Teğmen
19 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İyi günler herkese millet, geçenlerde aldığım 3d yazıcıyla ufak ufak birşeyler yapmaya başladım. Bu da ilk denemelerimden. Fikrinizi almak istedim nasıl olmuş ilk denemeye göre benim hoşuma gitti daha da iyisi olabilir tabi ama kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Tanıdığım bu işi bilen usta yok sormak istedim. Hasarlı 2014 model dizel corsa ama motor ve şanzimanda görünen darbe yok. Aracın içinde çalıştırmadan vitesi oynattım fakat maneul vites sadece 2 ve 4 var gibi ileri geri oynuyor sağ sol 1. 5. Vitesler yok, sorun nedir basit bir şey olabilir mi?

Aracı ona göre alıcam sadece kaporta ve ön takım gibi sorunlari var kaporta ustası hazır şanzıman kafamı karıştırıyor.
Aynı kasa bende var yukarıya takacağın falnlar içeriye hava vermesi iyi olmaz onların havayı dışarı atması lazım. İçeriye hava vermesini isityorsan alta yada öne takmalısın.

Çok fan çok ses ve toz demektir. Ben bunun yerine sıvı soğutma taktım ve gayet memnunum rahat 20C düşürdü sıcaklığı
İyi günler, 50 ve 55 bin tl aralığında scirocco bakıyorum ama bu paraya yüksek hasar kayıtlı mı yoksa temiz değişensız az boyalı mı bulabilirim bilmiyorum.Tercihim manuel ve az km yapmış araç piyasayı bilenler aydınlatırsa sevinirim o aralıkta temiz bulunur mu?
araç alındı silinebilir.
20 mb hızında ki wifi evde ki bütün laptop ve telefonlarda 20 mb ama benim bilgisayarımda 3 4 mb ve arada kesiliyor yada hız daha da düşüyor. Dns değiştirdim sorun çözülmedi sizce sorun wifi kartımda mı yada yazılımsal mı ?
evde ekmek yoktu k.bakmayın beyler
not: sarımsaklı

Ustalarım devreyi şemaya göre tasarladım eksik var mı diye koyuyorum buraya kontrol ederseniz sevinirim.

bu arada projenin nasıl olduğunu merak edenler için link:
http://makezine.com/projects/easy-led-color-organ/

malzemeleri alıp kurucam çalışırsa tasarımı yükleyip atarım yapmak isteyenler için
playstore doğum günü için 20 tl indirim kodu vermiş bende maili açmıyordum bile sıradan kutlama diye iyi oldu bu
Beyler güya staj yapıyorum ama çay ocağına yolluyolar herkesi orda oturun diye her gün böyle geçti. Kaç kez dedim sorumlulara beni alakalı bir yere verin diye yok hala vermediler ve staj bitecek bi kaç gün kaldı staj defterini doldurmam gerek ama tamamen sıfırım. bu stajı yapmış olanlar ne yazmam gerektiği hakkında tavsiye verebilirler mi ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
http://steamcommunity.com/profiles/76561198076869710
Ekran Kartı
Asus
Modem
Zyxel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 275
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 14.627 (Bu ay: 172)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 187 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.