Şimdi Ara

Givenchy Xeryus Rouge Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Givenchy Xeryus Rouge Nasıl bir parfüm ? Çok fazla tavsiye ediyorlar. Ama henüz koklama fırsatı bulamadım. Bilen varsa izlenimlerini yazabilir misiniz ? Mesela kalıcılık koku fark edilebilirlik açısından yorumlarsanız sevinirim

• Benim de listemde olan çok güzel bir parfüm ayrıca herhangi bir parfüm hakkında bilgi edinmek istersen fragrantica ya bakmanı öneririm.

Bu da xeryus rouage ın linki :http://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/Xeryus-Rouge-862.html
  • kokladığında baya bayık kaktüs kokuyor... ben değenmiyorum şahsen. benzer bir parfüm de bulgari man extreme var. bilmiyorsanız denemeden almayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 24 Aralık 2016; 21:22:29 >
  • 2 sene boyunca kullandım.Bence başarılı bir koku kalıcılı ve farkedilirliğide iyi.Givenchy nin e iyi parfümü.Kışlık bir parfüm olmasına rağmen her mevsimde kullanılabilir.Biraz ağır ama teninize uyarsa çok güzel kokar.Çok parfüm kullandım ama en fazla karşı cinsten olumlu tepki aldığım parfüm xeryus rouge oldu.

Birde internette Kıvanç Tatlıtuğ nda bu parfümü kullandığını okumuştum :)
  • Kıvanç Tatlıtuğ'un falan o parfümü kullandığı falan yalan bence.. bihter yani beren saat te givenchy absolutely irresistible kulllandığı sahne var. givenchy reklam yapmış belli ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 27 Aralık 2016; 20:29:5 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.