Şimdi Ara

GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022 (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.238
Cevap
116
Favori
448.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GoW çıksın ucuzlasın diye bekliyordum PS5 almak için ama oyunun PS4'e gelecek olması beni üzdü açıkçası. Tam anlamıyla Next-Gen oyunları 3 yıl göremeyeceğiz herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Sony çok tutarsız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aynen öyle hocam yazdıklarınızın altına imzamı da atayım. Sony artık tamamen Yeni Nesile odaklanmalı PS4 Nesli tamam güzel geçti, Güzel satışlar ve güzel IP devam oyunları ile noktaladın. Şimdi Sıra PS5'de bunu da yaparken God of War gibi bir oyunda görmek istiyoruz her oyuncu olarak. Neden : Çünkü PS5'in neler yapabileceğini biliyoruz ve görmek istiyoruz. Her açıdan hem teknik hem görsellik hem sunum. vs. vs. Ancak bunu bu oyun ile yapmalıydılar. Şimdi ne kadar serzenişte bulunsak da boş gibi. Sony karar vermiş biz oyuncular olarak ne kadar karşı çıksakta değişen birşey olmayacak gibi.

Artık Bundan sonrası önemli ve eğer ki bu süreç böyle devam ederse farklı bir kitle kaybedecek gibi duruyor Sony. :)

@SIE Santa Monica

Sony kafasına göre iş yapıyor, yapılan açıklama bir sözdür, bunların hiçbir güvencesi kalmadı.

Yazılacak çok şey var ama geçiyorum :)

Bundan bir kaç gün önce, "God of War Ps4'e gelmesinde Forbidden West çok önemli değil" demiştim. Şimdi, "Part III'ü rezil etmeyinde, ne yaparsanız yapın" diyorum, 2027'de bile çıkması muamma olan bir oyun için bu cümleyi kullandırttı bana Sony, şu an güven oranları bu :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ps4 pro kullanıyorum,şahsen yeni oyunun ps4 için çıkmasını istemiyorum neden derseniz,malum nedenlerden.Ps5 gibi güçlü bir konsolun sunabileceği oyun nerdeee,10 yıl önceki ps4 nerde.İllaki oyun güzel olacaktır buna şüphem yok,ama mantıklı olanı,sony nin god of war gibi bir oyunda,konsolun gücünü sonuna kadar kullanması olurdu.

Covid ve stok sorunu yüzünden olduğunu düşünüyorum ben ps4 e çıkmasının orada 120 milyon kullanıcı var burada en son 6.8 di galiba bu 7 milyon kişiye böyle büyük bir markanın satışı beklendiği gibi çok olmaz diye çok olması için çıkartıyorlar stok sorunu olmasaydı 2022 de 20-25 milyon olurdu herhalde o zaman ps4 e gelmezdi mesela bence.

Bu arada yazıda 7 milyon dedim ama bunların hepside almak zorunda değil 2 milyonu almasa 5 milyon bu 2022 de 10 olsa bile az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 2 Haziran 2021; 23:57:48 >
  • Press a Key kullanıcısına yanıt

Sony zaten iyice yolundan çıktı.

1. Only on playstation ibareli oyunlarını pc çıkarıyolar.

2. Oyunlarımızı mobile getiricez diye açıklama yapıyorlar.

3. Gran Turismo 7 yi 1 senedir ps5 exclusive olarak pazarlayıp sonra ps4 getiriyorlar.

4. God of War gibi konsol sattıran oyunu yalan bir duyuru ile 2021 diye açıklıyorlar sonra erteleyip ps4 de çıkarıyorlar.

2023 e kadar next gen oyun çıkarmamaları çok utanc verici bir durum..

Rakibi olan Xbox çok daha ne yaptığını bilen bir stratejiyle ilerliyor. Ps5 çok kötü gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiko9 H kullanıcısına yanıt
    Aynen Xbox aşırı sağlam adımlarla ilerliyor konsol çıkalı 6.5 ay olmuş konsola özel oyun sayısı 0 (sıfır)

3. ve 4. dediklerinize sonuna kadar katılıyorum ama hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnbry -- 3 Haziran 2021; 0:31:22 >
  • Sarı kafa var ya o sarı kafa. Hep onun başının altından çıkıyor bunlar eminim

• Twitter'da PlayStation hayran sayfaları bile dalga geçiyor, Xbox tarafını demeye gerek yok.

"Nesillere inanıyoruz" deyip sağ gösterip sol vurmaktır bunun adı.

Kim ne diyorsa sonuna kadar haklı bu yüzden, şu an Gran Turismo 7 için Ps5 alan kişinin ağzına edip bıraktı Sony.

• Gow ps4e gelecek diye söylendiğini görüyordum ama gt için çok büyük ayıp ettiler. Burda konu ps4 sahiplerinin oyunsuz kalması değil. Gt dediğimiz oyun bir nesilde maksimum iki tane çıkar ki en erken 5 senede çıkar. Gt7 2022de çıksa ps5 sahipleri 5 yıl boyunca oldgen based bir gtye mahkum kalıcaklar. Aşırı saçma bir hareket. Gt para kazanma amaçlı bir oyundan çok marka olmalı konsol sattırmalıydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Yeni Sony'e hoş geldiniz.

