Şimdi Ara

Godfather 4 Gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
17.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ‘The Godfather 1 ve 2’nin başarısının ve 3’ün başarısızlığının ardından 20 yıl sonra ‘efsane’ final bölümüyle sona erecek. GQ.com editörü Andy Morris, Francis Ford Coppola’yla The Godfather 4 hakkında konuştu.

Coppola “Dördüncü filmin olacağından şüpheliyim” dedi. Onun isteksizliği filmi başka bir yönetmenin çekebileceğini gündeme getirdi. Garcia ise bu konuda şöyle diyordu: “Bana sürekli, The Godfather 4’ün ne zaman çekileceğini soruyorlar. İnsanlar neler olduğunu merak ediyorlar. Francis ile her şeye varım. Ama asıl soru onun niyeti var mı?”

Coppola’nın reddi sadece film endüstrisini mutsuz etmedi. Ekim 2002’de Mario Puzo’nun Random House Yayınevi’ndeki editörü Jonathan Karp ‘The Godfather Returns / Babanın Dönüşü’ adlı yeni bir kitap yazdırmak istediğini açıkladı.

Son olarak Coppola;
    “Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ‘Godfather’ tamamlanmış bir filmdi. Bir seri değildi. Dördüncünün konusu ne olacak onu bile bilmiyorum. Filmdeki herkes öldü. Bunu ancak para için yaparsın.” Bir an duraklayıp devam ediyor, “Ve muhteşem olabilir.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dodge -- 7 Nisan 2011; 19:35:46 >

• Bence çekilmesin 3. filmdeki hataları yapmaları kuvvetle muhtemel.
  • quote:

Michael Corleone, tıpkı babası gibi yalnız bir adam olarak öldü. Erkek kardeşleri Sonny ve Fredo zaten artık hayatta değil. Kızı Mary opera çıkışında vuruldu. Güvenilir ‘Consigliere'si Tom Hagen da artık emekli edilmişti.

Böyle bir finalden sonra seriyi nasıl devam ettirebilirler? Yaşayan kim kaldı merak ediyorum.
  • Olursa güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

quote:

Michael Corleone, tıpkı babası gibi yalnız bir adam olarak öldü. Erkek kardeşleri Sonny ve Fredo zaten artık hayatta değil. Kızı Mary opera çıkışında vuruldu. Güvenilir ‘Consigliere'si Tom Hagen da artık emekli edilmişti.

Böyle bir finalden sonra seriyi nasıl devam ettirebilirler? Yaşayan kim kaldı merak ediyorum.

Oğlu vardı diye hatırlıyorum, şimdi ismi aklıma gelmedi. Ama sanırım bu işlerden uzak durmaya çalışıyordu. Ne var ki fikrini değiştirmiş, mafya babası olmak isteyen bir genç çıkarsa şaşırmayın, film sonuçta herşeyi yaparlar. :)

• Bence tadında bıraksınlar efsane, efsane olarak kalsın. Para uğruna güzelim üçlemeyi rezil kepaze etmesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Bence tadında bıraksınlar efsane, efsane olarak kalsın. Para uğruna güzelim üçlemeyi rezil kepaze etmesinler.

Aynen elleşmesinler ! kabak tadı veriyo sonra...
  • Kolayını buldurlar daya 3D yi sür piyasaya gitsin.Niyetlisiniz madem yeni bir seri çekin bu seri üstünden rant saglamaya çalışacagınıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 7 Nisan 2011; 17:35:58 >
  • Bence güzel olmaz ama.
    Micheal ve Sonny'nin çocukları yaşıyordu onlarla çekilebilir.
  • İlla bi şeyin mokunu çıkaracaklar
  • Gelirse efsaneyi öldürür, gelmesin yapılacaksa ayrı bir mafya filmi olsun.
  • Gerek yok yapılmasına bence. 3'deki gibi olacaksa içine edilebilir.
  • Ben 3. filmi beğendim bu arada Alpacino 3. filmde öldümüki ben ölmedi gibi gördüm ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Ben 3. filmi beğendim bu arada Alpacino 3. filmde öldümüki ben ölmedi gibi gördüm ama

Sonunda yalnız sandalye'de iken ölüyordu ya
  • O kadar yıl sonra 4 mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Dillinger

quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Ben 3. filmi beğendim bu arada Alpacino 3. filmde öldümüki ben ölmedi gibi gördüm ama

Sonunda yalnız sandalye'de iken ölüyordu ya

Onu unutamazmıyız ne dersin

• Bizim spoilerler yalan oldu.
  • Herşey tadında güzel diye bir tabir vardır..
  • Beyler bu arada Spoiler koymuyorum herhalde forumun hepsi izlemiştir
  • Coppola daha geçen laf atıyordu para için yapılan filmlere.
    Yapmaz bence
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.