Şimdi Ara

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015 (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.013
Cevap
9
Favori
39.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1-2'yi oynamayı ihmal etmeyin. Birçok açıdan, 3'ten iyi oyunlardır.

• Beyler bu oyun nasıl devam edecek yav Kratos reyiz herkesi kesti , 4. oyunun konusu nasıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 4 Ağustos 2015; 0:12:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Beyler bu oyun nasıl devam edecek yav Kratos reyiz herkesi kesti , 4. oyunun konusu nasıl olacak

Farklı mitolojilere gider belki.Kuzey avrupa,mısır,çin vs vs.. Düşünsenize thor vs kratos ,ra vs kratos
  • Uncle Trevor kullanıcısına yanıt

GoW3'ün en büyük eksikliği buydu. 1-2'nin ağırlığından sonra, "tanrı kesmece"ye dönüşmüştü.
    Hatırlanırsa, 1. oyunda Ares'e ulaşmak için çekmediğimiz çile kalmamıştı. Kesmemiz de, Zeus'un yardımıyla mümkün olmuştu.

GoW3'te onca tanrıyı harcamak yerine, iki oyuna bölseler; ikinci oyunu PS4'e bıraksalar iyi olurdu :)

-----

Yine de, GoW3'e rağmen, belli başlı birkaç tanrı ayakta kaldı. Artemis, Apollo, Aphrodite, Dionysus, Boreas gibi tanrılar ve Uranus ile Atlas üzerinden bir oyun yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 4 Ağustos 2015; 0:39:49 >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Esas ilk oyun çıktığı zamanki heyecanı görecektin, şimdiye kadar öyle bir oyun olmadığı için ortalık yıkılmıştı. Gow 1 ve 2 hala oynanbilen mükemmel oyunlardır. Zaten bu oyunlar yüzünden ps markası bu kadar seviliyor. Oyun oynamak için 3000 liraya pc toplayıp f2p oyunlara dalan hayatta gow'dan haberi olmayan tipler var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baytar. kullanıcısına yanıt

Güzel olur reyiz onlarada kibrit suyunu döker affı yok

• Kaçırma.
  •  GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015

After years. We meet again KRATOS!
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Esas ilk oyun çıktığı zamanki heyecanı görecektin, şimdiye kadar öyle bir oyun olmadığı için ortalık yıkılmıştı. Gow 1 ve 2 hala oynanbilen mükemmel oyunlardır. Zaten bu oyunlar yüzünden ps markası bu kadar seviliyor. Oyun oynamak için 3000 liraya pc toplayıp f2p oyunlara dalan hayatta gow'dan haberi olmayan tipler var.

Pc çok güzel platform ama şu oyunlar varken ps den vazgeçip, pc ye ihtiyaç bile duymuyorum. Adamlar işini biliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe oynayamayanlar için; God of War 3 Remastered Türkçe trophy açıklamaları.

http://www.playstationkupa.com/g/god-of-war-3-remastered-ps4-turkce-kupa-trophy.html
  • Oyunu tekrar bitirdim hatta platinledim bu sefer.Oyun cidden efsane.
    Bakalım yeni nesilde, yeni oyun nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: microbic

Türkçe oynayamayanlar için; God of War 3 Remastered Türkçe trophy açıklamaları.

http://www.playstationkupa.com/g/god-of-war-3-remastered-ps4-turkce-kupa-trophy.html

Benimki turkce ama fayfali bir site.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu ps3'de de bitirmiştim şimdi indirdim oyunu harika grafikler bekliyordum ama beğenmedim pek. Tv'nin kenarlarında siyahlıklar kalıyor, ayarlardan yapayım dedim sadece ekran aşağı ve sağa sola götürüyor, tam ekran modu mu var acaba? Yada ps4 ayarlarından da yaptım tam ekran, ne iş bu?

