Şimdi Ara

GNÇTRKCLL’LİLER BİNLERCE KONTÖRR! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
1
Favori
21.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: OneMore

quote:

Orjinalden alıntı: ayhan173

21:00 de de 2009 kontör kazandımmm... kayınbabamın hattına yükledim... bugün şanslıyım valla.. her attığım dan geliyor...

nasıl yükledin hocam? arayıp soruyolar mı hangi numaraya yüklemek istiyosunuz diye?

yok kardeş bi benim telefondan şifre gönderdim... bi babamınkinden şifre gönderdim bi de kayın babamın kendi hattın şifre gönderdim 3 şifrede de 2009 kontör kazandım.... az önce amcamada gönderdim fakat 5 köntor geldi kısmet bakalım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AmigaOS

Ben şu şifrelilerden bulamıyorum. Frukolara ve Yedigünlerde de baktım ama yok, gelir herhalde yakında.

evin önünde çöp konteyneri yokmu kardeş dal içine :)
  • 23:00 2009 Kontör Kazanalarından biri de benim. Başka kazanan var mı arkadaşlar?
    Canımdan çok sevdiğim abiciğim Bilal abime bir kez daha teşekkür ederim :)
  • tebrikler

ya nasıl kazandın dostum
    tel modeli ne kaçıncı saniyede yolladın
    bir de kazandığını belirten mesaj ne zaman geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: tksharmely

23:00 2009 Kontör Kazanalarından biri de benim. Başka kazanan var mı arkadaşlar?

sen bi msn ye gelir misin:D
  • Bungee hocam kampanya size yaramış. Hayırlı olsun kontorleriniz.
    quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

Tebrik ederim kardeşim. Ben durduramadım kendimi 4. cüyü kazandım bu gece. 1 ay boyunca hiç uyumasam belki biter bu şekerler, pardon, hediyeler.

quote:

23:00 2009 Kontör Kazanalarından biri de benim. Başka kazanan var mı arkadaşlar?

• tam saatini nasıl tutturuyosunuz arkadaşlar? ben saat 11de denedim ama 5 kntr kazandınız dedi yav
  • :) Teşekkür ederim bungee hocam :) 2 tane daha şifre var elimde. Bugün gittim 5 kutu pepsi aldım, kadın cins cins bana baktı. Ben de öyle bakmayın kontör kazanacağım dedim
    2 tane daha aldım mı yeterli bana
  • Arkadaşlar elinde fazladan 1 tane şifresi olan gönderebilir mi acaba? Bende istiyorum 2009 kontör şu bayram gününde.
  • quote:

23:00 bende amcama 2009 kontör kazandırdım... toplammm 8036 kontor kazanmış oldumm...
  • Saat 16:00 kazananlarından biri benim. Toplam 3. oldu :) Allah bereket versin. 2009 kontörümün tamamı forumda TonlaKazan için olacak arkadaşlar :)
  • tebrik ederim darisi benim basima :)

quote:

Saat 16:00 kazananlarından biri benim. Toplam 3. oldu :) Allah bereket versin. 2009 kontörümün tamamı forumda TonlaKazan için olacak arkadaşlar :)

edit:

katkılarından dolayı tksharmely'e tsklerimi bi borc bilirim.

17.00 kazananı :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diwanji -- 8 Aralık 2008; 17:18:03 >
  • bende şimdi carrefour dan geliyorum bi sürü pepsi var ama kampanyalımı değil mi emin olamadım.fazla da sevmiyorum o yüzden almadım.ramazan kampanyalı pepsilerde şifre varmı.birde eğer şifre fazlalığı olan varsa gönderebilirmi.bayram oldugu için lazım oluyo.
  • yuh bu bu kadar basit miydi

19 talihlilerinden biri benim emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet_d

bende şimdi carrefour dan geliyorum bi sürü pepsi var ama kampanyalımı değil mi emin olamadım.fazla da sevmiyorum o yüzden almadım.ramazan kampanyalı pepsilerde şifre varmı.birde eğer şifre fazlalığı olan varsa gönderebilirmi.bayram oldugu için lazım oluyo.

daha öncede söylediğim gibi her türlü pepsinin içinde şifre var ,ister kampanyalı olsun ister olmasın hepsinin içindeki şifrelerle katılabilirsiniz
  • tamam kardeşim bazı arkadaşlar yazmış ya bizim oraya geldi gelmedi gibi şeyler ondan tereddüt ettim.saol
  • şimdi şifreyi saat kaçta gönderiyoruz. olay tam olarak doğru zamanda göndermekmidir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Basri Mutaf

şimdi şifreyi saat kaçta gönderiyoruz. olay tam olarak doğru zamanda göndermekmidir...

12 - 23 saatleri arasınnda tabiki tam doğru zamanında yollaman lazım yoksa kaparlar
  • Arkadaşlar ben tam 15;59;57'de gönderdim ama 5 kontör geldi.. Kaçta yollamam lazım tam olarak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mw@ruw@ri

Arkadaşlar ben tam 15;59;57'de gönderdim ama 5 kontör geldi.. Kaçta yollamam lazım tam olarak?

xx.00.00

da yollanacak şekilde yolllanma süresi telden tele değişiyor ben 56 - 58 arası yolluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 8 Aralık 2008; 19:59:22 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.