Şimdi Ara

▓Gittigidiyor Worldpuan Kampanyası(1-14 Şubat) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
7
Favori
7.816
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • World Eco karta da puan verir mi? Yapı kredi cüzdan ile katılım sağlamsa 500)75 verir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altın almak isteyene net bir şekilde söyleyim puan vermiyorlar. Son gg kampanyasından sonra world kartı kapattım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    NASIL VERMİYORLAR.....SENİN NE ALDIĞININ FATURASINI MI İSTİYORLAR GİTTİGİDİYORDAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deccar

NASIL VERMİYORLAR.....SENİN NE ALDIĞININ FATURASINI MI İSTİYORLAR GİTTİGİDİYORDAN

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Deccar

Evet, Vakıfbank vermedi, kayıt oluşturdum, ürün faturasını faxlayın diye mesaj attılar. Yapıkredi de vermedi, üye işyerinden çekilmemiş vs. bir şeyler söylediler. Çoğu kişiye farklı gerekçelerle, bazılarına da direk altın almışsınız diyerek puan verilmedi. formu biraz karıştırırsan bulursun.

Hatta çok fazla araştırma aşağıda linkini verdim son sayfaları biraz incele istersen.

https://forum.donanimhaber.com/1-31-aralik-gittigidiyor-100-tl-ye-varan-worldpuan-kampanyasi--130139088-9#130139088

• ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    üstad hiç başıma gelmedi o yüzden soruyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

Telefon alacaktım world puan kampanyası yapacak site bekliyordum. Çok iyi oldu. Haber için teşekkür ederim.

ben de aynı durumdayım :)) eşime sevgililer günü hediyesi olarak note 8 alacaktım, bi world puan kampanyası olsun diyordum. hepsiburada'dan beklerken GG yaptı

• Tesekkurler usttad

• sarveniko kullanıcısına yanıt
    merak etmeyin fiyatlar da ona göre,kimse kimseye havadan bir şey vermiyor hele ki bankalar
  • Yapıkredi cüzdan uygulamasında katılım yapan varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoctorEconomy

Yapıkredi cüzdan uygulamasında katılım yapan varmı ?

Henüz cüzdana düşmemiş diyorlar.
  • uygulamada gören duyan varmı kampanya yok ortada
  • cüzdanda yok inşallah Axess olmaz geçen seferki gibi
  • Cüzdan düşmesini bekliyoruz

• Cuzdana düştü beyler

• Cüzdana geldi arkadaşlar.
  • Sanal kart dahil mi ki

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    Bende telefon alacağım. hb kampanyası bekliyordum. GG dan alınır mı bilmiyorum. Ne kadar güvenlidir?

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Sanal kartla ilgili bir bilgi belirtilmemiş ama sorun olacağını zannetmem. Bu arada kampanya kuralları içinde ilk kez, işlemlerin Yapı Kredi World Pos işyeri cihazlarından geçmelidir diye bir bilgi var! Bu bir Ali Cengiz oyunu olabilir!

Kampanyalar sadece World Üye İşyerlerinde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 1 Şubat 2018; 13:4:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yvzali

Bende telefon alacağım. hb kampanyası bekliyordum. GG dan alınır mı bilmiyorum. Ne kadar güvenlidir?

satıcı profili %100 olumlu yorum alan kişiden aldım ben az önce. sorun çıkmaz inşallah

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.