Şimdi Ara

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015 (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
9
Favori
39.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: snakefatih

GOW 3 gecesi

http://www.twitch.tv/cabbarahmet

Devam...
  • Oyunu az önce oynamaya başladım çok da beğendim lakin ilk iki oyununu oynamadığım için konuyu tam kavrayamıyorum. Yok mudur bunun bir çözümü? :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEO

Oyunu az önce oynamaya başladım çok da beğendim lakin ilk iki oyununu oynamadığım için konuyu tam kavrayamıyorum. Yok mudur bunun bir çözümü? :/

Youtube dan walktrough larina bakabilirsin.
    Ben sana kronolojik sirayi veriyim.
    1. God of war
    2. God of war chains of olympus
    3. God of war ghost of sparta
    4. God of war 2
    5. God of war 3

Bunlari bu sekilde sira ile izlersen. 3. Oyunu rahatlikla anlayabilirsin. Aslinda gow chains of olympus in hikayesi gow1den once fakat gow1 i oynamayip gow chains of olympus e gecersen , gow1 deki bazi sahneler oldugu icin anlamayabilirsin.

Bilgi edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 7 Kasım 2015; 16:51:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmithAhmet

quote:

Orijinalden alıntı: CEO

Oyunu az önce oynamaya başladım çok da beğendim lakin ilk iki oyununu oynamadığım için konuyu tam kavrayamıyorum. Yok mudur bunun bir çözümü? :/

Youtube dan walktrough larina bakabilirsin.
    Ben sana kronolojik sirayi veriyim.
    1. God of war
    2. God of war chains of olympus
    3. God of war 2
    4. God of war ghost of sparta
    5. God of war 3

Bunlari bu sekilde sira ile izlersen. 3. Oyunu rahatlikla anlayabilirsin. Aslinda gow chains of olympus in hikayesi gow1den once fakat gow1 i oynamayip gow chains of olympus e gecersen , gow1 deki bazi sahneler oldugu icin anlamayabilirsin.

Teşekkür ederim hocam.

• Rica ederim. Bu arada yanlis olan bilgiyi degistirdim.

Not: Beni surekli eksileyen bir tane Ms yada Sony fani var. Sen agir isssizsin.Sirf isim ugruna tanimadigin kisiyi yuhlatiyorsun. Seninle ayni vatandasligim olmasından dolayi kendimden utanmam gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SmithAhmet

Rica ederim. Bu arada yanlis olan bilgiyi degistirdim.

Not: Beni surekli eksileyen bir tane Ms yada Sony fani var. Sen agir isssizsin.Sirf isim ugruna tanimadigin kisiyi yuhlatiyorsun. Seninle ayni vatandasligim olmasından dolayi kendimden utanmam gerekiyor.

Eksileyen kim bilmiyorum ama seninle aynı vatandan olduğunu hiç sanmıyorum.
  • arkadaşlar ps4 e sadece tr altyazılı mı çıktı yoksa dublaj da mevcut mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

arkadaşlar ps4 e sadece tr altyazılı mı çıktı yoksa dublaj da mevcut mu ?

Sadece altyazı var, dublaj sadece ps3'te gow ascension'da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boras06

arkadaşlar ps4 e sadece tr altyazılı mı çıktı yoksa dublaj da mevcut mu ?

Sadece altyazı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS Plus'ta 60 küsür liraya inmiş kısa süreliğine, önceki oyunlarını oynamadığım için alsam mı emin olamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: C Sandoz

PS Plus'ta 60 küsür liraya inmiş kısa süreliğine, önceki oyunlarını oynamadığım için alsam mı emin olamadım

Youtube'dan hikaye videolarini izleyip oynamalisin bence cok guzel bir oyun

https://www.youtube.com/watch?v=bc-d917Qe_c

https://www.youtube.com/watch?v=sifyKkVAenc

• quote:

Orijinalden alıntı: C Sandoz

PS Plus'ta 60 küsür liraya inmiş kısa süreliğine, önceki oyunlarını oynamadığım için alsam mı emin olamadım

62 TL'idi plus indirimi ile ben de aldım bir anlık heyecanla ama sonra baktım kutulu versiyon da 90 TL civarında geziyor piyasada. Kutulu alıp arşive de katılabilir. Ben de PS3'te bitirmiştim ama Türkçe Altyazı, 1080p@60fps hatrına helali hoş olsun 62 TL :) Her türlü alınır oynanır efsane exclusive. Kararsız kalma

Remastered oyunlar bizim gibi PS1-2 zamanından bu yana konsol kullanan oyuncuları çok fazla heyecanlandırmasa da konsol ile yeni tanışan oyuncular için bulunmaz nimet. Eleştiri yaparken tek taraflı bakmamak lazım.

