Şimdi Ara

GMAİL 'Tarayıcınızın çerez fonksiyonu kapalı. Lütfen bu fonksiyonu açın.'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son birkaç gündür gmail hesabıma giremiyorum, kullanıcı adı ve şifremi girdiğimde bu uyarıyı alıyorum. Çerezleri silip google ın istediği ayarları uyguluyorum ama yine de girmiyor. Bazen giriyor kullanıyorum sonra pat yine bu uyarı çıkıyor. Var mı bu sorunla karşılaşan? İnternetteki tüm önerileri uyguladım ama nafile?

• Up!
  • Google Chrome için:
    Çerezleri açma

Chrome'da çerezleri etkinleştirmek için:

Chrome menüsü simgesini tıklayın.
    Ayarlar'ı seçin.
    Sayfanın altına doğru yer alan Gelişmiş ayarları göster'i tıklayın.
    "Gizlilik" bölümünde İçerik ayarları'nı tıklayın.
    Birinci ve üçüncü taraf çerezlerine izin vermek için Yerel verilerin ayarlanmasına izin ver seçeneğini belirtin. Yalnızca birinci taraf çerezlerini kabul etmek isterseniz, "İstisnasız tüm üçüncü taraf çerezlerini engelle" seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretleyin.
  • O tür ayarların hepsini denedim hocam zaten her yerde birtek ondan bahsedilmiş. Başka bir sorun var galiba. Yokmu bu uyarıyı alıp çözüm bulan?
  • Farklı tarayıcılarla denediniz mi? Tüm tarayıcılarda aynı problem oluyor mu? Yoksa sadece birinde mi oluyor?
  • IE ve Chrome kullanıyorum ikisinde de mevcut. Denetim masasından internet seçenekleri ayarlarımı da verilen şekilde kontrol ettim ikisine de atkisi olur diye yine nafile.
  • Comodo güvenlik duvarının en son sürümünü indirdiyseniz ya da güncellediyseniz sorunun nedeni bu olabilir. comodo'yu kapatıp giriş yapmayı deneyin.
  • @yumurt O isimde bi program kullanmıyorum malesef.
  • Antivirüs yada Firewall kullanıyorsanız kapatıp giriş yapmayı deneyin belki kullandığınız Antivirüs veya Firewall buna neden oluyor.
  • Kaspersky kullanıyorum onu da kapatıp girmeyi denemdim. Olumsuz.
  • Proxy kullanıyor musunuz? Belki ondandır.
    Ayrıca resimde işaretli kısmı düşük orta ve yüksek seviyelerinde tekrar dener misiniz?
     GMAİL 'Tarayıcınızın çerez fonksiyonu kapalı. Lütfen bu fonksiyonu açın.'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba50 -- 31 Ocak 2013; 13:31:58 >
  • @merhaba80 Önerin için teşekkürler ama bütün bu çözümleri denemiştim. Proxy olmasada o tür bişeyden dolayı sorun var galiba, çünkü bazen giriyor bazen girmiyor, büyük ihtimal bir program veya internet arayüzü google ın çerezlerini engelliyor.
  • aynı sorun bendede var acil yardım!!
  • :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

:(

Yukarıdaki çözüm yöntemleri işe yaramadı mı?
  • Opera ya geçmiştim hiç bir sorun kalmamıştı bu esnada chromeve IE de devam ediyordu. Formattan sonra hepsi düzeldi.
  • evet yaramadı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

evet yaramadı :(

http://productforums.google.com/forum/#!forum/gmail-tr

Birde şuradan sorun. Büyük ihtimal sorununuzu çözeceklerdir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.