Şimdi Ara

GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.116
Cevap
10
Favori
62.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nerden kaca alınmalı.. bir arkadasım bugun alma niyetinde
  • SELAM ARKADAŞLAR

çok uzun zamandır takip ettiğim bu cihazı Dün itibari ile şansım yaver gitti ve çok iyi bir kardeşimizden, cihazı eşinin beğenmemesi sonucu 700 TL gibi uygun fiyata 2 el olarak aldım :)

Alet süper kesinlikle markalı telefonların aratmayacağı kadar hızlı, ben ortalama bir kullanıcıyım internet sahibinden.com ve arama konusunda her 2 hattıda kullanıyorum. cihaz dün akşam tam olarak kendini kullanım kolaylığıma göre optimize ettim.

YANİ
    KENDİ GALERİSİ YERİNE QUİCK PİC
    KENDİ TELEFON ARAMA YERİNE EX DİALER
    KENDİ KLAVYE Sİ YERİNE TÜRKÇE KARAKTERLİ TAM KLAVYE
    KENDİ TEMASI YERİNE HOLO HD

ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM ÇOK STABİL ÇALIŞIYOR VE GAYET KULLANIŞLI
  • GM Discovery 2 yi ilk çıktığında aldım. Fiyatına göre kesinlikle mükemmel bir cihaz.

Fakat kulaklık sesi konusunda sıkıntı yaşıyorum. Telefonla konuşurken eğer kalabalık bir ortamdaysam karşıdaki kişiyi duyamıyorum. Sesi azaltıp artırmak fayda etmedi. Sesle ilgili bir ayar da bulamadım. Çevremde kullanan başka bir kişi olmadığı için de karşılaştırma yapamadım. Bu konuda kullanan arkadaşlar durum hakkında bilgi verebilir mi? Acaba bendeki cihaza has bir sorun mu yoksa genel bir sorun mu?
  • 5' ekranı büyük bulanlar için discovery II mini geliyor. 4' olacak.
  • arkadaşlar çok önemli birşey soracam.. gmd2 de kızılötesi var mı kumanda olarak kuıllanabilmek için? lütfen acil cevap lazım
  • Discoverey 2 nin kasasinin altı çatladi hoparlör olmayan yeri bu durumla karşılaşan varmı arkadaşlar.
    GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolakp

GM Discovery 2 yi ilk çıktığında aldım. Fiyatına göre kesinlikle mükemmel bir cihaz.

Fakat kulaklık sesi konusunda sıkıntı yaşıyorum. Telefonla konuşurken eğer kalabalık bir ortamdaysam karşıdaki kişiyi duyamıyorum. Sesi azaltıp artırmak fayda etmedi. Sesle ilgili bir ayar da bulamadım. Çevremde kullanan başka bir kişi olmadığı için de karşılaştırma yapamadım. Bu konuda kullanan arkadaşlar durum hakkında bilgi verebilir mi? Acaba bendeki cihaza has bir sorun mu yoksa genel bir sorun mu?

yeni moda bu, adamlar kulak sağlıgını düşünüyor hesapta. artık biri dava açıp paramı kazandı ne sesi açarken soruyor meret bak bundan sonrası sakıncalı benden günah gitti heaa diyor benim nexus 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimbamili

Discoverey 2 nin kasasinin altı çatladi hoparlör olmayan yeri bu durumla karşılaşan varmı arkadaşlar.

Aynı durum bende de oldu. Resimdeki gibi tamamen aynı yerden.

