Şimdi Ara

GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.117
Cevap
10
Favori
62.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • replika telefonlara 300-400 vereceğinize bu gmd 2'yi tavsiye ederim. samsung,Lg,htc 2.elini almam..
    GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj
  • Ooo iyi gelmiş sonunda. Ağustos' un ilk haftası alırım artık.

Ya da biraz bekleyip Eylül ayında çıkanımı almalı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARVEL -- 26 Temmuz 2014; 14:03:40 >
  • Güzele benziyor arka kapağı sorun etmeyin kapak alırsınız olur biter benim aklıma takılan şey kronik hataları gm olduğu için ilk part kesin hatalı olacaktır özelliklere aldanıp alıp sonra pişman olmakta var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Ön inceleme videolarına bakıyorum bazılarında ön tarafta koca koca General Mobile yazarken , bazılarında yazmıyor , bir anlam veremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: discovery50

Arkadaşlar şimdi ben şunu merak ediyorum MediaTek 6592 mi daha iyi yoksa snapdragon 800 mü?

bunu sormak bile abes, tabiki snapdragon 800 çok çok daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nighdoria

Arkadaşlar Ön inceleme videolarına bakıyorum bazılarında ön tarafta koca koca General Mobile yazarken , bazılarında yazmıyor , bir anlam veremedim

Ekrandaki jelatinden kaynaklı o kimisinde general mobile yaziyor kimisinde yazmiyor jelatin ile ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: strong.

quote:

Arkadaşlar Ön inceleme videolarına bakıyorum bazılarında ön tarafta koca koca General Mobile yazarken , bazılarında yazmıyor , bir anlam veremedim

Ekrandaki jelatinden kaynaklı o kimisinde general mobile yaziyor kimisinde yazmiyor jelatin ile ilgili

Harbi jelatinmiş

Burada karşılaştırma yapılmış yorum sizin

http://www.youtube.com/watch?v=lc0tCwU7y-Y

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: strong.

quote:

Harbi jelatinmiş

Burada karşılaştırma yapılmış yorum sizin

http://www.youtube.com/watch?v=lc0tCwU7y-Y

Adamlar mediatekin daha iyi olduğunu söylüyor

• discovery 2
    1-ekran kimin üretimi?
    2-kamera kimin üretimi?
    bilen arkadaşlar varsa cevaplarlarsa sevinirim..
  • OguzhanMTLR O kullanıcısına yanıt
    mtk çekmiştir video yu :D 4 çekirdek üstü anlamsız ghz daha önemli , zaten gpu fark atıyor öncelikle.. işlemci karşılaştırması da asus vs asrock filan gibi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casual -- 27 Temmuz 2014; 12:19:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

discovery 2
    1-ekran kimin üretimi?
    2-kamera kimin üretimi?
    bilen arkadaşlar varsa cevaplarlarsa sevinirim..

bunlara cevap alamazsın.. zira genellikle en ucuz donanımlar kullanıldığı için bunu açıklamazlar. bu tür cihazlarda üretici firmaya güvenmen lazım. ben açıkcası kamerayı şu firmadan, ekranı şu firmadan , mikrofonu şu firmadan aldım diyen üretici görmedim. kaldı ki gm zaten üretici değil.. hı olaki kaliteli ekran yapan bir üreticinin adını verdi inanacakmısın? 3. parti yazılımlarla ortaya çıkabiliyorsa ne ala ötesi gm ye güvenmen yada güvenmemen konusu ortaya çıkar.
  • Hem arkadaşımda hemde sevgilisinde gmd var telefonlardan birinde araç içinde gündüz güneş gözlügüyle bakınca ekranda hiçbirşey görünmüyor , digerinde görünüyor. Dipnot

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güneş gözlüğü ile bakınca görülmeyende kontrastı arttırmak için polarize bir katman var muhtemelen. İlk gelenlerde IPS ekran var, sonradan gelenlerde yok denmesinin sebebi büyük ihtimalle bu.

GM Discovery 2 Hakkında Her Şey! 'ön inceleme' özel röportaj

Nokia'nın ClearBlack teknolojisine benzer ya da aynısı olabilir.
  • General Mobile yazan bi alete kim hangi akla hizmet 600 TL'nin üstü para verir anlamıyorum. O kadar paran varsa neden GM alıyosun ?
  • T50 daha mantıklı gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat performans cihazı. bu ne demek neyi kastediyor anlayamadım. bilen varsa açıklayabilir mi ??

• zopo zp980+ alırım daha iyi aslında tüm özellikleri neredeyse aynı fakat telpa ve kutu içeriği olayı değiştiriyor ve zopo 4 tl daha ucuz
  • discovery 2 nin arka kapağı yukarıdaki tanıtımda açılıyo fakat açılmıyo sabit deniliyo bilgisi olan varmı sabitmi bataryası??

• Discovery 2 gayet iyi bir telefon olmayi basardi yani sinifinin lideri denilebilecek bir telefon ama cin mali telefon ne kdr sevilebilir o ayri mesela

• çıkacaksa çıksın artık
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.