Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Giulietta ve michelin primacy 3 patinaj sorunu

13
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Giulietta ve michelin primacy 3 patinaj sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    146 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar, dün kışlık lastikleri çıkarıp 225 45 r17 michelin primacy 3 lastik taktırdım giulietta aracıma. Ancak ne zaman gaza biraz bassam araba patinajda kalıyor ve esp devreye giriyor. Araç 170 beygir, acaba motor gücü mü fazla geldi lastiğe? Yardım ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj
    Sorununuzla alakalı mı pek bilmiyorum bende her kış lastiğinden sonra aynı sorunu yaşıyorum sanırım yazlıklara alışmak zaman alıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Primacy hp'nin genel sorunu, michelin lastiklerinin hamurları bence ülkemizdeki tozlu ve kaygan asfaltda pek tutunamıyor, pilot sport 4 de bile bu problemi biraz kullandıktan sonra gördüğüm için bu kanıya vardım artık. Michelin iyi bir lastik olabilir ama ülkemiz yollarına uyum sağlayamıyor.

Testlerde, temiz veya pist benzeri kaliteli asfaltta en iysisidir belki ama günlük kullanımda bunu göremiyoruz. Conti veya goodyear gurubu bence bu konuda ülkemiz asfaltına daha uyumlu premium markalar içerisinde.

|
    |
    Yanlis lastik secimi, giu icin cok kotu bir secim.Bende uzerinde gelen p7 lerin 35k da ugultu yapmasindan oturu yumusak diye alip pisman oldugum lastik.2 de komple sariyor , 3 te dynamic te de ara sira sariyirdu.Degistirecegim senede 2 lastigi yaklasik 40 k da iken cukurlarda yardim.

Simdi goodyear assy3 var daha iyi ancak pzero bulamadigim icin hala icimde pzero alsaydim var.

|
    |
    Audi a4 aracımda fabrika çıkış olarak üstünde var böyle kötu bi lastik görmedim az daha takla atmama sebep olcaktı sınırları çok düşük lastiğin kalkışlarda biraz gaza fazla dokununca patenaja duşmemesi imkeansız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    19554 Mesaj
    Asfalt kalitemiz rezalet, en ufak virajda en kaliteli lastiklerimiz ve iyi araçlarımız bile kayıyor.

michelin primacy 3 var bende de, benim araç da kayıyor ara sıra ama belli asfaltlarda. Mesela Ankara Çayyolu Uludağ iskenderden yukarı sağa dönüş var, bilenler bilir, as950 kamyon ile bile drift yaparsın orada, çünkü asfalt değil bildiğin cam atmışlar, her araba kayıyor ve ESP devreye giriyor, şöförlüğü kötü olan karşı şeride uçar, uçar ki zaten günlük kaza olan bir yol.

Yandaş firmalar asfaltta katranı bol atıp, çakılı az kullanıyor dayanıksız olsun her sene tekrar yapalım diye, asfaltlar böylelikle çok kaygan oluyor.
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yarbay
    6153 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    car_26

Michelin bizim asfaltlara uygun değil 90 hp aracımda bile hissettiriyordu hamuru çok yumuşak

|
    |
    DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
  • Yüzbaşı
    694 Mesaj
    goodyear efgp 4 kanallı alman üretimi tavsiye ederim 2,5 sene bitti 30k. aracın bazen limitleri zorluyorum lastiği denemek için hala çok iyi tutunuyor.

|
    |
    Bu forumda primacy 3’un deli gibi onerildigini gordugumden beri guvenim yok :D Adindan da belli oldugu uzere giris seviyesi lastik,tutunma,frenaj yok,yuvarlanma sesi had safhada. Les x les= michelin primacy 3.

|
    |
    Aynı lastikleri civic hb aracımda kullanıyorum kesinlikle bu tür bir araca uygun değil . Kalkışta hızlı kalkmak istiyorsunuz sara sara kalkıyor acemi biri olsa ve esp olmasa yandaki araçların üstüne çıkarsınız. Kesinlikle önermiyorum hayatımda gördüğüm en kötü lastikler.

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    16 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Asfalt kalitemiz rezalet, en ufak virajda en kaliteli lastiklerimiz ve iyi araçlarımız bile kayıyor.

michelin primacy 3 var bende de, benim araç da kayıyor ara sıra ama belli asfaltlarda. Mesela Ankara Çayyolu Uludağ iskenderden yukarı sağa dönüş var, bilenler bilir, as950 kamyon ile bile drift yaparsın orada, çünkü asfalt değil bildiğin cam atmışlar, her araba kayıyor ve ESP devreye giriyor, şöförlüğü kötü olan karşı şeride uçar, uçar ki zaten günlük kaza olan bir yol.

Yandaş firmalar asfaltta katranı bol atıp, çakılı az kullanıyor dayanıksız olsun her sene tekrar yapalım diye, asfaltlar böylelikle çok kaygan oluyor.
    Ülke yollarına en uyumlu lastik hangisi peki?

1.0 a3 30 la 2 de bassan sarmaya başlıyor lastik iyi değil

|
    |

Dinamik bir sürüş için primacy 3 lastikler kesinlikle uygun değildir. Patinaj, virajlarda kayma ne ararsanız bu lastikte bulabilirsiniz. Gerçekten rezil bir lastik, uzak durun

|
    |

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

Ülke yollarına en uyumlu lastik hangisi peki?

Alıntıları Göster
    Yazlık lastikte Pirelli P7 iyidir ama ömrü kısa.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.