Şimdi Ara

GNÇTRKCLL’LİLER BİNLERCE KONTÖRR! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
537
Cevap
1
Favori
21.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

saat 20.00 --- 2009 kontör benim.
  • Diğeride benim piri reis

furi hacuya yardımlarından dolayı teşekkürler
  • güle güle kullanın bayram şekeri olsun bunlarda size

NOT: arkadaşlar bir katılımcı günde en fazla 10 katılım yapabilir denmiş 10dan fazla deneyen var mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 8 Aralık 2008; 20:35:31 >
  • birbirimizle yarışıyoruz yaw
  • şansımızı bi dneyelim bakalım..
  • KONTÖRLERİ HATTINA YÜKLENEN OLDUMU ARKADAŞLAR... BENİMKİ HALA YÜKLENMEDİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

pepsinin saat başı kampanyalarından
    2 tane ıpod touch
    3 tane 1 yıllık lig tv kazanan ben 2 gündür uğraşıyorum tık yok

Anlaşılan biraz antreman yapmam lazım

bugün de 4 tane yolladım tık yok yine fıssssss
    ulan bende bir cenabe........lik mi var ne var
    banyaoda yapmıştım bu sabah durun bir daha banyo yapimmm

• quote:

Orjinalden alıntı: ayhan173

KONTÖRLERİ HATTINA YÜKLENEN OLDUMU ARKADAŞLAR... BENİMKİ HALA YÜKLENMEDİ

5 kontör yüklendi ama 2009uın yüzünü göremedik daha
  • Ulen 22:00 ıda boş geçtik
  • quote:

Orjinalden alıntı: Snaqe

Ulen 22:00 ıda boş geçtik

diğer arkadaşlarımızdan kazananlar oldu saat 22.00 de.

aslında katılım yapacaklar saat belirtirse ve o saatte 2-3 kişiden fazlası katılım yapmazsa iyi olacak.
  • evet bu işe yarar.. zaten rakibimiz çok bari forum içined şirketi kuralım:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhalif46

dün gece gönerdiğim 10 tane şfrenin kontörü 50 olarak geeldi, bugünlerd gelen en kıyak haber

20 adet şifrenin gönderilip 100 kontör olarak yüklendiğinde 3 aylık süreyi uzatacağına halen ihtimal vermiyorum.

çünkü coca cola coke puan kampanyasında, kontörler bütün olarak yükleniyor gibi gözükmesine rağmen mesajlar ayrı ayrı 4 kontör kazandınız, 5 kontör kazandınız, 45 kontör kazandınız, şeklinde geliyordu.

size yüklenen 50 kontörün mesajları ayrı ayrı 5 , 5 kazandınız diye mi? yoksa 50 kontör kazandınız, yüklendi diye mi geldi.

• 23.00da benden 1tane daha toplamda 3 ben 3arkadasım aldı.yeter artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

dün gece gönerdiğim 10 tane şfrenin kontörü 50 olarak geeldi, bugünlerd gelen en kıyak haber

20 adet şifrenin gönderilip 100 kontör olarak yüklendiğinde 3 aylık süreyi uzatacağına halen ihtimal vermiyorum.

çünkü coca cola coke puan kampanyasında, kontörler bütün olarak yükleniyor gibi gözükmesine rağmen mesajlar ayrı ayrı 4 kontör kazandınız, 5 kontör kazandınız, 45 kontör kazandınız, şeklinde geliyordu.

size yüklenen 50 kontörün mesajları ayrı ayrı 5 , 5 kazandınız diye mi? yoksa 50 kontör kazandınız, yüklendi diye mi geldi.

Bilal abiciğim 1 Hat 1 gün içerisinde 5 kontör kazanmak için en azla 10 kere katılım yapıp en fazla 50 Kontör kazanabiliyor

• Mâlum sitede 1 kişiye şifre veriyorum arkadaşlar :) Bundan sonra her gün 1-2 tane şifre vereceğim :) İlgili arkadaşlarıma duyurulur :)

Edit: İmlâ Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tksharmely -- 9 Aralık 2008; 0:45:48 >
  • bu pepsi kampanyası çok süper oluyorda..ama gel gelelim o kadar şifre bulamıyorum her zaman@vaynett hocam sağolsun bi ara yardım etmişti bana..ona burdan bir kez daha teşekkür ediyorum

niye benim şifre bulabilme imkanım yo ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

Ben forum kurucam artık kardeşim, gözünün üstünde kaşı olanları almayacam (anladın sen onları), nedir bu yahu? Orada bir piskopat, burada 100 piskopat, işimiz iş valla.

quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

Mâlum sitede 1 kişiye şifre veriyorum arkadaşlar :) Bundan sonra her gün 1-2 tane şifre vereceğim :) İlgili arkadaşlarıma duyurulur :)

Edit: İmlâ Hatası

Kuralım abiciğim :) sadece Mobil Operatörler üzerine olsun :) İstediğimizi banlar, istediğimiz de Mod yaparız

• DENeNDİ VE ONAYLANdı, gece 23: 00 ve 00:15 te gndediiklerim 100 olarak geldi ve konbarayı verdi, gün uzattı, bayramüstü mükemmel oldu
  • bilal abi mesajını sonradan gördüm, ilk gün gelen 50 ler tek seferde geldi, mesaj da tekti, ama 100 yüklemesi 2041 den değil, 2135 dendi ve 100 kontör yüklendiğinde gelen mesajın aynısıydı, 3- 4 yer daha bulursam inşallah bana açma halkası satacak , çok kıyak olacak...
    cümleten hayırlı bayramlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

Bilal abiciğim 1 Hat 1 gün içerisinde 5 kontör kazanmak için en azla 10 kere katılım yapıp en fazla 50 Kontör kazanabiliyor

saat 23 civarında 00:05 civarlrında gönderince normal yükleme olarak geliyor 100 kontör, 12 hatla denenmiştir

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.