Şimdi Ara

Godfall [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
2
Favori
8.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Ray Tracing" geldimi ortam dahada güzel olucak. 

• Oyun güzel ama şu renkler falan çok rahatsız edici. Saçma mobil oyun görüntüsü var ama oynanış eğlenceli.

• Büyük bir güncelleme gelecek diyorlar ama bence ilk olarak silah çeşitliliği artırılmalı. Bu çeşitliliğin az olmasından kaynaklı kaliteli İtem de az düşüyor. Düşen itemleri epic ve legandary itemlere ana solandaki cihazdan gerekli şeyleri toplayarak çevirebiliyoruz ama çeşitlilik sınırlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmandemi2 -- 13 Kasım 2020; 20:59:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 temmoz alçaklarından bir yapım daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taskonamco

Oyunu açınca ilk skilleri atarken FPS drop yaşayan var mı ? Sadece ilk kez atarken oluyor.

Yok olmadı kardeşim

• 6 saati geçtim ve su adındaki ikinci dünya açıldı. Burdaki atmosfer daha karanlık ve güzel. Boss kesme görevleri ile birlikte oyun dahada açıldı. Silaha göre yeteneklerin değişmeside güzel olmuş.

• Combo yapmak çok önemli aksi halde baya sıkıntı oluyor. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 14 Kasım 2020; 10:49:31 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 14 Kasım 2020; 12:54:57 >
  • Maxwell1 kullanıcısına yanıt

En sevmediğim şey güncelleme notlarına bakıyorum 25 gb lık bişey yok. Bildiğin oyunu tekrar indirttiler. Yayıncı kolaya kaçmış.Derleme yapmamak için düzeltieln sürümü yayınla hayır yani bundan sonra güncellemeler böyle olursa aldığımız ssd lere yazık.

• Gelen isteklere binaen ilk sırada matchmakıng isteği olduğu için kısa surede bu problem üzerine yöneliceklerini söyledi yapımcılar bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seriyye1453 -- 14 Kasım 2020; 14:2:32 >
  • gece oyunu indirdim şimdide oynamak için pc ye başına oturdum oyuna tıkladım ve kardeşim yarın gel diyen bir 25gb güncelleme ile karşılaştım.

• epic games adım: erenadali

yeni başladım oyuna eklerseniz oynayalım arkadaşlar :)

• "Epic Store" mahkum bırakılmasaydı iyi olurdu zira "Steam" çok daha iyi bir platform ek olarak satışlarda çok daha fazla olurdu. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 14 Kasım 2020; 17:12:9 >
  • Kısa soluklu bir aksyon videosu yaptım , karakter detayları şu şekilde , class phoenix , itemlar legendary-epic karışık , augment ler rare-epic karışık , build critical odaklı , level 31. 

Not: Devasa bir update geldi , notlarda pek fazla madde yok lakin performansta hatrı sayılır bir artış oldu bende bu bağlamda notlarda yazmıyan değişikliklerde söz konusu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 14 Kasım 2020; 19:35:15 >

• 1:06 efsane. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 14 Kasım 2020; 19:57:27 >
  • Oyun güzel görünmesi dışında çok bir şey sunuyormuş gibi durmuyor, şuanda istedikleri parayı kesinlikle hak ettiğini düşünmüyorum. Oyunu oynamadım, bolca gameplay ve streamer izledim. Görüntü next-gen ama oyundaki sistemler ex-gen'in vasatı sistemleri.

