Şimdi Ara

God of War: Chains of Olympus /// Kratos - Face Of The Ghost of Sparta (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
0
Favori
34.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyunun çıkma tarihinden nerdeyse 4 5 ay önce demosu çıktı. 50 bin tane ekran görüntüsü çıktı.

fakat hala pro street ve oblivion ile ilgili bi bilgi yok çok garip.

ayrıca bu videoları seyretmicem artık seyrettikçe demoyu oynayıp duruyorum paso
  • Pc de Crysis gibi oldu bu da,oyun çıkmadan oyunun herşeyini öğrenicez herhalde
  •  God of War: Chains of Olympus /// Kratos - Face Of The Ghost of Sparta

Avrupa İçin Yapılan Kutu Kapağı
  • ilk orjinal psp oyunum olacak inşallah
  • çıksın artık şu oyun
  • OLE ÇOK ÖVÜLÜYO Kİ ŞU DEMOYU Bİ YÜKLİYİM BAKIIM YAW ÇOK MERAK ETTİM
  • Tatmin Edici Sayıda Oyun İçi Görüntü

Tıkla !
  • tam olarak çıkış tarihi nedir biliyor musunuz?
  • Cinali,En başta yazıyor. 4 Mart 2008.IGN bugün 50 yeni ScreenShot yayınladı.God Of War ile ilgili. 4 Mart'ta kesin çıkacak gibi gözüküyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: megaturk

Bana 3. kez psp aldıracak oyun

• Oyunun yapımı tamamlandı, gözler 4 martta

http://www.readyatdawn.com/news.php
  • şaka maka az kaldı walla. türkiyeye ne zaman gelir acaba orjinalini almak istiyorum ben
  • Evet IGN'a da Dün yeni Ssler eklenmiş.
  • gamespot forever arkadaşlar

kesinlikle oyun dünyasından en son haberleri son hızda bu siteye taşıyan müthiş bi ekip var ortada... müthiş röportajlar, süper incelemeler ( ki bunlar sık sık bi başkası tarafından güncelleniyor, olana birşeyler ekleniyor), olağanüstü değerlendirmeler (10 üzerinden sizin, gamespot'un ve diğerlerinin puanları yazıyor), oyunlardan gameplay videolar, resimler vs. vs. vs. var ortada...

elinizde oyun oynayabileceğiniz ne varsa (pc, xbox, ds, ps,....... ve tabii ki PSP) o aletle ve o aletin çalıştırabileceği herşeyle ilgili müthiş incelemeler bulabilirsiniz burada...

GAMESPOT PSP linki:http://www.gamespot.com/psp/index.html?tag=header;logo

• 10 numara bu oyun 10.
    Yalnız Ziw®o nun vermiş olduğu kapak resmi daha bir orjinal duruyor sanırım o usa için olucak diğeri avrupa için olcaksa.Ama her ikisindede aynı oyun olacağı için farkyapmaz isterse kapak resmi olmasın yani...
  • bu arada sony oyunun tamamlandığını duyurmuş
    gecikmesiz olarak 4 martta elimizde
    ben de ay sonuna alıorm psp yi
    oh mis!
  • Yaklaşık 20 gün var , görüntülere baktıkça acıkıyor insan. @Raistlin'i bile Xbox360'tan kaldırdıysa , başka birşey diyemem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Triple H

Yaklaşık 20 gün var , görüntülere baktıkça acıkıyor insan. @Raistlin'i bile Xbox360'tan kaldırdıysa , başka birşey diyemem.

20 gün sonra bayram var desene sen şuna...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.