Yüzbaşı
19 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar, Pioneer DEH-1500UB teyp kullanmaktayım. Ekranda bu hatayı veriyor sıklıkla, kısa süreliğine düzeliyor sonra tekrar veriyor. Sebebi nedir acaba bilenler yardımco olursa sevinirim
Arkadaslar merhaba, Karadeniz istikametine seyahat etmekte olanlar varsa dikkatli olmanizi rica ediyorum, an itibariyle Samsun - Ordu hatti uzerinde envayi cesit radar mevcut. Gormusken ve guncelken uyarayim dedim. Hayirli yolculuklar
Selamlar,

Arkadaşlar 2005 Model Astra G aracımda orjinal Car400 (Siemens) teyp ve orjinal hoparlörler var. Sorunum şu ki sesi fazla açınca ses kopuyor çizik cd gibi kopuk kopuk ve bozuk geliyor. Aux girişi yaptım ordan kullanıyorum bunu kaset apartında da yapıyordu. Radyo da nadiren yapıyor Sorun nerde sizce ? Sesi arkaya verince sorun olmuyor sanırım ön hoparlörlerde var bir sıkıntı ama anlayamadım neresinde ne gibi bir sıkıntı var.. Patlamış olsa hiç ses alamazdım diye düşünüyorum bilgisi olanlar aydınlatırlarsa, nasıl bir yol izleyeceğimi gösterirlerse sevinirim. Teşekkür ederim, iyi akşamlar.
Oyunu yükledim crack yaptım. Oyunun kurulu olduğu dizindeki exe ye tıkladığımda launcher geliyor playe basıncada hiçbişey olmuyor. Nedir bu problemin çözümü bilen var mı ? Aynı sorunu yaşayıpta çözüme kavuşturan arkadaşların yardımını bekliyorum. İyi forumlar :)
Arkadaşlar öncelikle iyi günler. Bilgisayarımda C diskine bölmek için denetim masasındaki araçları kullandığım da Temel diskten dinamik diske dönüştü ve bu yüzden başlangıçta F11 ile recovery yapamıyorum donanım değişikliğinden dolayı hata alıyorum. Bilgisayarın geldiği ilk gün 4 adet DVD ile recovery kurtarma diski oluşturmuştum fakat kaybettim bulamıyorum. HP den talep etsem 100 tl civarında bir maliyeti var. Rica etsem aynı modele sahip ve DVD yi kopyalayıp bana gönderebilecek arkadaşlar bana özelden ulaşabilirler mi ? Teşekkür ederim iyi günler
Merhaba arkadaşlar epey araştırma yaptım ve bu fiyat aralığında htc desire hd alınabilir gibi görünüyor .Kamerasının ve dokunmatiğinin çok iyi olduğunu okudum. Desire s'den iyi olup olmadığını anlayamadım . Bana başka alternatifler ve bu telefon hakkındaki görüşlerinizi sunarsanız memnun olurum.(Telefonu daha çok internet - uygulama - kamera ağırlıklı kullanacağım)Şimdiden teşekkürler.
arkadaşlar ne zaman yüklemeye çalışsam invalid ipa hatası alıyorum. ios 4.0.1 acaba oyunun ipod touch 2g ile desteği mi yok? yardım ederseniz sevinirim.
noki pc suite e 5800xm cihazı bluetoothla bağladım. haritalardan türkiye haritasına indir butonuna basıyorum birazcık iniyo sonra çevrimiçi haritalara bağlanamadı diyor. ne yapmalıyım nasıl yüklerim haritaları ?
arkadaşlar o gün derse gelmicektim arkadaştan rica ettim imza atar mısın diye o da girersem atarım işini garatiye almak için başkasına da söyle dedi bende başkasına da söyledim şimdi ikiside atmış imzayı.. yani bu hafta imzalanmış haftayada imzalı gözüküyo. Sizce ne olur ?
Arkadaşlar internette nerden izleyebilirim donmadan ?
Hakkında
Meslek: Makine Mühendisi
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 807
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 58.753 (Bu ay: 164)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 29 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.