Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kötü haberim var. Christopher Judge (Kratos'u seslendiren kişi) daha önce 2017 yılında oyunun çıkacağı hakkında Twitter'ında God Of War (2017) yazmıştı. Şimdi ise 2018 yazıyor belli ki oyun 2018'e aksıcak gibi görünüyor.

https://twitter.com/iamchrisjudge
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

E3'e son 40 gun. Oyunu cok sevdigim ve 11 aydir hicbir bilgi sunulmamasindan dolayi kotu seyler dusunmeye basladim.

İnşallah bir surpriz yapip E3'te yokuz demezler, daha da kotu bir surpriz yapip Half-Life 3 ile ayni akibeti paylasmazlar...

Sanmam hocam yeni detaylar ve görüntüler gelecektir E3 te boş geçmezler.

Ben de sizin gibi dusunuyordum ancak dün Naughty Dog Uncharted ve TLOU 2 'nin E3'te bulunacagini duyurdu. Santa Monica ise 1 haftadir kafayi eski Flowers oyunuylar bozmus durumda. God of war yapimcisi Cory Barlog ise daha dun kendisine sorulan çıkış tarihi belli mi sorusuna ben de bilmiyorum cevabini veriyor.

11 ay boyunca bilgi paylasilmiyorsa, diger firmalar E3 katılımını acikliyorken bizim Santa Monica eski oyunlariyla nostalji yapiyor ise, Gow yapimcisinin oyunun cikis tarihinden bile haberi yok ise ben kendimi umutlandirmak istemiyorum.

Ne yazik ki bekleyenlerini daha cok bekletip hayal kirikligina uğratacak God of War. 11 ay boyunca yeni bilgi icin her gun Cory Barlog'un hesabina bakarak ugradigim hayal kirikligi sonucu soyluyorum bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

E3'e son 40 gun. Oyunu cok sevdigim ve 11 aydir hicbir bilgi sunulmamasindan dolayi kotu seyler dusunmeye basladim.

İnşallah bir surpriz yapip E3'te yokuz demezler, daha da kotu bir surpriz yapip Half-Life 3 ile ayni akibeti paylasmazlar...

Sanmam hocam yeni detaylar ve görüntüler gelecektir E3 te boş geçmezler.

Ben de sizin gibi dusunuyordum ancak dün Naughty Dog Uncharted ve TLOU 2 'nin E3'te bulunacagini duyurdu. Santa Monica ise 1 haftadir kafayi eski Flowers oyunuylar bozmus durumda. God of war yapimcisi Cory Barlog ise daha dun kendisine sorulan çıkış tarihi belli mi sorusuna ben de bilmiyorum cevabini veriyor.

11 ay boyunca bilgi paylasilmiyorsa, diger firmalar E3 katılımını acikliyorken bizim Santa Monica eski oyunlariyla nostalji yapiyor ise, Gow yapimcisinin oyunun cikis tarihinden bile haberi yok ise ben kendimi umutlandirmak istemiyorum.

Ne yazik ki bekleyenlerini daha cok bekletip hayal kirikligina uğratacak God of War. 11 ay boyunca yeni bilgi icin her gun Cory Barlog'un hesabina bakarak ugradigim hayal kirikligi sonucu soyluyorum bunu.

Nickin "moral veren" adam kardes dur hele.Bu ne karamsarlık.E3 gelsin hele belli olur hersey.Moralleri bozmayalim 2017 de cikacak inşallah

• asus1981 kullanıcısına yanıt
    Moral bozmak istemem ama en iyi ihtimal : E3'te 1 dakikalık teaser verilecek, oyun ise 2018 martta çıkacak diye dusunuyorum.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Tabi en iyi ihtimal E3 de 1 dk teaser verecekler kratosu bile göstermiyecekler böyle çayır , çimen , böcek felan gösterip bitirecekler çıkış tarihi ise 2020 mart olacak diye düşünüyorum çünkü ben ileriyi görebiliyorum sakın moralinizi bozmayın ben böyle biriyim .

• Portekiz oyun satış şirketlerinden GamingReplay oyunun satış tarihi 14 Eylül 2017 olarak listelemiş.
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Takma ismine yakışıyor mu bu kadar kötümser olmak? Bu mudur moral veren adam misyonu? Şaka bir yana, HL3 için Valve "Yok anacım, yapmıyoruz biz!" diye bağırdıkça millet kafasından hayal kuruyor. Bu farklı bir durum, adamlar oyun içi video paylaştı. bazı parekendeci web siteleri oyunun Eylül'de çıkacak şeklinde satışa bile sunmuşlar. E3'te bomba gibi gelecek, bence çıkış tarihi de açıklanacak.
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 2017 aralik olur diye bekliyordum. Oyundaki kis mevsimine de atıfta bulunmuş olurlar diyordum.

