Şimdi Ara

GNÇTRKCLL’LİLER BİNLERCE KONTÖRR! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
537
Cevap
1
Favori
21.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: piri.reis

dünden bu yana bazı arkadaşlarımız şifre yollandığında cevap gelmiyor diyor.

bu şifreyi sonra tekrar yolladığınızda kabul ediyormu?

ben de öyle düşünüyordum kabul eder mi diye..saat 6 da aynı şifreyi bi daha yollicam
  • quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

quote:

Orjinalden alıntı: muhalif46

23:00 den önce göndermek, 2009 kontör için önemli, 5 kontör için 24 saat yollanabiliyor, 12 hattıma da 100 kontör geldi, 23 ve 00:05 civarlarında 12hat için 20şer şifre yolladım, sistem 2 sini birleştiriyor

Yanlışmı okudum :) :) toplu 100 kontör biçimindemi yüklendi yani :)

evet doğru okudun. şifre toplamanın yollarını araştırıyorum....
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

quote:

23:00 den önce göndermek, 2009 kontör için önemli, 5 kontör için 24 saat yollanabiliyor, 12 hattıma da 100 kontör geldi, 23 ve 00:05 civarlarında 12hat için 20şer şifre yolladım, sistem 2 sini birleştiriyor

Yanlışmı okudum :) :) toplu 100 kontör biçimindemi yüklendi yani :)

evet doğru okudun. şifre toplamanın yollarını araştırıyorum....

oh oh süper oldu bu.. tamamadır valla :) Tek sorun günde 10 katılım sınırı olayı ama onunda çaresi var :)

• Bu seferkide 18:00:02'de ulaştı. Yine 5 kontör.. Bize haram bu kontörler (:
  • yok yau..saat 5 te gönderdiğim ve cevabı gelmeyen kodu biraz önce yine gönderdim bu kod kullanılmıştır diyor :(
  • bu kod kullanılmıştır aynen...
    cevapta gelmedi henüz. ve bence gelmicekte..
  • bilal abi ben bayram dönüşü hurdacılarla görüşeceğim, sen de farklı bir yol bulursan yazar mısın
    yanlışlıkla 10 dan fazla gönderdiğim oldu, kabul etmedi ama şifre iptal de olmadı, başka bir hatla kullandım
  • Valla elimde bir şifre varda cevap gelmicek die atmıyorum
  • Bize cevap geliyorda ne oluyor dostum. 5 kontör :D Daha elimde 4 şifre var , bunlara da çıkmazsa bir daha Pepsi alan ne olsun
  • quote:

bilal abi ben bayram dönüşü hurdacılarla görüşeceğim, sen de farklı bir yol bulursan yazar mısın
    yanlışlıkla 10 dan fazla gönderdiğim oldu, kabul etmedi ama şifre iptal de olmadı, başka bir hatla kullandım

sana bişey soracaktım ama pm gönderilmiyor.
    telefonuna sms gönderdim , cevap gelmedi.

şifreleri kaç kuruştan topluyorsun.

hurdacılardan gelecek olan şifrelerin kullanılmış olma ihtimalini hesaba katıyormusun? yollarken 2 şer kontörün boşa gidecek.
  • bilal abi dönerciden aldım 240 tane, o dA HURDACIYA SATMAK İÇİN BİRİKTİRİYORMUŞ, 10 kuruştan aldım,kolayı içip lokantadan çıktıkları için kulanılmış çıkmadı hiç, ama hurdacılarla görüşmedim daha, mesajın için de özür dilerim mesaj sesini duymamışım
  • Hehe, yine 5 kontör geldi

Bu şifreleri ilerdeki kampanyalarda kullanabilirmiyim tekrar, yoksa ömürleri bitti mi artık?
  • quote:

bilal abi dönerciden aldım 240 tane, o dA HURDACIYA SATMAK İÇİN BİRİKTİRİYORMUŞ, 10 kuruştan aldım,kolayı içip lokantadan çıktıkları için kulanılmış çıkmadı hiç, ama hurdacılarla görüşmedim daha, mesajın için de özür dilerim mesaj sesini duymamışım

verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.
    görüşmek dileğiyle.
    kendine iyi bak.

haftalardır beklediğim(iz) kampanya bu olsa gerek.
  • Abiciğim kampanya çok güzel de şifre nereden bulacağız :(
    1000 kontör kazanmak için 200 şifre gerekiyor. 400 Kontör ediyor, bize de 600 Kontör kalıyor. Çok zor olacak bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

Abiciğim kampanya çok güzel de şifre nereden bulacağız :(
    1000 kontör kazanmak için 200 şifre gerekiyor. 400 Kontör ediyor, bize de 600 Kontör kalıyor. Çok zor olacak bu.

hatlarımın 3er aylık dönemleri dolmak üzere.

20şer tane acil şifre toplamam lazım.
  • hattın konbaralıysa, 1200 gelir
  • quote:

quote:

Aynen benim de şifre bulmam lazım. İnternette biraz araştırma yaptım, şifre aradım. Bulduklarımı denedim ama kullanılmış dedi. Biraz zahmetli olacak sanırım bu iş.
  • quote:

quote:

hocam peki 20 şifreyi nasıl yollıycaz hepsini peşpeşe rastgele bi saatte mi yoksa gece 12 den sonra yine peş peşe mi yollıyacağız?
  • Anlatırım Ulu orta konuşmayalım forumda
  • son gönderdiğim 3 hatta 100 geldi ama gün uzatmadı, urumu farkdip düzelttiler galiba, düzeltmek istedim: gün uzamıyor, konbara gelmiyor
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.