmişti.

Ben fiyatından da verdikleri hizmetten de çok memnunum. Torrentte 1.4Mb/sn civarı indirme bizim oluyor 16Mbit tarifesinde.

Eskiden Uydunet kullanırdım tabi onun kadar hızlı değil Adsl ama sorunsuz çalışıyor.

Bu arada Ankara/Keçiören de oturuyorum. Yukarıdaki arkadaş baglanmaz felan demiş ben çatır çatır kullanıyorum. Boşu boşuna fazla para vermeyin ttnete.

• Benimde bir sene olmasına az kaldı... memnunum, şimdiye kadar bir iki kere internet yoktu ve her seferinde hızlı giderildi...
    (Ankara/Akdere)

Statik İP Fiyatı ne kadar bilen varmı ? Sayfasında Ek Hizmet Talep Formunda var ama fiyat hakkında bilgi yok!

Tek beğenmediğim modem ayarlarını değiştirdim ve geceye kadar kullandım, ertesi gün İnternet 'kesilmiş', aradılar modem ayarlarını resetlememiz lağzım diye!
    Değiştirdiler ve İnternet oldu, demekki ayarların değiştirilmesini istemiyorlar!?
    Birde AnaSayfasında Kullanıcı adını ve şifresini değiştirdim ondada yine ertesi gün giremedim ve baktım eskiye resetlemişler...

Bazı yerlerinde sıkıntı var ama normal kullanıcılar için sorunsuz bence...!
  • Ankara dan etimesgut da bağlantı hizmeti aldım 12 ağustos da 16 mbit taahhütsüz ancak 8 mbit bile hız veremedi bağlantı yapmaya gelen kişi ne yaptığını bilmiyor kesinlikle tavsiye etmiyorum uzak durun, ertesi gün gelen kişi bağlantıyı sağladı ancak sürekli kopmalar 6 mbit hız aldığımdan bugün iptal etmek için fax çekiyorum, tekrar ttnet geçmek zorunda kaldım düşünen arkadaşlar kesinlikle taahhüt yaptırmasın önce test etsin !
  • yerel bir isp,kapsama alanı çok dar. bu haliyle işe yaramaz.
  • 16 mbit yaptırıyorum umarım sorunsuz olur.

• Arkadaşlar göknet vdsl paket almayı düşünüyorum memnun kalan var mı yoksa hep mi sorun _
  • DNS neden degistirilmiyor anlamadim? Yoksa gercek bilgi degil mi?

Bir de sonucta taahhutlu olunca 14 gun icinde cayma hakkimiz yok mu? Oyleyse denemekte sakinca yok. Taahhut internet baglandiktan sonra mi imzalaniyor?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.