Şimdi Ara

Gökhan Zan'ın Cezası Ertelendi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
2
Favori
9.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cezayı kritik bir futbolcumuz olsaydı indirmezlerdi. meslea Drogba veya Burak olsa indirmezlerdi. İkincisi bu kararın altında gelecek haftalarda fenerbahçe veya beşiktaş'a çekilecek kıyakların altyapısı hazırlanıyor. Çok dikkatli olunmalı. Demirören ve Aziz çok akıllı kişiler. Çok iyi oyun planı uyguluyorlar. fenerin hiç bir kritik kişisine ceza veremezler. keza beşiktaşı'nda öyle. Bunun için hakem raporları bile örtbas ediliyor. Önümüzdeki haftalarda çok ilginç şeyler olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltKapalı

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/82289/lualuanin-cezasi-ertelendi

Şu bir dursun konuda da ''İLK DEFA YAPILDI YAAAAA'' demesin bazıları..

Diğer yandan erteleme muhabbeti kadar saçma birşey olamaz. Sen kırmızı kart gör, maç içinde kavga et, olay çıkar. Sonra gelsinler cezanı ertelesinler.. Hangi akla hizmet böyle bir maddeye izin verilir akla mantığa sığmıyor. Teknik direktörler için bir nebze uygun görülebilir belki. Olayların içinde her zaman olmuyorlar. Ancak bir oyuncuya bu kararın uygulanması çok abes.

Bu ertelenme maddesini kim niye ne zaman çıkarttı bu konu hakkında bilgisi olan yazsın konuya da bilelim neden göstere göstere bu maddeyi onayladıklarını...

ah renkli arkadaşım benim,lualua o pozisyonda kırmızı görmediki,cam adam ise direk kırmızıdan atıldı aradaki farkı görmüyorsan pes

Renksiz arkadaşım oyuncunun cezasının ertelenmesinden bahsediyorum ben. İki oyuncu da men cezası almasına rağmen aldığı cezalar ertelenmiş. Kırmızısı olsun olmasın men cezası almışlar mı? Almışlar.. Ertelenmiş mi? Ertelenmiş.. Ertelenmiş olması saçma mı? Saçma..

Dünyayı siyah beyaz görüp herkesi kendi kafanıza göre yanlı bir biçimde değerlendirmeseniz anlayacaksınız da birşeyler.. Ancak o da zor...

Sorum hala geçerli. Ceza erteleme işini kim teklif etti, kim kabul etti, kim onayladı.. Bilgisi olan paylaşsın.

• Yasa Fenerbahçe için çıktı diyorsunuz. Çok saçma taraflı konuşuyorsunuz... Adam yumruk atmadı cezada indirime gidilmesi normal fakat ben bu erteleme olayına karşıyım. Gökhan için Galatasaray için değil genel olarak karşıyım. Aynı şuan ki ceza konunlarımız gibi hırsızlık yapmak, tecavüz etmek, adam öldürmek caydırıcı bir ceza yoksa bu kırmızı kartlarında bir ceza yani caydırma özelliğini yitiriyor. Adam ceza alıyor ama 1 sene ertelemeli, sizce de saçma değil mi ?
  • Bu nasıl iş arkadaş? Kırmızı kart cezası ertelenmez ki, o vakit her önemli maç öncesi tüm cezalar ertelensin böyle şey mi olur?
    Eyyamın kralıdır bu yapılan.
  • Çıldırın, çıldırın.
    İzlenmesi çok güzel oluyorsunuz. Biraz daha çıldırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenereSevdalı

quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

ertelenmesi gayet doğal rakip oyuncu bile Gökhan Zan bana yumruk atmadı dedi siz neyın derdindesiniz ya

Peki rakip oyuncu caner bana lan demedi ben dedim diyince neden uygulanmıyor bu kurallar

Kamil misin sen Caner'in cezası düşmedi mi ? Meireless Tükürmedi diye 8 maç inmedi mi ? Jüpiter'de mi yaşıyorsunuz anlamıyorum ki
  • Karar yanlış bişi ama federasyon bu kadar tırt olunca doğru karar beklememek lazım. Önemli olan FBJK liler ağlama duvarına çevirmişler buraları. Kendi içlerine özlerine bir baksınlarda ondan sonra GALATASARAY hakkında yorum yapma hakkına sahip olsunlar. Bazı arkadaşlar GALATASARAY ın şike yaptığına dair resimler koymuşlar fakat o resimler ve videolar gerçekleri yansıtıyor mu ? Somut dedil var mı ? Yok. O zaman ağlamaya devam edin siz..
  • Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Gençlerbirliği maçında kırmızı kart gören Galatasaray'ın milli savunma oyuncusu Gökhan Zan'ın 2 resmi müsabakadan men cezasını 1 maça indirdi ve 1 yıl erteledi.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklama şöyle;

