Şimdi Ara

GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.116
Cevap
10
Favori
62.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce Elite mi ; Discovery 2 mi kamerada daha iyidir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Sizce Elite mi ; Discovery 2 mi kamerada daha iyidir ?
    quote:

Orijinalden alinti: depeche35

Sizce Elite mi ; Discovery 2 mi kamerada daha iyidir ?

tabii ki elite
  • Masyur kullanıcısına yanıt
    Peki işin içine bir de LG G2 girerse ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Peki işin içine bir de LG G2 girerse ?
    quote:

Orijinalden alinti: depeche35

Peki isin içine bir de LG G2 girerse ?

valla g2 kamerasyna ortalama diyebilirim ?uan g2 kullanyyorum ?ahsi görü?üm bu ?ekilde gm elite ön kamerada 1 adym önde g2 yegöre arka kamera hemen hemen ayny
  • Masyur kullanıcısına yanıt
    Sağolasın. Olmazsa Elite kit katla düzeltilsin ..bir daha değerlendireyim bari.
  • MTK işlemci ile geldi ya...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Discovery 2, ağustos ayının ilk haftası itibarıyla, 888 lira fiyat etiketiyle satılacak. Eylül ayında çıkacak microSD kart girişli modelin fiyatı da yine 888 lira olacak.

Eylül' ü bekliycez artık Bu arada Eylül' de çıkan modelde arka kapak açılabiliyormu ? Bide tuşlar sanalmı teknokuliste öyle yazıyordu ?
  • Discovery kullanıyorum, 2 daha önce çıkmış olsaydı kesin bunu alırdım. 880 TL olursa bu fiyat aralığında özelliklerine göre, Discovery 2'ye başka hiçbir telefon rakip olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

MTK işlemci ile geldi ya...

imei patladığında elle yazarsın işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: twilightened

General Mobile yazan bi alete kim hangi akla hizmet 600 TL'nin üstü para verir anlamıyorum. O kadar paran varsa neden GM alıyosun ?

Hocam gmd kullanıcısı olarak haklı olduğunu söylemek zorundayım elite vereceğim parayı nexus ya da g2ye veririm hem yazılım desteği var hem kaliteli malzeme hem rom desteği bol elite 850tl civarı satışa sunulmaliydi 1300tl çok

• quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Discovery kullanıyorum, 2 daha önce çıkmış olsaydı kesin bunu alırdım. 880 TL olursa bu fiyat aralığında özelliklerine göre, Discovery 2'ye başka hiçbir telefon rakip olamaz.

Az daha para ekle nexus 4 al ya da 200tl cebinde kalsın git moto g al kesinlike deyer

• Discovery elite alali 2gun oldu cihaz cebimde iken arka kamera cami catladi herhangi bir cisim yoktu cebimde vodafone ile almistim servise gondersem yada ne yapmam gerekir yardimci olur musunuz
    GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Discovery 2 Yerine Xiaomi mi 3 Alıcam Özellikleride Discovery 2 ye bin basar isterseniz baın EN AZINDAN MEDİATEK TEN İYİDİR Qualcomm Snapdragon 801 i var

• quote:

Orijinalden alıntı: discovery50

Discovery 2 Yerine Xiaomi mi 3 Alıcam Özellikleride Discovery 2 ye bin basar isterseniz baın EN AZINDAN MEDİATEK TEN İYİDİR Qualcomm Snapdragon 801 i var

mi 3 te snapdragon 800 yok muydu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masyur

quote:

Discovery 2 Yerine Xiaomi mi 3 Alıcam Özellikleride Discovery 2 ye bin basar isterseniz baın EN AZINDAN MEDİATEK TEN İYİDİR Qualcomm Snapdragon 801 i var

801 biliyorum ben YA NE OLURSA OLSUN MEDİATEK 6592 DEN YİNE İYİ YANİ MALİ 450 DEN İYİ YANİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi discovery50 -- 14 Ağustos 2014; 16:07:12 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Masyur

quote:

801 biliyorum ben YA NE OLURSA OLSUN MEDİATEK 6592 DEN YİNE İYİ YANİ MALİ 450 DEN İYİ YANİ

tabii canım orası kesin s800 ve mt6592 arasında bariz fark var

• bende alacaktım ama arka kapak açılmıyormuş ve batarya sökülmüyormuş vazgeçtim.ama gm1 den çok memnunum
  • allahını seven root yontemı varsa paylaşsın
  • Ne oldu da ilk sayfada paylasilan mesut cevigin incelediği discovery 2 de değişiklilik yaptilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.