Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (736. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nifleheim zor diyordum o bitti, meğer Muspelheim sınavları daha zormuş işin yoksa 3 sınavı geç de anahtarları topla şimdi
  • Arkadaslar burasi cadi magarasi diye geciyor sanirim ama kapiyi acamiyorum o kirmizi seyleri nasil yok edebilirim

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İleri ki zamanlarda yeni özellik geldiğinde açacaksınız :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kruezberq kullanıcısına yanıt
    Spoiler vermediğiniz için ayrıca teşekkür ederim

• ulan ne kadar uzun oyunmuş, oyna oyna bitiremeim, oynarken her yeri araştırdım, bütün sandıkları açtım tabi, benim anladığım oyunun yüzde 85 i falan anca bittti sanırım gemi bölümünü yeni geçtim
    baltayı daha çok sevdim balta ile oynamak daha zevkli geliyor, vuruş hissi filan süper olmuş, daha güzel kombo yapabiliyorsun, kratos ve oğlunun konuşmaları oyuna güzel hava katmış, kratosu konuşurken görmek güzel boş dolanırken sıkılmıyorsunuz hep bir şeyler anlatıyor, demirciler ayrı bir güzel hareketlerine ve dialoglarına bayıldım adamların, sırf muhabbet olsun diye bile gidilir adamların yanına

eğer eski tarzda devam etseydi insanlar durmadan adam öldürmekten sıkılacağından oyunun başarısı düşecekti. bence seri yeniden doğmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 5 Temmuz 2018; 9:0:6 >

• arkadaşlar oyunun bütün serilerini oynamış biri olarak şunu söylemek isterim oyun 4 dörtlük güzel oyun yanlız üstünlük hissiyatı diye bişey kalmamış malesef önceki serilerde karşıma kim çıkarsa çıksın saldırma ve yenme içgüdüsü üst seviyere çıkar kendimi bağırıken görürdüm.Ama şu kanatlı yaratıklar valkuremidir nedir korka korka çıkıyor bu sever yenermiyim acaba diyorsun kendimi resmen ezik hisseddirdi oyunu tam olarak bitirmiş değilim ama açıpda oynayasım heyecanı malesef yok mükemmel bir oyun ama bir god of war değil malesef saygılar.
  • Bu resimde ne anlatilmak istenmis?

• Oyunun Yapım Aşaması Konsept görüntüleri ve Dahası :

THE MAKING OF GOD OF WAR WITH SANTA MONICA STUDIO

https://www.gnomon.edu/community/events/the-making-of-god-of-war-with-santa-monica-studio?utm_source=twitter&utm_medium=referral&utm_content=20180705Video#TBTGodofWar
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Oyunun Yapım Aşaması Konsept görüntüleri ve Dahası :

THE MAKING OF GOD OF WAR WITH SANTA MONICA STUDIO

https://www.gnomon.edu/community/events/the-making-of-god-of-war-with-santa-monica-studio?utm_source=twitter&utm_medium=referral&utm_content=20180705Video#TBTGodofWar
    Şuna birisi türkçe altyazı yapıştırıp youtube koysa çok güzel olur yada güncellemeyle oyunun ekstralar bölümüne falan koyulsa The last of us’ın içinde vardı türkçe altyazı ile ayıla bayıla 1 bucuk saat izlemiştim çok güzeldi umarım bunada öyle bişey yaparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Hoid

Platin geldi
    Platin için sadece Muspelheim'ın sınavları kaldı
  • Oyunu bitireli çok oldu new game plus güncellemesini bekliyorum ama ondanda haber yok baştan oynamak istiyorum yan görev yapmadan hikayeye odaklı ama önceki save i üstüne kuruyor önceki saveleri usb ye yedeklesem oyunu bitirince tekrar yüklesem olurmu beyler ?

• Bu Niflheim ' da sis yanıkları toplama işi gerçekten sıkıcı. Bian önce bitirip kurtulmalıyım şurdan, bu arada Leviathan Baltası sonunda 6 oldu.
  • Bu oyun eski oyunlarla ilgisi yok. Tarzı değişmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcknight kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/a7_JGPTLoJo

bu şekilde hızlica toplaniyor hocam

• İyi hoş ama benim bu kadar hızlı olmadı :) en sonunda yeter dedim bıraktım.

• Valkür konseyinin ortasındaki su birikintisine gidip bakan meraklı bir reddit kullanıcısı bakın ne görmüş. :) Dilerseniz fotoğrafı açmadan önce siz de birinci elden bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 8 Temmuz 2018; 19:32:16 >

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    Bu nedir tam olarak anlayamadım?
  • zencefiladam kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Valkür konseyine gidin, mekanın tam ortasina ilerleyin yuzunuzu mekandaki zincire donup altta kalan su birikintisine bakın. Bunun bir easter egg mi yoksa programlama hatasi mi olup olmadigi henuz bilinmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Valkür konseyinin ortasındaki su birikintisine gidip bakan meraklı bir reddit kullanıcısı bakın ne görmüş. :) Dilerseniz fotoğrafı açmadan önce siz de birinci elden bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

bir şey anlamadım açıklayabilir misin acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: -Rango-

Bu resimde ne anlatilmak istenmis?

bunu bende merak ettim ama bir şey anlayalamadım tabi

• 
Sayfa: önceki 734735736737738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.