Şimdi Ara

Goblins vs Gnomes (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
3
Favori
13.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyzard

Fel cannonun aciklamasi biraz yetersiz geldi bana. Su anki haliyle mech olmayan istedigimiz birine 2 damage vurucaz gibi anliyorum ben. Random demiyor, all da demiyor. Ama end turnde boyle bir secim yaptiran kart yoktu daha once

End turn diyo bi daha random yazmasına gerek var mı sence? Kendi turunu bitirdiginde (end turn tusuna bastıgında) zaten tur senden gecmis oluyo bi secim yapma sansın kalmıyo. Ki bu da dogal olarak kartın random oldugunu gösteriyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Goblins vs Gnomes

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heal olayını çözmeyi kafaya koymuşlar anlaşılan. Bi' de secret'lara çözüm gelirse çok güzel olacak. Göz göre göre explo. trap'e vurup oyun kaybetmek can sıkıyor malum.
  • DgnByz kullanıcısına yanıt
    Benim görüşüm secret ya silicek bi minyon falan olucak hatta bu kötü bi minyon olucak örneğin owl gibi işi sadece silence ve bu all class olucak.Yada hiç olmıcak sadece hunterda bulunması böyle bi kartın çok saçma en azından hiç bulunmasa buda o classın özelliği der geçersin ama sadece hunterda bulunması saçma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 21 Kasım 2014; 20:11:04 >
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    hocam oylede eger secret silen kart gelirse hunterlarin bir islevi olmaz. Tamamen silmek yerine spell bander tarzinda bir kart olabilir.. Secreti uzerine ceken.. Mesela 2 manalik 0/3 ve stealth. secret aktif oldugunda buna etkiler... MEsela explosive trap olursa sadece bu iki damage alacak.. yada mageda vaporize olursa bu karta etki edecek...

tabi magedeki ice block yada spell bender spellerine nasil bir etki yapar onu bilemedim... :D
  • dedehakan D kullanıcısına yanıt
    Hunterlar 1sene sefasını sürdü, 1sene de cefasını çeker. Ve blizzard için bu hiç sıkıntı olmaz, bknz:WoW.
  • dedehakan D kullanıcısına yanıt
    Hunterdan flare eksik olsa şu anda ne dezavantajı olur ki freeze mage hariç her decke yine üstün olur.Flare çok güçlü bir kart üstüne bide kart çekiyosun snake trap epic olucağına flare epic olabilirdi belki.
  •  Goblins vs Gnomes

• fordexos kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katiliyorum... Snake trapin bi esprisi yok..:D Flare karsina gelecek her sinifa gore ustunlugu var. 1 mana + secreti olmayan biri geldiginde kart cekiyor.. eger secreti olan varsa direk bosa cikariyor VE YINE KART CEKIYOR...

oyundaki en baba kartlardan birisi bence
  •  Goblins vs Gnomes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 22 Kasım 2014; 20:37:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

Wow karakterlerini bilmem ama Mal'Ganis baya karizmatik bir karaktere benziyor.Jarraxus'un abisi gibi tip.Jarraxus gibi bir kart daha olsa hoş olur.

Mal'ganis dreadlord. Eredar lordu değil jaraxxus gibi. Warcraft 3 oynayanlar baya yakından tanır.

• Hiç yeni kart yok mu ya nerelerden takip ediyorsunuz?

• mali__ kullanıcısına yanıt
    Haftasonları fakir geçiyor böyle. Reddit'e bakabilirsin ordan takip ediyorum ben de.
  • Common yapmışlar bi de kimse Warrior oynayamasın zaten arenada...

Goblins vs Gnomes
  •  Goblins vs Gnomes
  • gokg kullanıcısına yanıt
    Overloadsuz? bu kart bildigin OP
  • Reddit'te gördüm ben de şimdi Shaman kartını. Overload olmadığı ve mech olduğu halde bu kartın 3 yerine 2 mana olması için herhangi bir sebep göremiyorum, aşırı derecede saçma olmuş. Hani Dust Devil ile yeni kartı karşılaştırırsak Cleave-Forked Lightning arasındaki ilişki mantığında Dust Devil'in overloadsuz halinin 2 mana olması gerekiyor, bu da yeni karta göre çok daha güçsüz. Hayır bi de common yapmışlar utanmadan arenada Shaman'a karşı oyun başında kötü el gelirse bildiğin otomatik kaybedersiniz oyunu...
  • anti-secret minion ve spell getirceklermiş galiba noxious diyodu,onun kendince yaptığı kartlar var anti-secret kartları yok efendim divine shield kartları falan.Anti-secret fikri beğenilmiş en az 1 kart getireceklermiş.

Ayrıca bu yeni kartlar çok op bütün deckleri değiştirecek.Ayrıca bu deathrattle put a spare var 2-1 minion explosive sheep var yine 2 damage vuruyor bütün minionlara deathrattle.Deathrattle'ı summon legendary olan 4-cost minion 2-cost minion olanlar var. Bunlarla çok op shaman rivendare deathrattle deck yapılır 1 turn yaşasa summon legendary kartı yeminle boardı legend doldurur. 9 manada shredder yerdeyken rivendere atıp ancestral+reincarnate atsa al başına belayı.Shaman decklere karşı 2 silence tutsan bile yetersiz zaten,valla bak düşününce canım sıkıldı.
  • Aralikda mi gelecek bu paket ona gore hazirligimizi yapalim

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.