Şimdi Ara

God of War Blades of Chaos Dualshock Kontrolcü Standı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler herkese millet, geçenlerde aldığım 3d yazıcıyla ufak ufak birşeyler yapmaya başladım. Bu da ilk denemelerimden. Fikrinizi almak istedim nasıl olmuş ilk denemeye göre benim hoşuma gitti daha da iyisi olabilir tabi ama kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
    God of War Blades of Chaos Dualshock Kontrolcü Standı God of War Blades of Chaos Dualshock Kontrolcü Standı God of War Blades of Chaos Dualshock Kontrolcü Standı God of War Blades of Chaos Dualshock Kontrolcü Standı God of War Blades of Chaos Dualshock Kontrolcü Standı God of War Blades of Chaos Dualshock Kontrolcü Standı God of War Blades of Chaos Dualshock Kontrolcü Standı God of War Blades of Chaos Dualshock Kontrolcü Standı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pastece -- 30 Aralık 2020; 3:32:25 >

• Selam,

ds'ye gow sticker'larıda yapıştırılsaydı güzel görünürdü, ayrıca yaptığın şey başarılı.

• Amazon FBA bir araştır derim Avrupa'ya rahat satarsın gibi bunları ama reklam yapmayı unutma ki bir başkası dahi yapsa aynısını senin markan ilk akla gelsin ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkiye34BJK T kullanıcısına yanıt
    Etsy de bir sayfa açtım, birkaç gün önce bakalım ne olacak. Amazon eğer şirket vergi vs. İstemiyorsa orada da açarım ama hobi olarak diğer türlü zor gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pastece

Etsy de bir sayfa açtım, birkaç gün önce bakalım ne olacak. Amazon eğer şirket vergi vs. İstemiyorsa orada da açarım ama hobi olarak diğer türlü zor gözüküyor.
    Galiba TR'de şirket istiyordu Amazon FBA için ama sonradan kaldırdı galiba onu dediğim gibi araştırmak gerek bir ara kurcalamıştım belki ilerde girişerim oraya ama işte kimsede olmayan nadir ama çok aranan ürün veya ürünler gerek veya zamana yaymak lazım olay biraz karmaşık gibi dursada getirisi iyi eğer tutarsa YouTube yaz çıkar zaten videolar karmaşık için kusura bakma bu saatte anca bu kadar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhteşemm

gerçek boyutlu bir devil may cry'daki neronun red quenn'ini yapıp bana gönderebilir misin? :D ücret mukabilinde tabiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 1 Ocak 2021; 9:28:43 >
  • süper olmuş ellerine sağlık

• Turkiye34BJK T kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler ben baktığımda da daha çok seri üretim stok sıkıntısı olmayan ürünlerden bahsetmişler o da bana uymuyor diye kafama pek yatmamıştı :D
  • Tamam bakıyorum gerçek boyutlu iyi bir stl bulabilirsem haber vericem, kısa bir araştırmayla 1/3 boyutunda olan falan var. Ama gerçek boyut biraz yüksek fiyat tutabilir ve yapım süresi uzun olabilir ciddiyseniz özelden konuşabiliriz 😊👍
  • Gerçekten çok başarılı. İlk denemeler böyleyse devamı daha da mükemmel olacaktır. Tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nikopoll kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler buraya atmanın amacı da sizin yorumlarınızı almaktı, kargaya yavrusu şahin görünürmüş gibi olsun istemedim 😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pastece

Tamam bakıyorum gerçek boyutlu iyi bir stl bulabilirsem haber vericem, kısa bir araştırmayla 1/3 boyutunda olan falan var. Ama gerçek boyut biraz yüksek fiyat tutabilir ve yapım süresi uzun olabilir ciddiyseniz özelden konuşabiliriz 😊👍

Tamamdir hocam bekliyorum Belki bu video biraz yardimci olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet bunu izlemiştim gerçekten büyük bana kalırsa rgb ağırlığını bozmuş silahın. Boyama daha iyi olur gibi
  • Özel mesaj atamıyorum ustam. Model kılıç için istersen görüşelim mail ya da WhatsApp dan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.