Önceki oyunların konusunu ve hikayenin işleyişini merak eden arkadaşlar; youtube'da oyunların 1 saat üzerinde film tadında alt yazılı montajlanmış halleri var. Açın izleyin animasyon izler gibi:)

https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=god%20of%20war%20t%C3%BCrk%C3%A7e%20altyaz%C4%B1l%C4%B1%20hikaye

• Capricorn57 kullanıcısına yanıt
    ben de önceki oyunlarını ps3 de oynamamıştım, bir anlık hevesle sizin gibi indirimi görünce aldım psn den, boyutu da az mı 40 gb zırt pırt indirilcek oyun değil. Hikayeyi anlamak için 1 - 2 yi altyazılı olarak izledim. Keşke 1 2 3 şeklinde seri olarak remastered yapsalarmış çünkü oyun bayağı hoşuma gitti.
    İkarusun kanatlarıyla yukarı doğru uctuğumuz sahneler filmleri aratmıyodu. Kratos un öfkesini oyuncuya o kadar iyi aktarmışlarki tanrıları öldürürken zevkten dört köşe oluyodum

Şimdi gözü uncharted collectin a diktim indirime girmesi uzun sürer biraz ama bekleriz sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi le passager -- 19 Kasım 2015; 14:53:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: le passager

ben de önceki oyunlarını ps3 de oynamamıştım, bir anlık hevesle sizin gibi indirimi görünce aldım psn den, boyutu da az mı 40 gb zırt pırt indirilcek oyun değil. Hikayeyi anlamak için 1 - 2 yi altyazılı olarak izledim. Keşke 1 2 3 şeklinde seri olarak remastered yapsalarmış çünkü oyun bayağı hoşuma gitti.
    İkarusun kanatlarıyla yukarı doğru uctuğumuz sahneler filmleri aratmıyodu. Kratos un öfkesini oyuncuya o kadar iyi aktarmışlarki tanrıları öldürürken zevkten dört köşe oluyodum

Şimdi gözü uncharted collectin a diktim indirime girmesi uzun sürer biraz ama bekleriz sorun yok

Box Set çıkarsalar üçleme olarak daha güzel olurdu katılıyorum. Ascension da eklenebilirdi, özellikle dublaj seçeneği ile iyi de sattırırdı. Digital oyun kolay kolay almıyorum özellikle PS4 oyunları ortalama 40 gb boyutları ve adil kullanım kotası saçmalığı yüzünden.. ama bi anlık indirim aşkıyla kendime hakim olamadım

Uncharted üçlemesi olmazsa olmazlardan arşive katılması gereken bir seri ama şu fiyatta satılırken ben de almam. Zaten ikişer kez bitirdim. Yeni konsol alanlar için alınabilir. Üçleme için çok fazla sayılmaz fiyatı.

• Aslında diğer çıkan oyunlarda bir paket halinde Remastered versiyonlarını çıkarsalar çok iyi olur. Sadece üçüncü oyun biraz yavan kaldı.

ND'nin yaptığı gibi bir koleksiyon paketi yakisir

• http://www.merlininkazani.com/PS2_oyunlari_yeni_nesle_geliyor-oyun_haber-84925p1.html

Bu haberden sonra beklemeye karar verdim. İlk iki oyun da PS4'e gelir büyük ihtimalle.
  • ps2 oyunlarını nerden bulucaz? bide çekilmez ps2 grafikleri keşke ps3e geri dönüşüm yapsalardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

ps2 oyunlarını nerden bulucaz? bide çekilmez ps2 grafikleri keşke ps3e geri dönüşüm yapsalardı.

Ps3 olsaydı dediğin gibi çok daha iyi olurdu zaten Ps2 efsanelerinin birçoğu Ps3 için daha iyi grafikler ile satışa sunulmuştu.

Bir iş yapıyorlar tam yapsalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

ps2 oyunlarını nerden bulucaz? bide çekilmez ps2 grafikleri keşke ps3e geri dönüşüm yapsalardı.

Oyunlar 1080p olarak düzenlenip dijitalden satışa sunulacak anladığım kadarıyla. PS2 oyunlarını PS4'e takmayacağız yani.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.