Kratos'u seslendiren kişi yaptigi işlerde Kratos'u 2017'de seslendirdigini belirtirken simdi 2018'de seslendirdigini belirtiyor. Demek ki 2018 yilinda da seslendirme yapacak. Bu seslendirme God of War'a gelecek bir DLC degil ise oyun 2018'de cikacak demektir.

Ayrica 2 gun once Santa Monica God of War oyunu icin gelistirici aradigini bir kez daha duyurdu. Yani oyunun geliştirme asamasi hala tamamlanmis degil. God of War ile ilgili hicbir bilgilendirme de yapilmiyor. Muhtemelen cok buyuk ters giden seyler var.

Bu oyun E3'te gösterilmeden 3 yil once gelistirilmeye baslanip bitirilemeyen bir oyun. E3'ten sonra hicbir bilgi verilmemis bir oyun.

Psp ve Ps3'u God of War icin almis biri olarak umudumu kaybettim. Yeni bir bilgi ciksa ve oyun erken gelse en cok b3n sevinirim ama cok dusuk bir ihtimal.

Oyun 2018 Aralik'ta cikarsa sasirmam. Dedigim gibi, E3'te 1-2 dakikalik teaserdan fazlasini boşa beklemeyelim. Teaser sonunda Coming in 2018 yazacak.

Moral verip umudunu yitirmeyen arkadaslari da mutlu edeyim :) Oyunu sir gibi saklama sebepleri bomba gibi geliyor olmasi.

11 ay habersiz birakmanin buyuk bir beklentiye sebep olacaklarini bildiklerinden bir Boss savasi gösterecekler. Athena ya da Nors mitolojisinden bir kişi gosterilebilir. Oyunun 2018 Ocakta cikacagi aciklanabilir.

Ama gerçeğe donersek, 1 dakikalik teaser gosterilecek ve bu teaserin sonunda o kocaman yilan çığlık atip teaseri sonlandiracak.

Teoriler ve fikirler ile bu sıkıcı sureyi eglenceli hale getirmeyi tavsiye ediyorum. Herkes tahminlerini anlatsin E3 gununu daha bir heyecanla bekleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 5 Mayıs 2017; 14:30:1 >

• Bazı yabancı forumlar 2017 sonunda geleceği diyor, Kratos'u seslendiren kişi 2018 olarak twitter adresinden belirtmiş bence en iyisi E3'ü beklemek orada her şeyin ne olduğu anlaşılır, zaten fazla bekleteceklerini düşünmüyorum zira xbox'a hamle yapmaları lazım :)
  • yeni video geldi sandım konu canlanınca
  • Hala bir haber yok. Son 1 ay...

• Boyle bir video var, yeni yayınlandı. Bu sene cikmis ve çıkacak oyunlari içeriyor. Bu videoda God of War in da olması umutlandırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wrisy -- 12 Mayıs 2017; 10:41:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mayıs geldi geçecek, 2017'de çıkacak olsaydı çoktan ses ederlerdi.
    2018 bahar bence.
  • Bu E3'te yeni gameplay kesin gelir. Ve oyun çıkmasına yakın trailer de gelir. Ama belki oyun bu sene sonunda çıkma ihtimali biraz var gibi, ama 2018 ilk çeyreğinde çıkacağını tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

Bu E3'te yeni gameplay kesin gelir. Ve oyun çıkmasına yakın trailer de gelir. Ama belki oyun bu sene sonunda çıkma ihtimali biraz var gibi, ama 2018 ilk çeyreğinde çıkacağını tahmin ediyorum.

Cory barlog twitter hesabinda gecenlerde bir tweet atmisti. Tweet Nors harfleriyle yazilmisti ve 'diger oyunlar gibi olacak ' anlami cikarilmisti. Bu da 2018 Mart'i isaret ediyor sanirim.

Eğer çok calisiyorlarsa E3'te hicbir sey gosterilmeden sadece çıkış tarihine raziyim. E3 icin ugrasip daha da gecikmesin çıkış tarihi. 7 senedir bekliyoruz bu oyunu yaslandik artik :)

• 31 aralıkta abd, 1 ocakta avrupa için çıkar. Herkesin dediği olur :)
  • Umarım yanılırım ama Santa Monica sürekli çalışan arıyor oyun daha geliştirilme aşamasında ise eğer çıkmasına çok zaman var demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

Umarım yanılırım ama Santa Monica sürekli çalışan arıyor oyun daha geliştirilme aşamasında ise eğer çıkmasına çok zaman var demektir.

Evet, twitterda hala belli basli elemanlar araniyor. Kisa sureli is oldugu belirtiliyor ama aleni bir sekilde arama yapiliyorsa cok da ufak bir ihtiyac olmasa gerek.

E3'te gosterilsin de teaser olsa dahi kabulüm. Oyunu hizlica bitirmek icin E3'te yokuz demelerinden korkuyorum.

• Forumda cıkacagı onaylandı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.