Yarbay
29 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 82 (Bu ay: 2)
Gönderileri

.

Merhabalar, bir haber başlığı altında okunuştum, Stok fotoğraf satış işine yüklü miktarda yatırım ile girdi diye. Söz konusu siteye üyeliği olan ve bu sitedeki fotoğraf satışı hakkında bilgisi olan arkadaşların fikrini alabilir miyim?

İyi forumlar.
Eski konumu editlerken yeni konu açmışım affola, yönetici arkadaş çöpe gönderirse sevinirim.
Tavsiyeleriniz için teşekkürler...
-

Teknik olarak eksikleri olabilir, genelde videoyu oluşturmakla uğraştım Beğeninize...

Edit: Yazım yanlışı...
Merhaba arkadaşlar, bir yili aşkın xperia ray kullanıcısıyim, fakat bi upgrade zamanı geldi. Telefonu ne kadar temiz kullansamda telefon iyice yavaşladı. Androidin zamanla şişen ve yavaşlayan bu yapısı beni ios'a itti. 4 veya 4S mi alsam diyorum. Aldığım telefonu bir yılda gecse stabil hızda kullanmak istiyorum. Xperia S var arkadasta fakat rehbere ulaşmak bile onda da kasma yapior, android için illa yüksek ghz li alet mi almak lazım anlamadım...

Apple kullacilarindan ikna edici tavsiyeler bekliorum?

Selametle!
Arkadaşlar son birkaç gündür gmail hesabıma giremiyorum, kullanıcı adı ve şifremi girdiğimde bu uyarıyı alıyorum. Çerezleri silip google ın istediği ayarları uyguluyorum ama yine de girmiyor. Bazen giriyor kullanıyorum sonra pat yine bu uyarı çıkıyor. Var mı bu sorunla karşılaşan? İnternetteki tüm önerileri uyguladım ama nafile?
Çözüldü.

Bu bölümdeki fotoğrafları güncelleyemediğim için kaldırdım, güncel galeriye Flickr hesabımdan ulaşabilirsiniz, iyi seyirler...
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Seat
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Notebook
Lenovo
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
İşlemci
Intel
Sabit Disk
Kingston
Kombi
Baymak
Modem
Zyxel
Beyaz Eşya
Bosch
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.840
İkinci El Bölümü Mesajları: 41
Konularının görüntülenme sayısı: 412.354 (Bu ay: 459)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 98 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.