"Tahkim Kurulu'nun 16 Mart 2013 günü (17) sayılı olağanüstü toplantısında gündemindeki maddeleri inceleyerek aşağıdaki kararları almıştır.
    1. E.2013/76

Galatasaray Aş.'nin futbolcusu Gökhan Zan ile ilgili PFDK'nın 07.03.2013 tarihli ve E. 2012-2013/834, K.2012-2013/1001 sayılı kararına karşı yapmış olduğu itiraza ilişkin Kurulumuzun E.2013/76 sayılı dosyası incelendi. Duruşma açıldı. Duruşmaya Galatasaray AŞ. vekili ile futbolcu Gökhan Zan katıldı, sözlü açıklamaları dinlendi, tutanak altına alındı, eylemle ilgili müsabaka görüntüleri duruşma esnasında birlikte izlendi. Yapılan müzakere neticesinde;

(1) Futbolcu Gökhan Zan'ın rakip oyuncuya yönelik eylemi, her ne kadar PFDK'ca şiddetli hareket olarak nitelendirilmiş ise de, izlenen görüntülerden eylemin FDT'nin 36.maddesinde düzenlenen sportmenliğe aykırı hareket boyutunda kaldığı anlaşıldığından, PFDK'ca futbolcu Gökhan Zan'a neticeten verilen 2 resmi müsabakadan men cezasının 1 resmi müsabakadan men cezası olarak düzeltilerek onanmasına; cezanın re'sen aleyhe bozulamaması nedeniyle PFDK'ca verilen 6.500.-TL para cezasının onanmasına oybirliği ile;

(2) Kurulumuzun daha önceki kararlarına da dayanak oluşturan ve FDT'nin 103.maddesinde düzenlenen "yaptırımın ertelenmesi" ne dair ilk kararı olan 2012/127 E.,2012/133 K. sayılı ve 10.05.2012 tarihli; yine 2013/25 E.,2013/27 K. sayılı ve 08.02.2013 tarihli kararlarında yaptırımın ertelenmesi için "cezanın ertelemeye uygunluğu",failin geçmişteki hali","failin pişmanlık duyması", "failin yargılama sürecindeki davranışları","cezanın alt sınırdan uzaklaşılmadan verilmiş olması" unsurlarının tamamının birlikte gerçekleşmesi gerektiği ayrıntılı şekilde belirtilmiş olup mevcut dosyada;

- Futbolcuya verilen "müsabakadan men" ceza tipinin FDT'nin 103.maddesine göre ertelenebilir cezalardan olması,

- Futbolcunun aynı sezon içinde tekerrür etmiş disiplin ihlalinin bulunmaması;

- Eyleminden duyduğu pişmanlık ve üzüntüyü ısrarla ve samimi olarak ifade etmiş olması;

- Bizzat katıldığı duruşma esnasında ve sunduğu yazılı beyanlarında, tekrar disiplin ihlali gerçekleştirmeyeceği yönünde oluşan kanaat;

- Ve cezanın alt sınırdan ayrılmadan verilmiş olması,

karşısında yaptırımın (cezanın) ertelenmesi talebinin kısmen kabulüne, 1 resmi müsabakadan men cezasının 1 yıl süre ile ertelenmesine, 6.500.-TL para cezası yönünden erteleme talebinin reddine oybirliği ile (2013/78 K.)"

Söyleyecek hiçbir söz bulamıyorum. İzliyoruz

• @Spycho

Benim konum Melo değil ben Melo tükürdü ve cezasını çekti diyorum Meireles'te tükürdü fakat cezasını çekmedi saygısız futbolcuyu savundunuz bu kadar yeter mi?
    Hadi konumuz Gökhan Zan bu futbolcunun kırmızı yemesine sebep olan kişi vurmadı diyor ve hala ceza alıyorsa burada erteleneni değil alınan cezası incelerim böyle fiyaskolar ancak bizim ülkemizde olur çok değil 1 yıl öncesine kadar şikeden sorgulanmış ve bu tff ile aklanmış kişilerin laf atması çok şaşırtıcı geliyor bana.Burada yok Gökhan,Meireles,Engin,Melo konularını açarak taraftarı ateşliyorsunuzda suç sizde biz yapılan haksızlıklarda cezalar çekilsin diyoruz ama siz burada yapılmadı diyorsunuz lütfen dahada alıntılama benim anlatmak istediğim çarpıtılıyor.
    Haftalar öncesine kadar şikayet ettiğiniz hakemler yüzünden kaç puanlar aldınız o konulara değinilmiyor tabi bu yönetimden en memnun olması gereken taraf sizsiniz biz değil.Son kez yazıyorum dahada alıntılamayın bu konuda beni lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Bu nasıl iş arkadaş? Kırmızı kart cezası ertelenmez ki, o vakit her önemli maç öncesi tüm cezalar ertelensin böyle şey mi olur?

