Şimdi Ara

God of War: Chains of Olympus /// Kratos - Face Of The Ghost of Sparta (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
393
Cevap
0
Favori
34.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • oyunda duman çıkan yerlerde kasma oluyor. bu bendemi oluyor sadece? sadece gemiyi patlatma ve sonra aşağı indiğimiz bölüme baktım. elim ağrıdığı için daha ilerlemedim(grip gelmesini bekliyorum). hiç kasma yok denilen oyunda böyle şeyler olması düşündürüyor beni ileriki bölümler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 28 Nisan 2009; 6:03:48 >
  • herkese iyigünler,

ben yeni psp kullanıcısıyım. alırken yanında (koyu bir gow fanı olarak chains of olympus u biliyordum) bu oyunu da aldım ve 2 günde bitirdim. gerçekten çok müthiş oyun. yani şu ufacık pspde nasıl böyle mükemmel bir oyun olabiliyor anlamadım gerçekten müthiş... zaten gow serisini ps2de çok kez bitirmiştim, bu da pspde bitti, sıra gow3 ve ps3ümde
  • quote:

Orijinalden alıntı: razorc

herkese iyigünler,

ben yeni psp kullanıcısıyım. alırken yanında (koyu bir gow fanı olarak chains of olympus u biliyordum) bu oyunu da aldım ve 2 günde bitirdim. gerçekten çok müthiş oyun. yani şu ufacık pspde nasıl böyle mükemmel bir oyun olabiliyor anlamadım gerçekten müthiş... zaten gow serisini ps2de çok kez bitirmiştim, bu da pspde bitti, sıra gow3 ve ps3ümde

GOW Chains of Olympos ta PS2 de yapılan birçok hareket eksik diyebilirim.Vede Psp de Bulunmayan veya Bulamadığım Lost level var bence oyun çok çok eksik Mortal hero ve God Modunda bitirdim tüm unlockları açtırdım çıktığı sene için iyiydi övülecek bir tarafı yok.

• bu oyun için söyleyebileceklerim; evet psp nin en iyi oyunları arasına girebilecek bir oyun olduğu kısmı doğru, fakat senaryo ve cgi filmler yönünden ps2 deki ilk iki oyundan çok geri kalmış bir oyun.
  • ıkıncı dınozoru bır turlu gecemıyorum,işin tuhafı dınozun guc hanesı cıkmıyor,vuruyorum vuruyorum mubarek olmuyor nasıl olacak bu iş
  • oynayanlar nasıl övmüş oyunu böyle vay be
  • jail of tartarus bolumunu nassıl gececez ki

youtube part 18 video herseyı ne kadarda guzel açıklıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 29 Kasım 2009; 15:50:25 >
  • arkadaslar bu sondaki uçan kadını nasıl öldürüyoruz kaç kere kadını yere düşürmeme rağmen yeniden gücünü toplayıp beni öldürüyor
  • Ben bunda bi bölümü geçemedim arkadaşlar bi at var şaha kalkmış yanındada 2 at kafası işte orayı geçemedim geçen varsa lütfen yardım
  • yuvarlak bi odada yerden jilet gibi geçen şeyler var iki tane baltalı canavar var onları nasıl öldürcez yardım edin arkadaşlar
  • God of war chain of olympus'un türkçe yaması varmış psp için sitelere baktım bulamıyorum arşivinde olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

God of war chain of olympus'un türkçe yaması varmış psp için sitelere baktım bulamıyorum arşivinde olan var mı?

Varsa bende alirim. Tesekkurler.
  • Arkadaşlar burayı geçemiyorum. Sanırım yerden kasa sürüklemek ve butona bırakmak gerek ama hangi tuşla yapılıyor onu da bilmiyorum. Yada ne yapmam gerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.