Şimdi Ara

Bargello Parfüm Önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Bargellodan yeni parfümler denemek istiyorum. Bildiğiniz güzel ekrek parfümlerini söyler misiniz?

• Arkadaşım Bargello'dan Carolina Herrera 212 Man parfümünün muadilini kullanmıştı güzel ve kalıcıydı. Tabi parfümün orjinali gibi saatlerce hatta günlerce bir kalıcılık değil ama dupe parfüm olarak gayet iyiydi.
  • bargello deyince aklima ilk fahreinheit geliyor
  • Ya bargello yeni kod listesine nasıl ulaşırım? kullandığım orijinal kokunun bargello testerini edindim bi alışveriş sitesinden birebir yapmışlar. açık parfümlerin bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum. bargello sitesinden Francis kurkdjian grand soir var mi diye sordum bana 199 numaralı kokuyu şiddetle tavsiye ettiler. hangi koku diye sordum ama bilgi vermek yasakmış taklit olduğu için nasıl öğrenebilirim bu kod hangi parfüme ait? siparişi netten vericem yakınımda bargello yok. 199'un hangi parfüm olduğunu ve biliyorsanız bargello Tom Ford kodlarını yazar mısınız
  • minamojaa kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 199 Francis Kurkdjian'ın Bacarat'ı... Uzun süredir direk olarak isim söylemiyorlar yasal durumdan ötürü ancak güncel listelerine parfumblogu.com'dan ulaşabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.