Şimdi Ara

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015 (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
9
Favori
39.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canikoblivan

After all these years we meet again, Kratos

Ben "Yıllar sonra tekrar karşılaştık kratos demişim" ama meet i yanlış kullanmışım şimdi farkettim "met" olacaktı.

sen;

Bunca yıldan sonra tekrar karşılaştık kratos demişsin.

:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Konuya bi bakayım dedim bu mesaj ilgimi çekti aslı böyle olması gerek sanırım(upper intermediate seviyedeyim umarım doğrudur,yoksa rezil oldum)
    After years,We Will meet with Kratos

yıllar sonra kratos ile karşılacağız demişsin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 6 Ağustos 2015; 22:58:37 >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    After years diye bir kullanım yok, eğer after kelimesini kullanacaksan geçen süre zarfını belirtmen lazım; after x years, after x decades gibi; ya da benim yaptığım gibi yılın önüne işaret sıfatı getirmen gerekiyor.

Meet ve met olayında ise sıkıntı yok; hatta meet olarak kalması gramer açısından daha doğrum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • |After years,We Will meet with Kratos|
    Gelecek zamanlı haliyle böyle olması gerekirdi değil mi Abi,konu biraz ingilizce'ye döndü ama sıkıntılar çok sık dili uygulayamamaktan oluyor
    These/Those mesela Bunları/Şunları anlamı var ama değişik türevlerini malesef dili hakim olunca halledebiliyorsun neyse :)@CANİKOBLİVAN

Ben senin karşılacağız şeklinde yazdığını düşündüm Fatih Abi,orada yanlış yaptığını düşündüm.Met ve meet olayından dolayı =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 7 Ağustos 2015; 1:36:15 >
  • Oyun eskimemiş maşallah : eski nesil oyun diye almakta çekinenler varsa oynamadıysanız alın..
    yeni nesilde birçok oyun çıktı bu oyunla yarışamaz..

• İki gündür 9 gb indirdi, gece uyku modunda yarım saat indirip yüklenemiyor diyip kalıyor. Ağ ayarlarından ilk "kolay" diyip otomatik dns falan yaptım olmadı sonra dns google dns yaptım, yine aynı. Napcaz bunu böyle yau?
  • Aslında doğrusu

"After all those years, we are gonna meet with Kratos, again." olacak. Sonuçta çok ileri bir tarihte bir günde bulusmayacaksınız ve bulusacagınız kesin Kratos ile.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    O da olmadı, Kratos'un kendisine hitap ediliyor zaten, "After all these years, we meet again, Kratos" tamamen doğru. =)

Gonna gramer olarak İngilizce katliamı ayrıca, doğrusu going to olmalı, bizim "yapıyom, ediyom, napıyon" dememiz kadar bozuk bir tabir İngilizce'de. Zaten kesinlikle Türkçe düşünülmemesi gerekiyor İngilizce yazarken ya da konuşurken.

• canikoblivan kullanıcısına yanıt
    Abi Türkçe gramerini düzelttik de İngilizce'sine sıra geldi. :) Resmi yazışma haricinde kısaltmalardan yararlanılmasında herhangi bir sıkıntı yok. Bir de ben Kratos'a bir oyun karakteri olarak yaklaşıyorum o cümlede sen ise birebir karşılaşmışsın gibi bir tabir kullanmışsın. İkisi de doğrudur.
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    Hatta illa kıllandıracaksak meet with sadece bilinmeyen bir kişiyle buluşulacağı zaman kullanılır; ismi bilinen ve tanıdığı bir kişiyle buluşlacaksa sadece meet kullanılır.

Konudan çok gereksiz sapıldı, God of War'a dönelim biz =)

• Arkadaşlar ben oyunu doğru düzgün indiremiyorum 4 gündür, uyku modunda 2 saat yükleyip indirilemiyor diyor siz hala gramer naziliği yapıyorsunuz, bravo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutevaziadam

Arkadaşlar oyunu ps3'de de bitirmiştim şimdi indirdim oyunu harika grafikler bekliyordum ama beğenmedim pek. Tv'nin kenarlarında siyahlıklar kalıyor, ayarlardan yapayım dedim sadece ekran aşağı ve sağa sola götürüyor, tam ekran modu mu var acaba? Yada ps4 ayarlarından da yaptım tam ekran, ne iş bu?

Girip çıkınca düzeldi, tamamdır.

Hocam aynı sorun bende de var nasıl çözdünüz acaba ?

• Kratos baba bugün geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: zugo07

quote:

Arkadaşlar oyunu ps3'de de bitirmiştim şimdi indirdim oyunu harika grafikler bekliyordum ama beğenmedim pek. Tv'nin kenarlarında siyahlıklar kalıyor, ayarlardan yapayım dedim sadece ekran aşağı ve sağa sola götürüyor, tam ekran modu mu var acaba? Yada ps4 ayarlarından da yaptım tam ekran, ne iş bu?

Ses ve Ekran ayarlarına gel, görüntü alanı ayarlarından düzeltiliyor, oyundan çık sonra tekrar gir.
  • Wir werden nach vielen Jahren wieder zu treffen, Kratos.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zugo07

quote:

Ses ve Ekran ayarlarına gel, görüntü alanı ayarlarından düzeltiliyor, oyundan çık sonra tekrar gir.

Teşekkür ettim

• arkadaşlar oyun tam ekran olmuyor herkeste mi böyle acaba?

• Albino78 kullanıcısına yanıt
    evet hocam böyle,ayarlardan genişletmen lazım.ama bu seferde mesela fifada da genişliyor skor tablosunu görmüyorsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albino78

arkadaşlar oyun tam ekran olmuyor herkeste mi böyle acaba?

PS4 ayarlar menüsündeki [Ses ve Ekran] > [Görüntü Alanı Ayarları] alt sekmesinden düzeltebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 26 Ağustos 2015; 20:15:54 >
  • GOW 3 gecesi

http://www.twitch.tv/cabbarahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 12 Eylül 2015; 20:25:13 >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.