Şimdi Ara

bu parfümler orjinal mi kontrol edebilirmisiniz (aventus ve sauvage)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Creed aventus ve sauvage diyor parfümlerinin barkodlarını çektim adam 700'e satıyor tanesini, sauvagenin kapağı mıknatıslıydı 2 tane kutusu vardi ilkteki kabıydı ikincisi kutusuydu, koluma aventusu sıktım kokusu hala geliyor yaklaşık 3 saat geçti, koku yok oldu, ilk 1 saat ve biraz daha üstü olabilir sanırım koku rahat geliyordu, bu sauvagenin "parfume" versiyonu ve edp de vardı, barkoddan sorgular mısınız? veya nasıl anlaşılır orjinal olduğu???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ethernal0 -- 23 Mart 2024; 20:58:10 >

• orijinal gibi kanki

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • orjinal ve natural

• kumandanlogar K kullanıcısına yanıt

eminmisin hocam orjinal olduğuna? nerden anladınız, kokusu 3 saat fln atmadı ama o üzdü beni

• dermatologunuzla konusun artik lutfen

• kumandanlogar K kullanıcısına yanıt

Anlamadım hocam orijinal değil mi demek istiyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TavukMemesi kullanıcısına yanıt

Hocam emin olabilirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ethernal0

Hocam emin olabilirmisin

ya kanka creed aventus dediğin parfüm 300 dolarlık parfüm nasıl satsın 700-800 e bide kendi kârı var üstelik akıl var mantık var
    300 dolarlık ürünü 20 dolara nasıl satabilir eskisi gibi fiyatlar ülke ülkede abartı değişmiyor sabit kozmetikte fiyatlar dünyada 200 dolar olan parfüm indirim zart zurtla maks başka yerde 150 dolara alırsın

Kanka saat 18:00 da parfümü sıktım montuma hala kokusu geliyor, kapağı mıknatıslıydi, barkodu aratınca googleye tam ürün adını yazıyor. Kokusu güzel anlamış değilim alayimmi ya adam 500 e veriyor, stronger with you absolute vardı kokladım hayatımın en iyi kokusuydu. Sen alirmiydin?

• quote:

Kanka saat 18:00 da parfümü sıktım montuma hala kokusu geliyor, kapağı mıknatıslıydi, barkodu aratınca googleye tam ürün adını yazıyor. Kokusu güzel anlamış değilim alayimmi ya adam 500 e veriyor, stronger with you absolute vardı kokladım hayatımın en iyi kokusuydu. Sen alirmiydin?

almazdım cildime sıkıyorum o kalıcılığı sağlamak zor bi olay değil bunu zararlı kimyasallarla yapıyor olabilir
    gider zaradan alırım 400 liraya geçerim

Tamam knk ama orijinal olması daha muhtemel çünkü kapağı falanda miknatisliydi

• quote:

Tamam knk ama orijinal olması daha muhtemel çünkü kapağı falanda miknatisliydi

300 dolarlık ürünü bir insan 20 dolara nasıl satabilir kanki ?

• degerli dost al gitsin cok sevdiysen ne desin bu insanlar sana

• Sahte tabiki. 700 TL’ye ne Aventus olur ne Dior. Hatta şöyle söylim piyasadaki bilinen markalar içinde en dandik designer parfümü bile 700’e bulupta alamassın. Barkoda bakarak hiçbir şey anlayamassın. Mıknatıslı kapak sahtelerinde de var. Kutu ve şişedeki batch code’lar da uyumlu çoğu sahte parfümde. Parfümün sahteliğini bir kere 700 lira olmasından anlaman lazım, birinin şişesi 10 bin TL civarlarında diğeri de nereden baksan 3-4 bin TL vardır. Parfümden anlamasanız da biraz kafayı çalıştırırsanız orjinal olamayacağını anlarsınız. Fiyat dışında şişeden de zaten bariz anlaşılır.

He piyasada kaliteli sahte parfümler de var orjinaline yakın. Dior Sauvage’ın 3. kalite 350 TL’ye de sahtesi var 1. kalite 1000 liraya da sahtesi var. Sahte parfüm alınmaz diye bişey yok ama sahteyi, sahte olduğunu bilerek al.

• %100 yerli ve milli sahte. Bu fiyata orjinal parfüm olmaz, 700 TL muadil fiyatıdır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.