Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni oyundan tek beklentim devasa boyutlarda Bosslar misal bu oyunda akılda kalan en epik savaş ejderha savaşıydı. Eminim insanlar en çok orda heyecanlanmıştır. Kratos boşuna daha büyüklerini kestim demedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya atkadaşlar ben de mi sorun var yıllardır oyun oynatım çoğu oyunu da bitirdim ama god of ear 4 teki gibi hiç zorlanöadım . Başta zorlu bir macerayı seç dedim ama zaten o ayar seçiliydi ve ben çoğu savaşı 4-5 kerede zor geçiyorum ki daha part 1 deyim . Itanmasam kolaya grtirip oynayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasimboo Y kullanıcısına yanıt
    Utanacak birşey yok, sonuçta oyunu keyif almak için oynuyoruz öyle değil mi?
    Şu an oynadığın zorluk keyif vermiyorsa, zorluğu ayarlardan bir seviye düşürüp devam et, istersen ileride zorluğu tekrar artırırsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Zaten buraya yadıktan sonra indirdim zorluğu oyun yağ gibi akıyor maşallah

İlk defa gow oynadıgım için böyle zorlandım sanırım bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

Zaten buraya yadıktan sonra indirdim zorluğu oyun yağ gibi akıyor maşallah

İlk defa gow oynadıgım için böyle zorlandım sanırım bilemiyorum
    oyunun başlarında güç seviyen en düşükte olduğu için zorlanman normal,ilerledikçe güçleniyorsun ve oyun kolaylaşıyor
  • Ben de sonunda aldım oyunu ve kısmetse başlayacağım, çözülmesi gereken bulmaca çok yoktur inşallah yoksa video video dolaş işin yoksa :)

• Bu arada bence new game plus yakında zamanda beklemeyelim. Photo mode, altyazı büyütme bile ne kadar zamanda çıktı. Üstelik Cory Barlog dahil işin başında duran pek çok kişi tatile çıktı ya da çıkmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheart655 -- 3 Temmuz 2018; 9:59:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruezberq

Oyunu dün bitirdim. Gerçekten muhteşem bir oyun olmuş film gibi, bayıldım..
    Madem oyunu bu kadar beğendin 209 iken ön sipariş niye vermedin
  • Arkadaşlar sisli bölümdeyim. 3 tane yırtığı kapatacağım ama 10000 sis istiyor bir tanesi için nasıl toplayacağım kısa yolu varmidir

• Bu arada oyun %20 ile bitti . Yan görevler daha fazla

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Neden fazla para vereyim ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • herkese iyi oyunlar. oyunu bitirdim ancak bazı diyarlara erişim hala sağlanamıyor. biraz araştırdım sanırım gelecek güncellemeler ile mi oynanma şansı olacak oralarda ? yanlış mı anlamışım ?
  • quote:

Neden fazla para vereyim ya
    Öyle bir anlatıyorsun ki sanki yaşıyorsun ozaman üçe beşe bakmayacaksın

• LuqueTr kullanıcısına yanıt
    Üçe beşe bakmadan alırsak yukardakiler fiyat bindirmelerini daha çok yapar. Ne kadar iyi oyun olursa olsun sonuçta multisi yok, boşuna kerizlenmeye gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Üçe beşe bakmadan alırsak yukardakiler fiyat bindirmelerini daha çok yapar. Ne kadar iyi oyun olursa olsun sonuçta multisi yok, boşuna kerizlenmeye gerek yok.
    Sen seversinnnnnnn
  • Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

• quote:

Orijinalden alıntı: classlord

Arkadaşlar sisli bölümdeyim. 3 tane yırtığı kapatacağım ama 10000 sis istiyor bir tanesi için nasıl toplayacağım kısa yolu varmidir
    kısa yolu yok hocam, dalacaksın farm'layacaksın ne kadar çok bölge temizlersen o kadar çok sis yankısı elde edersin.
    hem sadece sis yankısı istemiyor onun yanında her yırtık için 1 tane de buğu çapası bulman gerekiyor ki içerilerde en dipteki alanları temizlediğinde sandıktan çıkıyor ve daha da güzeli her zaman çıkmıyor

• Platin geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuRDeN

kısa yolu yok hocam, dalacaksın farm'layacaksın ne kadar çok bölge temizlersen o kadar çok sis yankısı elde edersin.
    hem sadece sis yankısı istemiyor onun yanında her yırtık için 1 tane de buğu çapası bulman gerekiyor ki içerilerde en dipteki alanları temizlediğinde sandıktan çıkıyor ve daha da güzeli her zaman çıkmıyor

Alıntıları Göster
    Eyvallah. 5000 lik topladım . Ve kazayla oldum :) harbiden sağlam bolum olmuş . Ama biraz sıktı.

• Oyunları oynarken heryeri didik eden biriyimdir bunda da böyle oldu odin kuzgunları çoğunu bulmuştum eserleride öyle ama üstün körü sadece hikaye odaklı oynayan için oyunu platlaması biraz eziyet olacaktır

• 
Sayfa: önceki 733734735736737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.