Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonuç olarak asce. 'a bir remaster gibi bir durum yok değil mi ?
    Ps3'ü satmasam kesin geri dönüş yapardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver-Queen

https://m.youtube.com/watch?v=HjHiC0mt4Ts bi kac ay once adamin biri Cory Barlog'a tweet atmisti,yeni hedefiniz bu videoyu gecmek diye,Cory'de su an elimizdeki sey bundan daha iyi demisti.
    https://mobile.twitter.com/corybarlog/status/518263338514386944
    Heyecanlanmamak elde degil,boyle bi GoW dusunemiyorum

Bundan dahamı iyi,yok daha neler.Tanrılar çıldırmış olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalnız yeni oyunda çok vahşi sahneler bekliyorum arkadaşlar.

• Kratos olsa hikayeyi nasıl bağlayacaklar, olmasa başka karakteri nasıl içimize sindireceğiz.. Açıklama olana kadar herşey soru işareti açıkçası..

• Mart ayinda Santa Monica God of War'un 10,senesi serefine bir organizasyon düzenleyecekmiş,artik duyursunlar yeter yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fade26 -- 31 Aralık 2014; 0:29:45 >
  • Bu sene içerisinde ilk defa düzenlenen PlayStation Experience etkinliğinde ilk duyurusu yapılan God of War 4, girdiği büyük bir sessizlik ardından bugün tekrar gün yüzüne çıktı. Sony Santa Monica stüdyolarının patron koltuğunda oturan isim olan Shannon Studstill, God of War 4’ün duyurusu hakkında yeni işaretler verdi.

“Mart ayının sonlarına doğru God of War serisinin 10. yılını kutlayacağız. Ayrıca PlayStation Experience etkinliğinin de yine 2015’in sonlarına doğru gerçekleşeceğinden eminiz ve bu etkinlikte olduğu gibi, 2. etkinlikte de Sony Santa Monica olarak büyük bir rol alacağız.” cümlelerini sarf eden Shannon Studstill, bu cümlesi ile God of War 4 duyurusunun ilk işaretlerini vermiş oldu çünkü Sony Santa Monica bu sene içerisindeki etkinlikte ilk God of War 4 işaretlerini vermişti. Bu olaydan tam 1 yıl sonra neden bir duyuru göremeyelim?

http://leadergamer.com.tr/god-of-war-4-onumuzdeki-sene-duyurulabilir-68689.html

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 15 Haziran 2015; 16:56:37 >

• Bu saatten sonra SCEAya anca "yaw he he" denir. Millette beklenti bıraktılar sanki.

• KRALA SELAM OLSUN SENSİZ E3 MÜ OLUR

• God of War 4'ten bari teaser gelsin lütfen.
  • Utanmıyorlar halen gow4 diyorlar.Konu kalmadı anasını satayım. İleri-geri her konuyu işlediler.Yeni ip yapacaklarına utanmadan gow 4 yapıyorlar. 1gr heyecan yok.Umarım bunu tanıtmaz yeni ip tanıtırlar. ps2de oynadık işte ne güzel.Zorlayıp ps3 için çıkardılar oynamadım.Bunuda oynamam.Tadında bırakın arkadaş. Uncharted-Killzone devam oyununu hak ediyor ama bu oyun etmiyor.
  • GOW 3'den beri hiçbir oyun tanıtımından heyecanlanmadım. O sene çok gaza gelmiştim.
  • Aslında şu oyuna istedikleri kadar prequel yaparlar. Mesela Ascensiondan sonra Kratos'un tanrılara bağlılık yeminini etmesi ve on sene sürecek görevlerinin başlangıcı hakkında çok rahat bir oyun gelir. Ben bunu ascensiondan sonra story dlcsi olarak bekledim ancak gelmedi ve bu olmadan hikaye bana göre şu anda eksik geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Utanmıyorlar halen gow4 diyorlar.Konu kalmadı anasını satayım. İleri-geri her konuyu işlediler.Yeni ip yapacaklarına utanmadan gow 4 yapıyorlar. 1gr heyecan yok.Umarım bunu tanıtmaz yeni ip tanıtırlar. ps2de oynadık işte ne güzel.Zorlayıp ps3 için çıkardılar oynamadım.Bunuda oynamam.Tadında bırakın arkadaş. Uncharted-Killzone devam oyununu hak ediyor ama bu oyun etmiyor.

alma oynama o zaman ? adamlar illa satın alıp oyna demiyor
  • God of War 4, Üstü Kapalı Olarak Duyuruldu Mu?

PlayStation platformunun amiral gemisinde yer alan serilerden bir tanesi de hiç şüphesiz ki God of War serisidir. Yunan mitolojisine dayalı olan God of War, ilk olarak 2005 yılında, PlayStation 2 kullanıcıları ile buluşmuştu. Yeri yerinden oynatan yapım, gördüğü muazzam boyutlardaki ilgi ile bir seri olma yoluna gitti. Ana karakterimiz Kratos ile Yunan tanrılarının başına bela olduğumuz seri, God of War: Ascension sonrasında büyük bir sessizliğe gömülmüştü. Ara ara ortaya çıkan söylentiler ile bir God of War 4 duyurusu beklentisi olsa da, ne Sony ne de Santa Monica Studio, serinin devam oyunu ile ilgili net bir şey söylememedi. Ancak görünen o ki, her zamanki gibi saman altından su yürütülüyor. En azından, yayınlanan bir fragman bize o yönde bir işaret verdi.

Bugün ortaya çıkan bir fragman ile Kratos için hazırlanmış olan aksiyon figürü tanıtıldı. Fiyat açısından oldukça uçuk olduğunu söyleyebiliriz. Tamı tamına 500$. Yani bu fiyata, sıkı bir pazarlık yaparsanız, bir PlayStation 4 ve bir tane de Xbox One alabilirsiniz. Ancak işin önemli olan kısmı tam olarak bu değil; çünkü, esas bomba en sona saklanmış. Yani eğer fragmanı sonuna kadar izlemeseniz, sizin için pek de heyecan verici olmayacaktır, ama en saniyeye kadar izlerseniz, sizi büyük bir sürpriz bekliyor. Bildiğimiz gibi God of War serisinin simgesi Omega işeretidir. Fragmanın sonunda ise, birbiri üstüne binen dört adet Omega işareti görüyoruz. Bununla birlikte, Sony tarafından PlayStation Experience 2015 için halihazırda duyurusu yapılmamış birkaç oyunu olduğunu da biliyoruz. Acaba bu fragmanın sonunda birbiri üzerine binen 4 adet Omega işareti, PlayStation Experience 2015 öncesi bir God of War 4 duyurusu olabilir mi?

İşte o fragman!

https://www.youtube.com/watch?v=25LELGI7B3U

kaynak : turuncu levye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dippyçik -- 26 Kasım 2015; 21:02:14 >

• dippyçik kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, o fragman dolaylı yoldan God of War 4 duyurusuydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Katılıyorum, o fragman dolaylı yoldan God of War 4 duyurusuydu.

kesin konferansta duyurucaklar hocam eminim :)
  • God of war 4 te çıkar 5 te onda sıkıntı yok da. 4 için tarih yok ortada

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

God of war 4 te çıkar 5 te onda sıkıntı yok da. 4 için tarih yok ortada

• Ps experınce 5-6 arallık buyuk ıhtımal duyururlar :)
  • Kratosnasıl canlanacak acaba? Heyecanla bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.