Şimdi Ara

Göbek yan yağlarını en kolay ve hızlı eritmenin yolu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
9
Favori
168.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cnr95

Twist hareketinin fotoğrafını bulamadım arkadaşlar mecbur açıklama olarak yapayım...

Twist hareketinde vücut dik durur....ayaklar birleştirilir...dizler hafif kırılır ve omzunuza boynunuzun tam arkasına bir oklava , sopa , demir gibi bir şey alıp kollarınızı üstüne koyarak belinizi ayaklarınızı ve bacaklarınızı oynatmadan çevirmenizdir arkadaşlar...

sen bu hareketi yaparken 2 3 poz fotonu çektir yolla
    anlamadım nedir bu
    ciddi yazıyorum , diyet ve spor yapıyorum 3. haftadayım , ilk 2 haftada 3 kilo verdim ama bel bölgesinde milim incelme yok nerden verdiysek bu kiloları
    göbeği eritmek lazım

• abdominal grubun üstündeki yağ tabakası sporla değil diyetle erir.

ben ki 2000 mekik çeken adamdım alkol tüketimi ve yağlı beslenme nedenyile bir faydasını görmedim
  • göbek bölgesindeki yağları eritmek için

1)çesitli tozlar var bunları spor merkezlerinden temin edebilirsin spordan yarım saat önce içiyorsun sonra idrarından çıkıyor oradaki yağlar . Ben yaklaşık 3-4 ay gibi süredir spora gidiyorum bu dediğimi yapıyormuyum hayır.toz kullanmayı tercih etmiyorum

2) 3 haftada orada yaglar erimez sonuç olarak sen onları cok uzun sürelerde oraya yerleştirdin zaman gerekiyor çalışmaya devam.

3) ha birde bi diyet listesi uygula abartılı biçimde olmasın.
  • ARkadaşlar Twist hareketinde dizlerinizi kırmazsanız kemik uçlarınızı zedelersiniz... fotoğraf bulmaya çalışacağım....
    Belediyenin parklara yaptığı o twist aletleri işe yaramazdır boşuna kemiklerinizi zedelemeyin

Arkadaşlar bu arada supplement denilen yağ yakıcılar olur kullanabilirsiniz ama sağlam bir spor programınız olmalı yani salona gitmeden kullanmayın derim..

Twist hareketi şuna benzer yapılır ama evde yapmakta mümkün anlattığım biçimde...
     Göbek yan yağlarını en kolay ve hızlı eritmenin yolu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnr95 -- 21 Temmuz 2010; 19:17:37 >

• twist hareketinde zaten omuzu oynatmadıgınız için ve alt kısmı oynattıgınız için hiçbir sıkıntı olmaz senin anlatmaya çalıstıgın twist de diz kırma var ancak genelde spor merkezlerinde bulunan twist aleti benim dedigim gibi
  • Ayakta dur . Dambılları iki eline al .Bi sağ tarafa dambılı çevirerek ayağına doğru indir . Dizleri falan kırmadan .Sonra sol tarafa . Direk dediğin bölgeye etki eder . Günde 3 parti halinde 50 defa yapsan yeterli olur heralde .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBADFA1C8 -- 21 Temmuz 2010; 19:17:46 >
  • Arkadaşlar benim ayak krılmıştı(bilen bilir dh'den).Bu yüzden koşmak yasak sadece yüzme sporu serbest acaba yüzme kilo verdirir mi?

not:Evim kuşadası'nda olduğu için hergün denize gidiyorum.
  • şimdi twist dediginiz egzersizi yan bölgemiz acıyana kadar mı yapacagız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailovic
    Arkadaşlar benim ayak krılmıştı(bilen bilir dh'den).Bu yüzden koşmak yasak sadece yüzme sporu serbest acaba yüzme kilo verdirir mi?

yüzme en iyi kardiodur vücudun çoğu kas grubunu çalıştırır ve kilo vermek için yapabileceğin en güzel yollardan biridir.