Zamaninda eyyamin krali yapildi.Bu ertelemede gs da yapiliyor imaji icin.Yapilan kiside yedek kadroya hatta ilk 18 e zor giren ZAN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala savunanlar var bu işi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Bu nasıl iş arkadaş? Kırmızı kart cezası ertelenmez ki, o vakit her önemli maç öncesi tüm cezalar ertelensin böyle şey mi olur?

Zamaninda eyyamin krali yapildi.Bu ertelemede gs da yapiliyor imaji icin.Yapilan kiside yedek kadroya hatta ilk 18 e zor giren ZAN

Bırak Allahını seversen, boş boş konuşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: FenereSevdalı

quote:

Orijinalden alıntı: slymndgn

ertelenmesi gayet doğal rakip oyuncu bile Gökhan Zan bana yumruk atmadı dedi siz neyın derdindesiniz ya

Peki rakip oyuncu caner bana lan demedi ben dedim diyince neden uygulanmıyor bu kurallar

Kamil misin sen Caner'in cezası düşmedi mi ? Meireless Tükürmedi diye 8 maç inmedi mi ? Jüpiter'de mi yaşıyorsunuz anlamıyorum ki

Sen ne diyon la. Canerin cezası düşmedi hatta 3 maç ceza aldı ve cezasını çekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hala pişkin pişkin bu kararı destekleyenler var.
  • Rezillikte son nokta! Böyle böyle gs yi şampiyon yapacak federasyon
  • canerin '' lan '' dediği bile belli değilken 2 maç ceza veriliyor rakip oyuncu diyor öyle birşey demedi diye ama tokat atan zan cezası indiriliyor ve erteleniyor.. ya adaletli olun yada eşit olun ama 2'side yok malesef
  • quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/82289/lualuanin-cezasi-ertelendi

Şu bir dursun konuda da ''İLK DEFA YAPILDI YAAAAA'' demesin bazıları..

Diğer yandan erteleme muhabbeti kadar saçma birşey olamaz. Sen kırmızı kart gör, maç içinde kavga et, olay çıkar. Sonra gelsinler cezanı ertelesinler.. Hangi akla hizmet böyle bir maddeye izin verilir akla mantığa sığmıyor. Teknik direktörler için bir nebze uygun görülebilir belki. Olayların içinde her zaman olmuyorlar. Ancak bir oyuncuya bu kararın uygulanması çok abes.

Bu ertelenme maddesini kim niye ne zaman çıkarttı bu konu hakkında bilgisi olan yazsın konuya da bilelim neden göstere göstere bu maddeyi onayladıklarını...

ah renkli arkadaşım benim,lualua o pozisyonda kırmızı görmediki,cam adam ise direk kırmızıdan atıldı aradaki farkı görmüyorsan pes

Renksiz arkadaşım oyuncunun cezasının ertelenmesinden bahsediyorum ben. İki oyuncu da men cezası almasına rağmen aldığı cezalar ertelenmiş. Kırmızısı olsun olmasın men cezası almışlar mı? Almışlar.. Ertelenmiş mi? Ertelenmiş.. Ertelenmiş olması saçma mı? Saçma..

Dünyayı siyah beyaz görüp herkesi kendi kafanıza göre yanlı bir biçimde değerlendirmeseniz anlayacaksınız da birşeyler.. Ancak o da zor...

Sorum hala geçerli. Ceza erteleme işini kim teklif etti, kim kabul etti, kim onayladı.. Bilgisi olan paylaşsın.

konuştuğumuz konunun ana teması kırmızı gören bi oyuncunun cezasının ertelenmesi,rengarek arkadaşım benin

Kanatlı kardeş, siyah beyaz gözlüğünü çıkar da dünyanın renklerini gör. Yorumları oku bakayım insanlar kırmızı karta mı tepki veriyor yoksa ''cezanın ertelenmesine'' mi...

Üste çıkmak için yapmadığınız şaklabanlık yok cidden. Hani çattığımız Galatasaraylı olsun da gerisi önemli değil mantığına sahip birileri ile nasıl mantıklı tartışılabilir ki..

Karar doğru diyene de sallıyor millet, karar yanlış diyene de.. Asıl istediğiniz, ulaşmak istediğiniz amaç ne onu söyle rahatla..

• Aklıma ilk gelen karikatür.

Gökhan Zan'ın Cezası Ertelendi
  • Ben hala anlayamıyorum kırmızı kartın ertelenmesini. Akıl işi değil bu. Yakında bizim attığımız golleri de ertelerler
  • adam zaten bu iki maçta yedek olacaktı , neyin tantanasını yapıyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.