Şimdi Ara

God of War 1-2 ve 3 Türkçe Videoları Tüm Bölümler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
4
Favori
68.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet yeni çevirdiğim bölümleri ekleyeyim.

7. Bölüm:

8. Bölüm:

• gercekten cok guzel olmus devaminida bekleriz
  • İnşallah, inşallah.
  • Bütün Bölümler sonunda bitti:

9.Bölüm

10.Bölüm

11.Bölüm

12.Bölüm

13.Bölüm Son Bölüm

• Bu seri çok iyi oldu gerçekten. Sonunu getirebildiğime ben de sevindim.
  • 3oyunuda oynayıp bitirmiştim ingilizcem yok diye pek anlıyamamıştım bu videolar çok güzel olmuş emegine sağlık hocam
  • Hepsini izledim türkçe altyazı ile çok iyi olmuş teşekkürler.
  • işte budur yaa ben daha ne diyeyim

süper olmuş hocam emeğine sağlık hikayeyi tam olarak öğrenmem çok iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

3oyunuda oynayıp bitirmiştim ingilizcem yok diye pek anlıyamamıştım bu videolar çok güzel olmuş emegine sağlık hocam

sallama ziyaa 3 oyunuda dünyada hiçkimse oynayıp bitiremedi sen mi bitiriceksin
  • God of War II için TURKEYDVD grubu ara videoları türkçe altyazılı yapmıştı zaten hem de oyun içinde. GOW 1 için de böyle siteden değil de oyunun içine yapsalar oyun mükemmel olur.
  • Oyunun senaryosunu adam gibi anlamış oldum sayenizde, teşekkürler.
  • en yakın sürede izlicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

quote:

Orijinalden alıntı: erccann

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ercan yılın

quote:

3oyunuda oynayıp bitirmiştim ingilizcem yok diye pek anlıyamamıştım bu videolar çok güzel olmuş emegine sağlık hocam

Bende bitirdim Ercan kendinle milleti karıştırma sen bitiremedin diye kimse mi bitiremicek Ayrıca gülüncek durumda olan sensin bunu fark ettin dimi

gülüncek durumda olan ben değilim sen beni başkalarıyla karıştırıyorsun herhalde ben 3 oyunuda dünyada bitiren tek kişiyim god of warın ansiklopedisini aldım ve ansiklopedide 3 oyunuda kimsenin bitiremediği yazıyordu yani sende bitiremedin oyunu bitiremedin diye benle dalga geçmek zorunda değilsin ben kimseyi kendimle karıştırmıyorum ben 3 oyunuda bitirdim ama söylemiyorum adam bitirmediği halde çıkmış 3 oyunuda bitirmiştim ingilizcem zayıf olduğu için birşey anlamamıştım diyor resmen hava atıyor ben ona gereken cevabı verdim sana ne oluyor velet bak ağzımı açtırma seni bu forumda rezil ederim bas git.

Diyecek bir şey bulamıyorum sana Allah yardımcın olsun .

esas senin allah yardımcın olsun sen onun avukatımısın ne diye onu savunuyorsun forumda en sevmediğim davranışlardan biridir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ercan yılın

quote:

Bende bitirdim Ercan kendinle milleti karıştırma sen bitiremedin diye kimse mi bitiremicek Ayrıca gülüncek durumda olan sensin bunu fark ettin dimi

gülüncek durumda olan ben değilim sen beni başkalarıyla karıştırıyorsun herhalde ben 3 oyunuda dünyada bitiren tek kişiyim god of warın ansiklopedisini aldım ve ansiklopedide 3 oyunuda kimsenin bitiremediği yazıyordu yani sende bitiremedin oyunu bitiremedin diye benle dalga geçmek zorunda değilsin ben kimseyi kendimle karıştırmıyorum ben 3 oyunuda bitirdim ama söylemiyorum adam bitirmediği halde çıkmış 3 oyunuda bitirmiştim ingilizcem zayıf olduğu için birşey anlamamıştım diyor resmen hava atıyor ben ona gereken cevabı verdim sana ne oluyor velet bak ağzımı açtırma seni bu forumda rezil ederim bas git.

Diyecek bir şey bulamıyorum sana Allah yardımcın olsun .

esas senin allah yardımcın olsun sen onun avukatımısın ne diye onu savunuyorsun forumda en sevmediğim davranışlardan biridir

Bu adam şakamı yaa

• Turkce cevırı ıcın cok tesekkurler,gercekten emek ısteyen bır calısma.
    Hıkayeyı anlayınca oynamak cok daha keyıflı.
  • ilk iki oyunu oynamadım direk 3.oyunu aldım 1 günde büyük bir zevkle bitirdim oyunu.Son oyunu gayet iyi anladım bu yüzden ilk iki oyunun videolarını indirdim sayenizde daha iyi anladım.Teşekkür ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chely

ilk iki oyunu oynamadım direk 3.oyunu aldım 1 günde büyük bir zevkle bitirdim oyunu.Son oyunu gayet iyi anladım bu yüzden ilk iki oyunun videolarını indirdim sayenizde daha iyi anladım.Teşekkür ediyorum..

3. oyun kaç saat ki? bende allıcam 1-2 bitti sıra 3 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

quote:

ilk iki oyunu oynamadım direk 3.oyunu aldım 1 günde büyük bir zevkle bitirdim oyunu.Son oyunu gayet iyi anladım bu yüzden ilk iki oyunun videolarını indirdim sayenizde daha iyi anladım.Teşekkür ediyorum..

oynayışına bağlı olarak 6-7 saat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

quote:

arkadaşın dediği gibi oynayışına göre değişir.Ben en zorda oynadım oyun okadar sürüklediki başından ara sıra kalktım 1 günde bitti sonu gerçekten muhteşemdi
  • 1-2 de guzel sonunu biliyorum biri biyerde yazmıstı yanlıslıkla gormustum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.