Şimdi Ara

Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
8.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vay be hocam 5600xt mi bu gerçekten? Ben ryzen1800x ve rtx 3080 ile bu değerlere yakın değerler alıyorum. Benchmark testlerinde de benim gibi değerler almışlar hep. Demek ki AMD kartlar ile bu oyun çok iyi çalışıyor 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taskonamco kullanıcısına yanıt

Zaten oyun açılırken amd raizen logoları çıkıyor hocam. Oyuna özel sürücü de çıkarmıştı ondan böyle. Daha iyi fps alıyorduk ama son güncelleme biraz düşürdü.

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt

şimdi hocam videonuzu izledim 4k da verdiği fps değerleri güzel peki 1080p de kaç fps alıyorsunuz?

benim monitör fhd olduğu için 2 ve 4k testini şöyle yaptım, tabi gerçek bir 2 veya 4k monitörde yine bu değerleri verir mi? bilmiyorum

amd nin kendi yazılım programından şu ayarı aktif ettim''virtual super resolution'' yaptığı işlem ise daha yüksek çözünürlüklere çıkabilmek yani fhd bir monitörde oyunları 2k ve 4k çözünürlükte açmamızı sağlıyor

ben fhd ortalama 60fps, yukarıda dediğim ayarı aktif edip 2k ya geçtiğimde de hemen hemen aynı fps değeri ama 60 altına çok daha az düşüyor, 4dk da ise sistem çok daha fazla fps vererek ortalama 70fps leri gösterdi, bu durum ne anlam ifade eder bilmiyorum.

şu videolara göz attığımda yine aynı değerleri aldıklarını görüyorum, sizde bir bakın,

şuvideolardaki fps değerine bakınca çokta işgillenmiyorum açıkçası ama sizin önerebileceğiniz bir sistem değerlendir me yöntemi var mı? sistemi de kuralı 1,5 ay oldu olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DcNeuS -- 18 Kasım 2020; 4:43:27 >

• "Tower Of Trials" efsane olmuş ilerde matchmaking vs.. ile çok daha iyi olucak. 

• Question-X kullanıcısına yanıt

Oyunu bitirdim ama bu modu göremedim sanki haritada. 4. harita açıldı ve ordaki görevleri yapıyorum ama izlediğim kadarıyla bu daha zevkli gözüküyor.

• Yeni update geldi "Ray Tracing" desteği içermekte. 

Not: "Ray Tracing" AMD kartlar ile çalışıyor sadece şuan ilerki update ile Nvidia tarafınada geliceği belirtildi. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 18 Kasım 2020; 21:33:3 >
  • Aşırı kararsız kaldım şu oyun için...

• 18 saati geçtim ve lvl41 oldum. Saf aksiyon severler için keyifli bir 25 30 saat vaadediyo oyun.

• Oyun çok güzel olacakken köşesinden dönmüş.Destiny gibi açık dünyası olsa insanlarla iç içe oynasak hem pve hem pvp olsaydı efsane olurdu.Online olarak uzun süre oynanırdı ama malesef gg.

• fero01 kullanıcısına yanıt
    Alma hocam alma parana yazık değmez bu paraya. İndirimde denk gelirsen 130 lira altı gözümde değeri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adrosero kullanıcısına yanıt

Aynen hocam sanki kisa surede indirime girecek imaji var oyunda. Beklicem tesekkurler...

• Nvidia tarafına Ray Tracing desteği bu hafta içi gelmesi söz konusu olabilir zira son aşamadaymış ayrıca ciddi geliştirmeler ve eklemeler yolda. 

• Bomadatvden izliyorum baya keyifli oyunu da alasım var fakat bu fiyata cyberpunk alırım anca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elimdeki Godfall keyini 100 TL'den satıyorum. İlgilenen arkadaşlar PM atabilir.

• "2.1.17" güncellemesi çıkış yaptı , birçok iyileştirme ve düzeltme içeriyor. 

November 24, 2020 - Godfall Update 2.1.17 - Godfall / Godfall Support & FAQ - The Official Gearbox Software Forums

• Amdnin verdiği Godfall keyini 100 TL'den satıyorum. İlgilenenler PM atabilir.

• Ray tracing geldi mi?

• Bacikk B kullanıcısına yanıt
    Hangi platformun keyi acaba, birde herhangi bir yere oturum açmak vs gerekiyor mu
  • Dün 3 saat kadar oynadım cidden kombatı çok keyifli oynanış zevkli izlerken de keyif alıyordum oynaması ayrı bir tecrübe
  • Bazı oyunlar vardır hoşuna gider oynasan saatlerce sıkılmadan oynarsın bu oyun bende o hissi verdi ama oynamıyorum , mafia remake de bekledim apex tr yama getirdi soluksuz 3 günde işe git gel vakit kaldıkça oyna şeklinde bitirdim, bunu da bekliyorum %50 olmuş tr yama, içerikleri iyi gibi geldi rpg sistemi hoşuma gitti, bekleyelim bakalım yamayı aynı anda nvidiaya rtx ve dlss eklemesi de olacakmış sanırım belki ikisi birden denk gelir, gerçi 3080 ile muazzam görsellik var her türlü oyunda :)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.