imkanın olduğu sürece yüz hiçbir sorunun kalmaz.

twisti ise fazla yapmayın tavsiye edilmez anca iyi bir kardio düzeniniz varsa yapın, twistin bel bölgesini kalınlaştırdığı söylenir hatta futbolcular da der

baya bir süre olmuştu kaleci volkan da demişti öyle hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: untex

Koşma, ip atlamak , yüzmek
    arkadaşım bunlar yağ yakmana yardımcı olur fakat sabırlı ve disiplinli olmalısın
    Koşma, ip atlama sırasında nabzın belli bir seviyeye geldikten sonra yağ yakmaya başlarsın.Bu andan 15-20 dakka devam ettirmelisin hiç bir kesinti olmadan 1 sn bile dinlenmeden. İp atlamak benim favorimdir ve 20-30 dakka aralıksız ip atladıktan sonra vucudunun her cm karesinden ter akıcaktır.
    Tabii ki sadece bunu yapmakla olmaz. 2 tuğla ekip 2 tuğla kırmakla bir yere varılmaz. o yüzden diyetini sağlam tut. yemeğine dikkat et beyaz ekmekten uzak dur.Tuz oranlarına dikkat. et 1 ye 2 koş , he şunuda unutma bugun koştum yarın fiziksel değişiklik olsun böyle bişe olmaz.
    insanın bugun yediği 1 hafta sonraki görüntüsüdür.fakat sendeki fark 2-3-4 hafta sonra başlıcaktır

Sadece dsiplinli olmalısın

kesinlile katılıyorum

• Koşu yaparken vucut bolgesine (gögüs ve karin ) poşet baglasak terlemek için hani herhangi gibi 1 fark olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS
    Koşu yaparken vucut bolgesine (gögüs ve karin ) poşet baglasak terlemek için hani herhangi gibi 1 fark olurmu ?

up
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Orijinalden alıntı: ismailovic
    Arkadaşlar benim ayak krılmıştı(bilen bilir dh'den).Bu yüzden koşmak yasak sadece yüzme sporu serbest acaba yüzme kilo verdirir mi?

yüzme en iyi kardiodur vücudun çoğu kas grubunu çalıştırır ve kilo vermek için yapabileceğin en güzel yollardan biridir.

imkanın olduğu sürece yüz hiçbir sorunun kalmaz.

twisti ise fazla yapmayın tavsiye edilmez anca iyi bir kardio düzeniniz varsa yapın, twistin bel bölgesini kalınlaştırdığı söylenir hatta futbolcular da der

baya bir süre olmuştu kaleci volkan da demişti öyle hatırlıyorum.

sağol

• Peki arkadaşlar. Bu koşu,ip atlama vesaireyi yaptık diyelim düzenli olarak. Yemek konusuna gelince, direk normal diyetmi uygulayalım. Yoksa fazla yağlı olmayan yemeklerden yesek istediğimiz kadar ekmek olmadan. Veya çayı şekersiz, kolayıda hiç tüketmememekmi lazım ?
  • Twist hareketi bel bölgesini kalınlaştırıyo mu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnr95

Bunun için... Twist hareketi vardır çok etkilidir... :)
    Mekik hareketi kas yapar fakat yağları yakmaz....
    Karın yağları için en iyisi koşu - hızlı yürüyüş - twisttir...

aynen katılıyorum
  • tivist mivist bunlar fasa fiso. yürüyün yürüyün yürüyün yürüyün yürüyün yürüyün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abbas The Traveler

tivist mivist bunlar fasa fiso. yürüyün yürüyün yürüyün yürüyün yürüyün yürüyün...

Aynen öyle...
  • alıcaksın 2 adet dambıl. bi sağa bi sola. 100x4 2 ay yaptınmı yanlar 0 yağ.
  • UFUK* kullanıcısına yanıt
    twister gayet etkili bir araç ama asıl sorun iradeli bir şekilde düzenli kullanmaktan geçiyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.