Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ama bi sorun var şimdi.
    Üçüncü oyun sonunda kratosun kendini öldürdüğünü görmüştük, bitiş ekranından sonra kısa süre tekrar gösterdiler sadece kan izleri vardı kratos a ne oldu teorisi olan var mı ? nasıl bağlayabilirler daha yani benim aklıma bir şey gelmedi.

Yeni oyunda zorlama bi senaryo olmaz inşallah. Çünkü bu oyun evreni ve senaryosunun mitolojiyle güzel harmanlanması sonucu bu kadar oyuncu kitlesine sahip bence.
  • Ulan yeni oyun degil de bu statue icin mu ugrasiyordunuz 2 yildir. Tuh size

• quote:

Orijinalden alıntı: le passager

Ama bi sorun var şimdi.
    Üçüncü oyun sonunda kratosun kendini öldürdüğünü görmüştük, bitiş ekranından sonra kısa süre tekrar gösterdiler sadece kan izleri vardı kratos a ne oldu teorisi olan var mı ? nasıl bağlayabilirler daha yani benim aklıma bir şey gelmedi.

Yeni oyunda zorlama bi senaryo olmaz inşallah. Çünkü bu oyun evreni ve senaryosunun mitolojiyle güzel harmanlanması sonucu bu kadar oyuncu kitlesine sahip bence.

Bu sorunun aynısıni 5 yil once sormustum. Kimse cevap veremedi . Kimse birsey bilmiyor cunku.

• Duyuru gelir artik 5 aralıkta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son video doğrudan dördüncü oyunu işaret etmişler resmen. 4 tane GoW işareti birleşiyor.

• Yakındır resmi duyuru gelir hadi bakalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: SmithAhmet

quote:

Ama bi sorun var şimdi.

Bu sorunun aynısıni 5 yil once sormustum. Kimse cevap veremedi . Kimse birsey bilmiyor cunku.

Kurtlar vadisi izleseydin bu tür soruları sormazdın. Ne ölüler dirilip ne kopan kollar yerine geliyor.

• GOW 4'te Fen İşleri Tanrısı ve İnsan Kaynakları Tanrısı gibi önceki oyunlarda perde arkasında kalan zevatların belasını s.. sevecekmiş Kratos. Başka Tanrı kalmadı zira.

• quote:

Ama bi sorun var şimdi.

aynı şekilde ilk oyunda da ares in kılıcı kratos un karnına girmişti, ve cehenneme düşerken adam kurtuldu. şimdi yani pek gerçekçilik beklememek lazım. zaten mitoloji oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 27 Kasım 2015; 0:37:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodborne

quote:

Ama bi sorun var şimdi.

aynı şekilde ilk oyunda da ares in kılıcı kratos un karnına girmişti, ve cehenneme düşerken adam kurtuldu. şimdi yani pek gerçekçilik beklememek lazım. zaten mitoloji oyunu.

Ares in vucudu olympus daginda (3.oyunda) duruyor.
    O cehenneme dusen kratos. Yunan mitolojisinde(oyuna gore) olen kisinin ruhu dept of hades in mekanina ugrar ve orada hades onun gunahlarini cezalandirir.
    Yanliz, depth of hades e gelmeden kratos ( 1.oyunda) bir adami kullanarak tekrar yer altina cikmisti

• dippyçik kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam paylaşım için

• Umutlarınızı yerle bir etmek istemem ama üst üste dört logo olayı GOW III Remastered trailerında da bulunmaktaydı. Gelecek olan PS Experience'dan da bir beklentim yok açıkçası. 5 senedir devam edecek seri evrenin sırrını bulmuş gibi saklıyorlar oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Sağolun hocam paylaşım için

rica ederim kardeşim merakla bekliyoruz bakalım :)
  • 4 te kratos işi gücü bırakıp mısır tanrılarına dadanıyormuş.

• eğer üzerinde çalışılan bir GOW olsaydı, simdiye kadar birkaç dedikodusu felan kesin çıkardı.. eğer gow 4 açıklayacaklarsa daha yeni çalısmaya baslayacaklar diyelim, AAA oyun hedefindeyseler şayet en az 15 ay lazım derken GOW 4 içinde bugünden itibaren 2 sene daha bekleyeceksem ammaaan ne cazibesi kalıyor ki? senaryosu belli, dinamikleri belli, 15 saat offline oyun sunacaksın, kaç sene geçti tık yok ya..
    GTA olsan anlarım 2-3 seneyi de, bu oyun bu kadar bekletilecek bir yapım degil zira..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

eğer üzerinde çalışılan bir GOW olsaydı, simdiye kadar birkaç dedikodusu felan kesin çıkardı.. eğer gow 4 açıklayacaklarsa daha yeni çalısmaya baslayacaklar diyelim, AAA oyun hedefindeyseler şayet en az 15 ay lazım derken GOW 4 içinde bugünden itibaren 2 sene daha bekleyeceksem ammaaan ne cazibesi kalıyor ki? senaryosu belli, dinamikleri belli, 15 saat offline oyun sunacaksın, kaç sene geçti tık yok ya..
    GTA olsan anlarım 2-3 seneyi de, bu oyun bu kadar bekletilecek bir yapım degil zira..

Hadi önümüzdeki ay açıklama geldi diyelim 2016 sonlarına kadar bekleriz gibime geliyor benimde.
  • hikayesi icin sevdik biz kratos reyizi ancak adam kendini oldurdu gecmise dayali 2. oyunu yapmasalar onun yerine gow asc in daha bol icerikli tamamen multiplayer modu olsa nasıl olur?

• PS1'deki GOW1'i oynayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Patrick

PS1'deki GOW1'i oynayan var mı?

Ben oynadim fakat oyun PS2 oyunu yalniz.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.