Şimdi Ara

Giyim konusunda yardım hiç bir şey bilmiyorum !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kendime tarz yaratamıyorum bana uygun tarzlar yaratabilirmisinz ?
    boyum 166 kilom 51 giyimim vasat ya eşofman ile gezerim yada sade bir kot ile yani hiç modaya göre giyinmiyorum ve bu forumda sosyal bir forum olduğu için sizden yardım istiyorum sizce nasıl giyinmeliyim ?

• Takip. Çeşitli kombinasyonlar görsek de gidip alsak mağazalardan alış verişe çıkınca ot gibi şeyler alıyorum.
  • mesajım kıvrılsın. güzel giyiniyorum ama hic bilgim yok şunla şu gider tarzı. ne begenirsem alıyorum :D
  • Mesajım bulunsun.
  • modayı takip etmek ne demek bilmem ama, herkesin kendine göre bir tarzı var genelde.
    mesela benim bir arkadaşım bol şeyler giyer;bir arkadaşım gömlek aşığı ben ise basic takılırım.
    gir bi mağazaya 3 farklı dikiş tişört-gömlek dene hangisini en çok beğendiysen onun çeşidinden 3 tane al bu kadar basit.
  • Açık renk kotun üstüne koyu renk tişört gömlek olmaz kötü durur, aynı koyu renkte de böyle.beyaz pantolonlar , şort alabilirsiniz üstüne de renkli tişörtler çok güzel durur.
    böyle renk uyumu mağazalar da deneyebıliqsinhz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinekadam

modayı takip etmek ne demek bilmem ama, herkesin kendine göre bir tarzı var genelde.
    mesela benim bir arkadaşım bol şeyler giyer;bir arkadaşım gömlek aşığı ben ise basic takılırım.
    gir bi mağazaya 3 farklı dikiş tişört-gömlek dene hangisini en çok beğendiysen onun çeşidinden 3 tane al bu kadar basit.

Şu dikiş olayından zerre anlamam açarmısın biraz ?
  • mağazaya gidince baya deniyim o zaman ben bedenime oluyorsa alır geçerim genelde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

quote:

Orijinalden alıntı: sinekadam

modayı takip etmek ne demek bilmem ama, herkesin kendine göre bir tarzı var genelde.

Şu dikiş olayından zerre anlamam açarmısın biraz ?

yani V yakalar var, vücuda yapışan tişörtler,gömlekler slim yani , baskılı tişörtler vsvs
  • Bir tane site vardı, modelin üstünü beğendiğin elbiselere göre giyindiriyodun. Belki yardımı dokunur. Bulmaya çalışayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain_Ivy

Bir tane site vardı, modelin üstünü beğendiğin elbiselere göre giyindiriyodun. Belki yardımı dokunur. Bulmaya çalışayım.

Takip
  • Buyrun istediğinz ürünü deneyin, yardımı olur belki;

http://www.hm.com/tr/dressingroom/MEN

Edit: Bir tane yaptım bile;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aazam -- 27 Nisan 2013; 18:37:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain_Ivy

Buyrun istediğinz ürünü deneyin, yardımı olur belki;

http://www.hm.com/tr/dressingroom/MEN

Edit: Bir tane yaptım bile;

teşekkürler hocam yardımcı bir site

• takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.