Şimdi Ara

Gm Discovery Brick !! Hiç Açılmıyor Acil yardım. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
4
Favori
47.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cirkinkral07 C kullanıcısına yanıt
    Önemli değil yardımcı olduğuma sevindim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhares -- 16 Aralık 2015; 22:02:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden uğraşıyosunuzki ? Ben telefona root attım sonra rom attım memnun kalmadım.Servise verdim yazılım güncellemesi istedim yarım saatte verdiler.Ücretsiz hemde.Servis anlamında telpa çok iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doğru dersin ama servis hemen yanıbaşımızda değilki kargoya ver gitisn gelsin 1 haftayı buluyor belki daha fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cirkinkral07 -- 20 Aralık 2015; 23:06:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhares

https://yadi.sk/d/rUC6_uh7m9F7Q
    Linktekini indirin
    http://www.generalmobile.com.tr/kitkat15/
    Buradaki adımları harfiyen uygulayın düzelir
    Not:Başka kullanacak arkadaşlar varsa 16gb içindir. Kendim denedim adımlar düzgünce uygulandığında sorunsuz bir şekilde çözülür.

hocam ben de preloader tickini kaldırmadan cihaza stock rom yükledim ve açılmaz oldu. verdiğiniz linkler sayesinde sıkıntı giderildi. teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: daywalker23

quote:

Orijinalden alıntı: tlhares

https://yadi.sk/d/rUC6_uh7m9F7Q
    Linktekini indirin
    http://www.generalmobile.com.tr/kitkat15/
    Buradaki adımları harfiyen uygulayın düzelir
    Not:Başka kullanacak arkadaşlar varsa 16gb içindir. Kendim denedim adımlar düzgünce uygulandığında sorunsuz bir şekilde çözülür.

hocam ben de preloader tickini kaldırmadan cihaza stock rom yükledim ve açılmaz oldu. verdiğiniz linkler sayesinde sıkıntı giderildi. teşekkür ederim

Ne demek hocam sevindim çözmenize

• Selam arkadaşlar gmd 16 gb şarj soketi degisti dokunmatik ekrani degisti (serviste yapilmadi) simdi acmaya calistigim zaman 2. Animasyona kadar gelip geri kapaniyor format denedim yeniden stock rom atmayi denedim ne yaotiysam olmadi ekran degismeyle telefon coker mi yaptirdigim yer buna yazilim atmak lazim biz yapmiyoruz o isi dedi brick durumlarindan da hic anlamam bi yardim edermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feridowich -- 28 Mayıs 2016; 14:30:41 >
  • aerdoğan85 arkadaş çok teşekür ederim sağolasın gerçekten çok yardımcı oldu yazdıkların teşekürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: seart21

aerdoğan85 arkadaş çok teşekür ederim sağolasın gerçekten çok yardımcı oldu yazdıkların teşekürler

Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: feridowich

Selam arkadaşlar gmd 16 gb şarj soketi degisti dokunmatik ekrani degisti (serviste yapilmadi) simdi acmaya calistigim zaman 2. Animasyona kadar gelip geri kapaniyor format denedim yeniden stock rom atmayi denedim ne yaotiysam olmadi ekran degismeyle telefon coker mi yaptirdigim yer buna yazilim atmak lazim biz yapmiyoruz o isi dedi brick durumlarindan da hic anlamam bi yardim edermisiniz

Arkadaşım. board kısmındaki vidaları gevşet birde öyle açmayı dene. biraz geç oldu cevap, eğer hala duruyorsa telefon tabiki. yedek parça tedarikçilerinin çinden getirttiği bazı ekranlarda board un tam oturması ile ilgili sıkıntı var. ya kasılıyor board yada kısa devre gibi bir olay oluyor bu yüzden telefon açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerdogan85 -- 14 Ağustos 2016; 10:17:01 >
  • Sorun halloldu tesekkur ederim telefoncu yapti. Dediginiz gibi ekran tam oturmamis

• selam bendede discovery 4 gb var uğraşmama ramen sorunu çözeedim tüm yazılımları kurdum birçok sp flash tool denedim iki tane v 6000 orjinal rom denedim olmadı galiba preloader sikintisi var bildiğin tuğla mübarek yardımcı olacak arkadaş hayır dua kazanacak team wiver ilede bağlanıp çözebilir herkese geçmiş olsun :)
  • kolay gelsin ,general mobile discovery 1 kullanıyorum ,telefonum birden takılmaya başladı yani bildiğiniz kitlenip kalıyor dokunmatik işlemiyor , sonra kapatıp açıyorum defalarca format attım farklı romlar yükledim , olmadı açılırken general mobile yazısında kalıyor açılsa bile işlemiyor telefon bu ne olabilir , birde telefonumu usb ile bağlayamıyorum şarj soketi değiştiği için yardımcı olurmusunuz?
  • fabrika ayarlarına dönmeyi denedinmi? cwm yukleyebiyosan bide neat lollipop rom dene

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.