Şimdi Ara

Dior Homme Intense vs Tom Ford Noir Extreme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bvlgari Aqva parfüm kullanıyordum. Bitirdim şişeyi. Öncesinde Armani Gio Essenza kullandım. Yeni bir parfüm alayım diyorum. İnternetten biraz araştırdım. Dior Homme Intense ve Tom Ford Noir Extreme parfümleri dikkatimi çekti. Çok memnun kalanlar var. Yaz da geliyor. Yaza uygun mu bu parfümler sizce ? İş sebebiyle pek boş vaktim olmuyor. Henüz deneme fırsatı bulamadım. Sizin öneriniz hangisi olur ? Farklı önerileriniz de olursa değerlendirebilirim.

• DHI kışlık ve yoğun bir parfümdür. 25 yaş altı için pek uygun değildir. Ruj kokusuna benzetilir. Diğerini kullanmadığım için bir şey diyemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz için olmasa bile önerir misiniz ? Beğenmişmiydiniz kokusunu ?
  • squ1rtle kullanıcısına yanıt
    Kışın soğuk havalarda kullanılabilir. Açılışı çok yoğun, sonradan güzelleşiyor. Ben hafif kokuları sevdiğim için pek kullanmadım. Fragrantica'dan bakabilirsin. Seveni de sevmeyeni de çok.

• Obsessive* kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum
  • Başka yorumu olan var mı arkadaşlar ?
  • Kozmetik dükkanlarına,Boyner'e falan gidip parfümleri kendin denemen daha iyi olur.Kalıcılığını vs görmüş olursun.
  • Vaktim olsa gidicem de vaktim yok maalesef
  • Dior Homme Intense sevenin aşık olacağı ve asla sıkılmayacağı bir parfüm.Dışardan kokuyu alıp da beğenmeyen görmedim.

Tom Ford Noir Extreme aşırı şekerli , sıkıcı bir yapıya sahip kendini sevdirir fakat aşırısı yok.Kalıcılık ve farkedilirlik kötü , dior'un yarısı bile olmadığını söyleyebilirim.

Bu bilgiler ışığında ikisinin arasında kalacak olsam 10 tane parfümün 10'unu Dior Homme Intense alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dior iyide yazin bayar hocam o nerden geldi akliniza :)

• Birkartanesi B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum cevabınız için. Yazlık bi koku değilmiş sanırım. Yaz için bir öneriniz var mı ?
  • ugurbaba10 kullanıcısına yanıt
    Kokusunu bilmiyorum öyle araştırırken insanların çok hoşuna gittiğini gördüm ondan :) Ama iki tane de alabilirim bir yaz bir kış için. Yaz için öneriniz var mı peki ?
  • n11.com da DHI 100 ml indirimle 295 TL ye geliyor. Ne dersiniz ? Uygun mu sizce ?
  • squ1rtle kullanıcısına yanıt
    Uygun sayılır.Önerim tabii ki de olabilir de bunu kendi zevkime göre yapmam sizi üzebilir.Bu yüzden kalıcılık - farkedilirlik ve genel beğeni açısından iyi sayılacak parfümlerden bir kaçını önereyim.

Kenzo Pour Homme

Ysl La Nuit de l'homme

Chanel Allure Homme

Carolina Herrera Ch Men Prive

Azzaro Chrome United

Azzaro Wanted

Bunları öncelikle boynerde denemenizi öneririm.Mutlaka biri size uyacaktır.Ayrıca şunu ekleyeyim , Dior Homme Intense yaz günlerine uymasa da serin yaz akşamlarında da kış gibi gayet kullanılabilir ve her parfüm severin koleksiyonunun bir kenarında durması gerektiğini düşündüğüm çok özel bir parfüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Birkartanesi

Dior Homme Intense sevenin aşık olacağı ve asla sıkılmayacağı bir parfüm.Dışardan kokuyu alıp da beğenmeyen görmedim.

Tom Ford Noir Extreme aşırı şekerli , sıkıcı bir yapıya sahip kendini sevdirir fakat aşırısı yok.Kalıcılık ve farkedilirlik kötü , dior'un yarısı bile olmadığını söyleyebilirim.

Bu bilgiler ışığında ikisinin arasında kalacak olsam 10 tane parfümün 10'unu Dior Homme Intense alırdım.

Kesinlikle katılıyorum 4-5 yıldır intense kullanıyorum ve çok seviyorum.Alternatif olarak gine sevdiğim bir parfüm giorgio armani code profumo gayet hoş ve güzel ağır değil.
  • Ben ikisini de kullanıyorum..İkisini de çok seviyorum ama birbirinden çok uzak parfümler değiller..
    Dior homme intense alacaksanız mutlaka 2017 yi denemenizi tavsiye ediyorum..Hatta 2017 denemeden diğer batchler den almayın sakın..2013 den bile daha iyi yapmışlar..
    Noir extreme de çok sevdiğim bir koku ama hangisini alayım diyorsanız tabi ki intense :)
  • ikisi de yaz parfumu degil. ozellikle DHI herkesin begenecegi bir koku degil.

daha da otesi, apayri karakterde iki parfum bunlar. yorumlara bakip almayin, kendiniz deneyin.

• 4 yılı aşkın süredir sadece DHI kullanıyorum. çıplak ve duş sonrası tene 30-40cm mesafeden sıkıldığında tüm gün buram buram kokarsınız. mükemmel ve kendine özgü bir kokusu var. ama yaz aylarında sizi biraz sıkabilir çünkü yoğun aromalıdır, aşırı kalıcıdır. kokusu ruja falan da benzemez yapmayın lütfen (:

kış için tavsiye ederim ama yaz için önermem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.