Bir de ne yaptılar? Ortalama bir Sony stüdyosunun oyununu yöneten adamı "PlayStation Stüdyolarının" başkanı yaptılar, hayrını görsünler görebiliyorlarsa.

Düşünün ki şu adam:
    GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022

Bu adamdan daha üstün konumda:
    GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 3 Haziran 2021; 1:21:44 >

• Olaya iyimser yaklaşan arkadaşları görüyorum ama cidden kendimizi kandırmayalım arkadaşlar. Karşımızda bi ps4 oyunu olacak.

Grafik ve animasyonlarda part II den ne kadar ileri gidebilirler ki? Çoğunlukla yükleme süreleri ve 4k 60 fps farkı bizi bekliyor olacak.

Ticari kaygı falan filan eyv ama cidden makineyi 2 yıl önceden çıkarmanın bi anlamı kalmıyor sonra oyuncuları küstürüyorlar işte böyle.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyunu ilk çıktığında bitirmiştim daha sonra hiç girmedim sizce tekrardan normal oynamak mı new game+ oynamak mı mantıklı ?

• Dostlar şöyle de birşey var horizon 4 e gelecek fakat oynayış videosun da ps5 de nasıl göründüğünu hep beraber şahit olduk kasmayın bu kadar iki ayrı stüdyo olarak çalışacaklardir. Biraz sabır zamanla neyin ne olduğu ortaya çıkar aşırı öfke neden anlamadım 4 sahipleri de nasiplensin ne olacak yani herşeye grafik olarak bakmayın bugün aynı oyunun DLCsi çıksın kapış kapış gider dert etmeyin kendinize bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 3 Haziran 2021; 7:42:33 >
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Dostum ng+ normal oyun zorluklarınında + hali, oyunun daha fazla mücadeleli geçer. Ekstra olarakta ng+ ile valkürlerin görevini tamamlarsan normal oyunun haricinde daha güçlü olan zırhlar açılıyor zeus zırhı gibi vs. Yani tavsiyem ng+ oynamanızdır.

• Santa Monica bildiğiniz üzere başka bir oyun üzerinde de çalışıyor. Zaten kendileri de iş ilanlarında duyurulmayan bir oyun üzerinde çalışıyoruz diye açıklama yapmışlar. Yeni ip olan bu oyun mühtemelen ps5 in tam gücünü kullanacaktır. Büyük ihtimalle ps5 nesli bu nesilden de daha uzun sürecek. 10 sene süreceğini tahmin ettiğim ps5 neslinin bir pro modelinin de çıkacağını düşünüyorum. Hadi 2025 de Santa Monica yeni ip'ni çıkardı diyelim. 2029 senesinde gerçekten next gen bir God of War oyunu görücez. O zamanlara kadar yaşarsak umarım görürüz bu oyunları.

Bu arada God of War ps5 özel olsaydı da 2022 senesinde konsolun tam gücünü kullanamazdı. Konsolun gücünü yansıtan oyunlar her zaman sonlara doğru çıkıyor. Evet belki ps5 özel olsaydı çok daha fazla ileriye gidebilirlerdi ama yapacak bir şey yok. Ps4 nesline Tlou Part 2 ile nokta koydular diyorduk. Anlaşılan God of War ps4'ün kapanış oyunu olucak. Çıkış tarihi tahminim 2022 eylül

• Yahu siz bu yeni çıkan konsolları ne zannediyorsunuz? Güçleri belli bunların, sonuçta fiyat/performans pc'si bunlar bir anlamda.

Bu oyunlar PS4'e çıkmasalardı bile şimdi oynadığımız oyunların az biraz raytracing eklenmiş, daha yüksek çözünürlük ve fps olan halleri olacaklardı zaten. Yine öyle olacaklar. Sonuçta PS4 bunları gidip 1080p (belki daha bile düşük), 30fps ve düşük detayda çalıştıracakken, PS5 çok daha iyi şekilde çalıştıracak. Bunun ötesini yapacak güç PS5'de de yok zaten.

Ratchet and Clank 'deki portal mekanikleri gibi şeyler çoğu oyunda yeri olan şeyler değil ki bence bir önemi de yok. O oyun dahi ps4'e gelmeliydi. Yukarıda birisi Horizon'da uçan robotlara binemeyeceğiz bu yüzden demiş mesela. Eskiden birşeye binip uçtuğumuz oyun mu yoktu? GTA'da uçmuyor muyduk? Yapmıyorlarsa PS4'e çıkacağından değil istemediklerinden yapmıyorlardır.

UE5 demolarına bakıp anlamsız beklentilere girmeyin, o görselliği bu yeni jenerasyonun sonuna doğru belki görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Maxximum_ -- 3 Haziran 2021; 11:36:6 >

• God of War yunan mitolojisi evreninde bir hikaye.ragnarok ise norveç tanrılarına ait.ne alaka?

• Son oyunuyla beraber nors mitolojisine geçiş yaptı.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.