Girip çıkınca düzeldi, tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutevaziadam -- 6 Ağustos 2015; 13:42:40 >
  • Ayrıca birçok kişi şikayet etmiş oyunun inme hızından, hakkaten çok yavaş. DNS adresleri Google'n, ondan mı ? Sanmıyorum keza çoğu arkadaş otomatik dns yapıyordur.
  • Oyuna gelen updateler onemli mi arkadaslar? Yazlikta internet yok 3g kotasindan update icin de harcamak istemiyorum.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlama ama İngilizce neden? Hem hatalı da yazmışsın =)

• quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Yanlış anlama ama İngilizce neden? Hem hatalı da yazmışsın =)

Doğrusu nasıl?

• canikoblivan kullanıcısına yanıt
    snakefatih kullanıcısına yanıt
    Konuya bi bakayım dedim bu mesaj ilgimi çekti aslı böyle olması gerek sanırım(upper intermediate seviyedeyim umarım doğrudur,yoksa rezil oldum)
    After years,We Will meet with Kratos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 6 Ağustos 2015; 18:57:54 >
  • Seri hakkındaki hemen hemen bütün oyunlarla ilgili spoiler içerir.

İkinci oyun öyle bir yerde bitti ki Kratos'un artık eskisi gibi bir tanrıyı öldürmek için çöllerde bedevi gibi dolaşmasına gerek kalmadı. İkinci oyunda zaten tanrı olarak başlıyordu. Küçülse bile hala tanrıydı ve tanrı olmasına rağmen can barı bulunuyordu bu da onun tanrı bile olsa hala öldürülebilir olduğunu gösterir (Tıpkı tanrıların üçüncü oyunda öldükleri gibi). Sonrasında güçlerini Olimpos Kılıcı'na aktardı ve ikinci oyunun başında öldürüldü. Oyunun sonlarına doğru kaybettiği gücünü yeniden kazanmasının yanında kılıcı da oyun sonunda ele geçirdi. Yetmedi üstüne kız kardeşlerin gücünü de koydu. Bu da yetmedi titanları çağırarak kendi emeline hizmet etmeleri için onları kullandı. Kratos ilk oyunda da Ascension'da da güçsüz değildi, sonuçta yarı tanrı olarak doğmuştu sadece bir tanrıyı öldürebilmenin imkansız olduğunu düşündüğü için diğer tanrıların gazına ihtiyacı vardı.

God of War IV'ün ipucu Ascension'ın sonunda verildi aslında. Kratos evini yaktıktan sonra üçüncü oyunun sonuna benzer bir atmosfere doğru yola koyuluyor ve anlatıcı da sebep olduğu şeyleri düzeltebilmek için bu yolculuğa çıktığını belirtiyor. Bana kalırsa Kratos yeni oyunla birlikte ya birleştiklerinde kaosu oluşturan kötülükleri tıpkı bir zamanlar Zeus'un yapmış olduğu gibi hapsetmenin bir yolunu arayacak ya da bu kötülüklerin kaynağında ne yattığını öğrenip onu yok etmeye çalışacak. Bununla birlikte dördüncü oyunun baş kötüsünün Ascension'da devasa heykelini gördüğümüz Nyx olabileceğini düşünüyorum. Kendisi Gaia gibi direkt olarak kaostan türemiştir. Yine hiçbir zaman yüzünü göremediğimiz, Chains of Olympus'ta Helios'un yokluğunda dünyayı karanlığa gömen ve tanrıları yok olmanın eşiğine getiren Morpheus Nyx'in torunudur. Aynı Morpheus Helios'un son oyunundaki ölümünden sonra dünyayı yeniden etkisi altına almış olabilir.

İkinci bir senaryo ise III. oyunun sonunda Kratos'un intikamı uğruna sebep olduğu onca şeyden sonra canı pahasına umudu insanlığa hediye etmesiyle ilgili. Yeni bir kahraman çıkıp üstte Kratos için yazdıklarımı yaparak dünyayı üçlemenin sonundaki halinden kurtarabilir.

Atlas bulunduğu konumu terkederse değil kaos ortamı Dünya gezegeni diye bir yer kalmaz.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    After all these years we meet again, Kratos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 6 Ağustos 2015; 22:09:19 >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.