Şimdi Ara

God of War 1-2 ve 3 Türkçe Videoları Tüm Bölümler (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
4
Favori
68.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • keşke okumasaydınız büyük spoiler olmuş oyunu satıyorum almak isterseniz dükkanımdan fiyatına bakabilirsiniz yada pm ile ulaşabilirsiniz.
  • Takip
    Paylaşım için teşekkürler.
    @erccann ustaya da saygılar
  • 3 oyun da bitti.. Rüya gibi 1 ay gecti valla, ah ah bitirdigime uzuluyorum.. Grafik olarak 3 aşmış tabi ki ama ben 2'den daha zevk aldım şahsen.. İnş 4 de gelir cabucak
  • 2.ciyi oynuyorum,ama henuz çok etkilendıgımı soyleyemeyeceğim,psp versıyonundakı cok daha oyun zekası gerektıren hamleler ıcerıyordu.şimdılık sıralamam
    psp>gow2>gow1

ama gow2nın baslarındayım,vıdeolara bakacağım
  • oyun içersinde bu konusma metınlerının ıngılızcede olsa alt yazılı hale getıremıyor muyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: b_sevki

oyun içersinde bu konusma metınlerının ıngılızcede olsa alt yazılı hale getıremıyor muyuz

Options içerisinden Subtitles seçeneğini ON yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RainyDream

quote:

oyun içersinde bu konusma metınlerının ıngılızcede olsa alt yazılı hale getıremıyor muyuz

bende gow collection var,colectionun ıcındekı gow2 de optıon ların ıcersınde subtitle sekmesı yokkk
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RainyDream

quote:

bende gow collection var,colectionun ıcındekı gow2 de optıon ların ıcersınde subtitle sekmesı yokkk

Subtitle seçeneği yalnızca üçüncü oyunda var. İlk iki oyunda yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soloist -- 21 Nisan 2012; 3:08:21 >
  • Her oyununu 5den fazla bitirdim hala daha oynarım. Fakat .oyunda story mod kısa kalacakmıs daha cok multiye yatırım yapılmıs sanırım haybeden olacak...
  • Bu güzel çalışma için teşekkür ederim...
  • God Of War 3 oynuyorum oyunun yarısına geldim galiba ama konudan hiçbirşey anlamadım. Bu videolar süper oldu 1.Oyunun Türkçe altyazılı videolarından başlayıp 3.oyunu tekrar bitirmek istiyorum
  • gow III 9.bölüm sector_b2 de takıldım yardımcı olabilecek varmı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakral18

gow III 9.bölüm sector_b2 de takıldım yardımcı olabilecek varmı .

9. bölüm sector_b2 ? daha ayrıntılı olamazmısın?
  • Müthiş olmuş ,ah ah keşke böyle olsaydı oyun.
  • arkadaslar ben dırıek 3 ten basladım ama 2 vıdeodakı bolum varya orayı gecemedım bırtane kutuk fırlatıp duruyorum nasıl olecek bu baska bırsey bulamadım
  • Selam arkadaşlar aranıza çaylak olarak bende katıldım bir sorum olacaktı sizlere cevaplarsanız sevinirim gow oynamaya yeni başlayacağım fakat ilk oyundan başlamak istiyorum playstation 3'te gow1 gow2 ve gow3 oynayabilir miyim ? Beni nasıl yönlendirirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celikozgur

Selam arkadaşlar aranıza çaylak olarak bende katıldım bir sorum olacaktı sizlere cevaplarsanız sevinirim gow oynamaya yeni başlayacağım fakat ilk oyundan başlamak istiyorum playstation 3'te gow1 gow2 ve gow3 oynayabilir miyim ? Beni nasıl yönlendirirsiniz ?

GoW Saga+Ascension al.Bütün oyunları almış olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

quote:

Selam arkadaşlar aranıza çaylak olarak bende katıldım bir sorum olacaktı sizlere cevaplarsanız sevinirim gow oynamaya yeni başlayacağım fakat ilk oyundan başlamak istiyorum playstation 3'te gow1 gow2 ve gow3 oynayabilir miyim ? Beni nasıl yönlendirirsiniz ?

Teşekkür ederim Kratos.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

quote:

Teşekkür ederim Kratos.

Önemli değil ^^

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.