Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
865
Cevap
63
Favori
196.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ferrari ne de olsa
    araba almaya gerek yok

bu ürün uzaya bile götürür
  • arkadaşlar bi ürün kırık olarak geldi geri iade etim satıcı ürünü aldı ama 10 gündür iade gelmiyor...GG'yi arıyorum satıcıdan iade talebi yapalım diyor ses çıkmıyor.İşlerimden dolayı ilgilenemedimde.Sizce ne yapmam gerekiyor,pazartesi THH'ye şikayet edeceğim satıcı ve GG'yi
  • Bu kazananlar kulübündekiler için olan ürünler değişmiyor mu kaç gündür bakıyorum hep aynı ürünler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

arkadaşlar bi ürün kırık olarak geldi geri iade etim satıcı ürünü aldı ama 10 gündür iade gelmiyor...GG'yi arıyorum satıcıdan iade talebi yapalım diyor ses çıkmıyor.İşlerimden dolayı ilgilenemedimde.Sizce ne yapmam gerekiyor,pazartesi THH'ye şikayet edeceğim satıcı ve GG'yi

Bana da kırık ürün geldi.Geri gönderdim.Şimdi satıcının keyfini bekliyorum.

Burada defalarca yazdım.GG tamamen satıcı odaklıdır.Ürünü geri göndereceğiz satıcıyla görüşün onayını alın istedigi kargoyla gönderin diyorlar..Satıcıya mesaj atıyorum cevap gelmiyor.Gg ye yazıyorum.Satıcı cevap vermedi.Tamam biz satıcıyı uyardık diyorlar yine cevap yok..

Böyle sacmalık olur mu eyyyyy GG..Sen kendini güvenli alışveriş platformu mu sanıyorsun?

Kendi olanaklarımla satıcıya ulaşıyorum.Beyefendinin istediği kargoyla gönderiyorum.Sonra bir de kod gireceğim sisteme..Daha sube ismi gireceğim!Ondan sonra bekleyeceğiz satıcı beyefendiyi..

Madem bilmiyorsunuz N11 örnek alın.Bu sitede anında mesajlaşma var.Telefonla mt ulaşabiliyorum.Kargo kodunu otomatik alıyorum ve kod sisteme otomatik tanımlanıyor..Satıcıyla muhatap olmuyorum.Her türlü sorunu da çözüyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 4007

Uzak durun resmen.. Neredeyse 3 aydır iade için bekliyorum.. Hala satıcıya uyarı veriyorum diyorlar ama yaptırım yok..

Bankanıza derhal ters ibrazda bulunun..Gg sitesinden aldığım ürünü teslim almadım.Site paramı iade etmiyor deyin.Paranız iade olur.Ben de aynısını yapacağım.

Bu şekilde şikayetler yoğunlaşırsa kredi kartı şirketleri ve bankalar GG yi kara listeye alacaktır.

• x15 kullanıcısına yanıt
    Banada aynısı oldu hocam.. satıcıya mesaj atıyorum cevap yok.. GG müşteri hizmetleri ile konuşuyorum satıcıyı uyardık iade talebi açtık diyor.Kardesim adam cevap vermiyor ne olacak diyorum biraz daha bekleyin diyor.

Satıcının iki tane telefon numarasını verdi ikiside yanlış numara çıktı... aynı ürünü geri gonder yada kırık parçayı gönder diyorum onuda yapamadılar.

En son dün ikisine de mesaj çektim sizi THH şikayet ettim cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulundum mahkemede görüşürüz dedim.Satıcı mesaj atıyor ödemeyi yaptık GG ile görüşün. GG'den mecbur olmadıkça alışveriş yapmam artık

• Satıcının iyisini bulmak lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

Banada aynısı oldu hocam.. satıcıya mesaj atıyorum cevap yok.. GG müşteri hizmetleri ile konuşuyorum satıcıyı uyardık iade talebi açtık diyor.Kardesim adam cevap vermiyor ne olacak diyorum biraz daha bekleyin diyor.

