Şimdi Ara

göğüs çalışırken göğsümde gerilim hissetmiyorum

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Vücut Geliştirme (Body Building) >> göğüs çalışırken göğsümde gerilim hissetmiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1212 Mesaj
    bench press, db incline chest press ve db incline fly yapıyorum. fly haricinde diğer iki harekette ağrıyı göğüsten çok kollarımda hissediyorum. bunun sebebi nedir? bench press'i belime kavis vererek, alt göğsüme kadar indirerek, egolifting yapmayarak, bar'ı doğru yerlerden tutarak yapmaya çalışsam da nafile. bir türlü göğsümde yeterli gerilimi hissedemiyorum.

ne yapmamı önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olishernandez -- 4 Ekim 2019; 23:20:53 >

|
    |
    Arkadaşlar gene uyarıyorum sakın çocuk filan yapmayın insanoğlunun ırkının bitmesini sonu ermesini stiyorum artık nedeni ise işsizlik arttı buda demek tir ki canlı bombalar çoğalacak acılar çoğalacak zaten kıtlık geliyor gelcek İ iyi görmüyorum o yüzden gelecek Nesrin acı çekmememesi için tüm erkek ler kısırlaştırılmalı biran önce zaten çocukda gereksiz bişey hiç de sevmem yok mama al yok bey haydi ordan sen kimsinde sana bez ALAYIM sana bez alacağıma gier Club da disko da tekila vodka Redbull içerim kızlar la daha iyi
  • Çavuş
    74 Mesaj
    Hocam gögüsü ellediğinizde pump olmuş ise sorun yoktur bende sizin gibi genelde kollarda hissediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Göğüs larger muscle grubuna girdiği için ağrı antreman sonrasi günü olur. Eğer off günde de olmuyosa hareketi hızlı yapiyosundur yeterli ağırlık takmiyosundur veya hareketi yanlış yapiyosundur ( yeteri kadar pressi indirmemek gibi)

|
    |
    Negatifini daha yavaş yapabilirsin
    Pressten önce fly yapıp benche geçebilirsin
    Dirsek açısını değiştirebilirsin

Bunlar hissiyatı arttırmana yardımcı olabilir ama bu biraz kişisel birşey,bunların hiçbirini yapmayıpta göğsünü hissedebilenler var,ben de pek hissetmem kol dominant olduğum için,genelde tricepsi hissederim
    |
    |

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,179
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.