İzlenimlerim:

• Mekanlar bomboş, yani dolandığımız dünyada bir canlılık yok, sadece güzel görünüyor.
    • Dövüş sistemi çok tekdüze ve sıkıcı, quick atak yap yap yap, sonra heavy ile soul shatter yap, farklı silahlar var ama oynanış hepsinde aynı gibi gördüğüm kadarıyla.
    • Yaratıkların tasarımlı çeşitli olsa da farklı mekanikler sunmuyorlar. Kalkanı olanlara paso heavy attack yapıyoruz sadece. Combat inanılmaz sıkıcı göründü bana.
    • Skill sistemi bence çok yüzeysel, bir derinlik sunmuyor gibi görünüyor, skill ver, level atladıkça daha fazla stat versin, ne anladım bundan, bence skiller farklı şekillere evrilmeliydi level atlattıkça.
    • Archon yetenekleri stat boost dışında herhangi bir şey vermiyor, valorplatelerin görünüşleri ve ufak stat bonusları dışında bir şeyleri yok.
    • Bossların çoğunun eğlenceli savaşlar olmaktan ziyade oyuncuya baygınlık verecek şekilde tasarlandığını düşünüyorum. Melee odaklı bir oyunda bossların çoğu "yallah uzağa" mekaniklerine sahipler. Bu da eğlenceden çok işi hamallığa çeviriyor bence. Ölünce falan bossların canı yenilenmiyor, direk olduğu yerden başlayıp vurmaya devam ediyorsun.

Silahların özellikleri vs güzeldi, ilginç primary statları olan silahlar vardı. Karakter tasarımları, silahların ve mekanların görünüşleri mükemmel. Ama oyunda cidden başka bir şey yok. Bu parayı hak ettiğini düşünmüyorum. Bunu oynayana kadar warframe, destiny falan oynamak daha mantıklı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

Oyun güzel görünmesi dışında çok bir şey sunuyormuş gibi durmuyor, şuanda istedikleri parayı kesinlikle hak ettiğini düşünmüyorum. Oyunu oynamadım, bolca gameplay ve streamer izledim. Görüntü next-gen ama oyundaki sistemler ex-gen'in vasatı sistemleri.

İzlenimlerim:

• Mekanlar bomboş, yani dolandığımız dünyada bir canlılık yok, sadece güzel görünüyor.
    • Dövüş sistemi çok tekdüze ve sıkıcı, quick atak yap yap yap, sonra heavy ile soul shatter yap, farklı silahlar var ama oynanış hepsinde aynı gibi gördüğüm kadarıyla.
    • Yaratıkların tasarımlı çeşitli olsa da farklı mekanikler sunmuyorlar. Kalkanı olanlara paso heavy attack yapıyoruz sadece. Combat inanılmaz sıkıcı göründü bana.
    • Skill sistemi bence çok yüzeysel, bir derinlik sunmuyor gibi görünüyor, skill ver, level atladıkça daha fazla stat versin, ne anladım bundan, bence skiller farklı şekillere evrilmeliydi level atlattıkça.
    • Archon yetenekleri stat boost dışında herhangi bir şey vermiyor, valorplatelerin görünüşleri ve ufak stat bonusları dışında bir şeyleri yok.
    • Bossların çoğunun eğlenceli savaşlar olmaktan ziyade oyuncuya baygınlık verecek şekilde tasarlandığını düşünüyorum. Melee odaklı bir oyunda bossların çoğu "yallah uzağa" mekaniklerine sahipler. Bu da eğlenceden çok işi hamallığa çeviriyor bence. Ölünce falan bossların canı yenilenmiyor, direk olduğu yerden başlayıp vurmaya devam ediyorsun.

Silahların özellikleri vs güzeldi, ilginç primary statları olan silahlar vardı. Karakter tasarımları, silahların ve mekanların görünüşleri mükemmel. Ama oyunda cidden başka bir şey yok. Bu parayı hak ettiğini düşünmüyorum. Bunu oynayana kadar warframe, destiny falan oynamak daha mantıklı olur.

Oynamalısın. 

• Katıksız Manyak! kullanıcısına yanıt

15 saat oldu oynamadan bilemezsin kardeşim. Oyun çok kaliteli

• Oyun patlak boşa para vermeyin.

• Oynamadan yorum yapmak ne kadar makul beğenmiyorsan yorum yapmazsın kardeşim burda milleti yanlış yönlendirmeyin

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.