• General Mobile Discovery için kılıf arayanlar burada var bi bakmanızı tavsiye ederim
    http://www.mobilira.com/general-mobile-discovery-2-sert-rubber-kilif
  • arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce discovery 2 aldım ancak menü geçişleri diğer android telefonlar gibi anında değilde biraz gecikmeli oluyor birde sayfalarda aşağıya doğru inmek için başta telefonlarda 1-2 hamle yaparken bunda 5-6 hamle yapmak gerekiyor. sizde aynı problemi yaşıyor musunuz? müşteri hizmetleri telefonu resetlememi düzelmezse servise göndermemi belirtti ancak internette kimi yerde bu şekilde geçişlerinin yumuşak olduğu yazıyor
  • Ben Discovery kullanıyorum çok memnunuz. Yorumları okuyunca 2 den soğudum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrakpnrr

allahını seven root yontemı varsa paylaşsın

burayı bir incele kardeş...

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=100974307
  • Arkadaşlar bu adamlar neyin kalitesinden bahsediyorlar cihazi aldim kasa tam bir rezalet almadan alt hoparlor tarafi çatladı sanki kağıt gibi ses berbat şebeke de öyle dokunmatik hiç iyi değil zor algılıyor kısacası tam bir rezalet hiç kimseye tavsiye etmem arakadaşlar o fiyata s4 mini alın daha iyi

• slm arkadaşlar. ben GM discovery2 yi bir aydır kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. çok yoğun internet kullanmama rağmen şarjı da gün ortasında sizi bırakmıyor. piyasada genel satış fiyatı 888TL. ben 849TL ve 5TL kargosu ile 854TL yewww.ekemenavm.com sitesinden internetten aldım.

• KASA 3 YERDEN ÇATLADI. BIRAK DÜŞÜRMEYİ KOLTUĞA BİLE HIZLI KOYMADIM DAHA 10 GÜNLÜK TELEFON. OKEY BİLE OYNAYAMIYORUM DOKUNMATİK REZALET.
  • Arkadaşlar discovery 2 için arka pil kapağı temin edebileceğim bir site biliyor musunuz? İnternette biraz araştırdım fakat bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek olan var mıdır
  • Discovery kullanırken sms blocker uygulamaları istemediğim smsleri kolayca engelliyordum fkat discovery 2 alınca android sürümü değiştiği için doğru çalışan uygulamam bulamadım. Reklam smslerini engellyen bir uygulama tavsiye edebilir misiniz?
  • discover2 nin alt köşesi kırılmış
    nasıl oldu anlamadım düşürme falan da olmadı
    çok dandik bir malzemesi var dokunmatik dersen zaten
    sorunlu. bu model general Mobil'i bitirecek
    bir önceki kasada da şarj soketi sorunu vardı
    başıma bir sürü dert açmıştı.
    şimdi bu firmadan ne telefon alırım ne de aldırırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ffate

discover2 nin alt köşesi kırılmış
    nasıl oldu anlamadım düşürme falan da olmadı
    çok dandik bir malzemesi var dokunmatik dersen zaten
    sorunlu. bu model general Mobil'i bitirecek
    bir önceki kasada da şarj soketi sorunu vardı
    başıma bir sürü dert açmıştı.
    şimdi bu firmadan ne telefon alırım ne de aldırırım.

Kapak durup duruken kırılmaz güzel kardeşim... heleki bahsedilen yer kendi kendine krılacak bir yer değil. HEm discovery 1 hem 2 kullandım birçok yakınımıza da aldık. Önceliklşe Discovery 2 de ben hiçbir dokunmatik sorunu yaşamadım. Eğer bir sorununuz var ise servise neden yoollamıyorsunuz telefonu ...

Discovery 1 telefonumum 1 yıldır kullanıyordum gecenlerde şarj soketi sorunu yaşadım ve bende yolladım servise anakartı değişti 5 kurus par alınmadı 3 günde geri yolladılar telefonu. Sırf telefonu akralamak için yorum yapıyorsunuz gerçekten başka bişey değil

• kasanın bir tarafında kırık bir tarafında çatlak var
    bu telefon hep cüzdan kılıfla kullanıldı.https://store.donanimhaber.com/e7/b5/31/e7b5317f5ee791f27eeb11c318b715e5.jpg
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.