Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON UPDATE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ps3 ü internete bağlamıyorum fakat orjinal oyun oynuyorum God of war ascension'un update i yayınlanmış ben bunu indirip makinaya kurmak istiyorum Kendi sitesine baktım fakat bulamadım bu versiyon 1.03 yada 1.10 da olabilir nereden bulup nereden kurabilirim. Bilgisi olan varsa memnun olurum

• Updatelerin büyük bölümü multiplayera geldi. Single Player'ı kapsayan bir şey yok. Güncellemeden oynasan bile bir şey kaybetmezsin.
  • 28 bölüm olan arşimetin sınavı kısmında kaldığım için arıyorum orjinal update i hocam
  • arşimetin sınavı kısmını biraz kolaylaştırsın diye arıyorum hocam
  • Ps3 ü mecbur internete bağlamak zorundasın.oyun updateleri dışardan güncellenemiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende God Of war saga cdsi var. Her hangi birini oynarken uptade yeri çıkıyor, yeni sürümü var güncellensin mi diye soruyor, bende evet diyorum. 20 saniye bekledikten sonra hata oluştu diyor. Oyun oynarken ikide bir çıkıyor oyunun içine ediyor. İnterneti kesip denesem olur mu acep ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercumentbu

28 bölüm olan arşimetin sınavı kısmında kaldığım için arıyorum orjinal update i hocam

Bence öyle oyna oyunculuğun gelişir.
  • bi internet cafeye götürüp 5 dk da güncelle istersen yada interneti olan bir arkadaşından hatta güncelleştirme çok büyük değilse mobilden bile yapabilirsin(destekli telefonla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 12 Ağustos 2013; 21:10:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C4N-LeqnD

Bende God Of war saga cdsi var. Her hangi birini oynarken uptade yeri çıkıyor, yeni sürümü var güncellensin mi diye soruyor, bende evet diyorum. 20 saniye bekledikten sonra hata oluştu diyor. Oyun oynarken ikide bir çıkıyor oyunun içine ediyor. İnterneti kesip denesem olur mu acep ?

Dnsyi ttnet dns si yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

bi internet cafeye götürüp 5 dk da güncelle istersen yada interneti olan bir arkadaşından hatta güncelleştirme çok büyük değilse mobilden bile yapabilirsin(destekli telefonla)

1500 küsür gb olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

bi internet cafeye götürüp 5 dk da güncelle istersen yada interneti olan bir arkadaşından hatta güncelleştirme çok büyük değilse mobilden bile yapabilirsin(destekli telefonla)

1500 küsür gb olması lazım.

o zaman mecbur bir tane ödünç adsl filan bulacaksın
  • Hocam teşekkür ederim ama interneti kesip girdim oyuna oldu galiba. 1 - 1.5 saat oynadım çıkmadı uptade

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.