Şimdi Ara

God of War 1-2 ve 3 Türkçe Videoları Tüm Bölümler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
4
Favori
68.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

God of War 1'in oyun içi videoları ve Kratos'un hikayesi. Türkçe altyazılıdır.

1. Bölüm:

2. Bölüm:

3. Bölüm (son)

God of War2'nin oyun içi videolarının türkçe altyazılısı. Öykü'yü bir de böyle görün

1. Bölüm

2.Bölüm

3.Bölüm

4. Bölüm

5.Bölüm

6.Bölüm

God of war 3 Oyun İçi Videoları Türkçe Altyazılı...

1. Bölüm

2. Bölüm

3. Bölüm

4. Bölüm

5. Bölüm

6. Bölüm

7. Bölüm:

8. Bölüm:

9.Bölüm

10.Bölüm

11.Bölüm

12.Bölüm

13.Bölüm Son Bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavisi -- 19 Aralık 2010; 13:00:20 >

• Aslında ilk iki oyunuda Intermediate ve Upper-Intermediate seviyesindeki oyuncular rahatlıkla anlayabilir. Şahsen ben Upper seviyesindeyim ve rahatça anladım. Videoların 1-2 tanesine baktım yanlışım yokmuş. İngilizcesi az biraz olanlar oyunu anlamam diye oynamamazlık etmesin...
  • harika bir çalışma olmuş, emeği geçenlerin ellerine, yüreğine sağlık. artık gow3 içinde böyle bir çalışma bekleriz
  • eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamez -- 24 Mayıs 2010; 0:13:49 >
  • Teşekkürler.Altyazılı daha bir güzel oluyor.
  • Kronos kim ya ?
  • ilk oyunu neden çevirmediniz direk ortadan başlamısınız
  • ah bu altyazı ile oynamak var seyretmektense ah sony ahhhhh
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Kronos kim ya ?

Var ya Zeus'un annesi tam Zeus'u çok büyük bi titan'a verecekken taş veriyor kandırıyor titan'ı. O titan Kronos işte. Hatta Zeus bi mağradan giriyor çocukken sonra geç ve çok güçlü olarak çıkıyor. Sahnenin devamında o adanın aslında Kronos olduğu gözüküyor. İşte bu yüzden babası sayılıyor...

Bu arada annesinin Kronos'a taş vermesi aklıma şeyi getirdi "Seni doğuracağıma taş doğursaydım."
  • İlk bölümün de altyazılı hali gelecek.
  • quote:

Kronos kim ya ?

Göğsü kıllı olan titan :D Kahverengi böyle
  • eline sağlık kardeşim
  • Sen yaptıysan eline sağlık
  • Çok teşekkürler
  • eline sağlık oyunu birde türkçe alt yazıyla oynasaydık süper olurdu.sony ye burdan
  • harika bir çalışma
  • çok güzel videolar. gow 3 içinde böyle bir çalışmanız varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Kronos kim ya ?

Var ya Zeus'un annesi tam Zeus'u çok büyük bi titan'a verecekken taş veriyor kandırıyor titan'ı. O titan Kronos işte. Hatta Zeus bi mağradan giriyor çocukken sonra geç ve çok güçlü olarak çıkıyor. Sahnenin devamında o adanın aslında Kronos olduğu gözüküyor. İşte bu yüzden babası sayılıyor...

Bu arada annesinin Kronos'a taş vermesi aklıma şeyi getirdi "Seni doğuracağıma taş doğursaydım."

benim aklım karıştı şimdi... o zeusun çıktığı mağranın olduğu ada gaia deil mi yaa?? hatırladığım kadarıyla gaia orada kratos a anlatıyordu olanları ve şöyle bişey diyodu "Kronos'a, yani babasına olan öfkesinden dolayı onu korumuş ve büyütmüş beni bile düşman bellemişti" gibi bişeydi... ama yanlış da olabilirim çünkü oyunu oynayalı epey oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: razorc

quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Kronos kim ya ?

benim aklım karıştı şimdi... o zeusun çıktığı mağranın olduğu ada gaia deil mi yaa?? hatırladığım kadarıyla gaia orada kratos a anlatıyordu olanları ve şöyle bişey diyodu "Kronos'a, yani babasına olan öfkesinden dolayı onu korumuş ve büyütmüş beni bile düşman bellemişti" gibi bişeydi... ama yanlış da olabilirim çünkü oyunu oynayalı epey oldu

doğru hatırlamışım, 2. videoyu 5:30dan sonra izlerseniz onun gaia olduğunu görebilirsiniz....
  • Yeni Videolar eklendi. God of War 1'in videolarıdır :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.