Satıcının iki tane telefon numarasını verdi ikiside yanlış numara çıktı... aynı ürünü geri gonder yada kırık parçayı gönder diyorum onuda yapamadılar.

En son dün ikisine de mesaj çektim sizi THH şikayet ettim cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulundum mahkemede görüşürüz dedim.Satıcı mesaj atıyor ödemeyi yaptık GG ile görüşün. GG'den mecbur olmadıkça alışveriş yapmam artık

Bunlar robot kafalı hocam töbe laf anlatamazsın.Ben mecbur olmadıkça uzak duruyorum.Son bir yıldır bütün alışverişleri n11 üzerinden yapıyorum.Sorun çıksa da yaklaşımları olumlu ve hepsini çözüyorlar..

G ve hb sorun yumağı..Hb de geçen ihtarnameyle ancak mağduriyetimi giderdim.Yoksa sallamıyorlar.

Mümkün olduğunca bu sitelerden uzak durulması gerek.

• x15 kullanıcısına yanıt
    hocam bana verdikleri satıcı cep numaları yanlış hep..bugün gönderdiğim kargo evrağının üstündeki numaradan adama ulaştım adam diyor biz iadeyi yaptık.GG diyor iade gelmedi..MH de anca yazıp çiziyor başka birşey yok.Aadam iadenin dekontunu attı bana bende şikayetvara döşedim yazıyı dekontla birlikte.Tam 1 aydır iade gelmedi diye sallıyolar.Şimdi de sallasınlar da bi göreyim.

Bu mesajıda buraya yazıyorum ki ne oldukları belli olsun bunlardan mümkün mertebe uzak dursunlar.Birde reklam vermişler dh de konuyu sabit yukarda tutuyor...normalde çok alışverişim oldu ama ilk defa böyle yaşadım,daha kapısının önünden geçmem

• Gitti gidiyor sahtekar satıcıyı destekledi

Adam 3 gün Kargo iade yi bile bile kasıtlı Kargo bilgilerini göndermeyerek mesajlara geri dönmeyerek bu süreci atlattı

Para hesabına geçti

Gg denen siteye telefonla ulaştım

Hafta sonu Kargo acık cevabını aldım üstüne birde

Bir daha uğramam bu siteye

• indirimler oto lastikte geçiyor mu ona göre hesap isteyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: blekwolf

gittigidiyor'da bir sorun mu var arkadaşlar ? ürünü aldım, ödeme yapacam, kartımı tanımıyor, ödeme yapamıyorum. kartta bir sorun yok. önceden kart numarasını girerken hemen ne tür kart olduğunu tanırdı, şimdi tanıyamıyor. ödeme yapamıyorum, sizde de var mı bu sorun ?

Aynı durumu yaşadım...Ödeme sayfasındaki sanal klavyeyi kullanmayın...Kendi klavyenizden girin numaraları...Bu sorun kasım başından beri mevcut...Enteresan bir durum...
  • one gun kullanıcısına yanıt
    evet hocam, müşteri hizmetlerine ilettim durumu, çözemediler. neyse acil alacağım birşey yok biraz daha bekleyecem
  • Gittigidiyorda yarına özel herhangi bir kampanya olacak mı bilgisi olan var mı? Hiçbir hareketlilik gözükmüyor sitelerinde.
  • blekwolf B kullanıcısına yanıt
    Benimkide çözemediler...Çünki sistem problemi...Yazdığım gibi alışveriş yapabilirsiniz...
  • Selamlar.

Gittigidiyor'a üye girişimi yapamıyorum. "Geçersiz Kullanıcı Adı ve/veya Şifre" yazıyor.

Bu sorunu yaşayanlar var mı?

edit: Bilgileri düzenli girmeme rağmen şifre yenileme istedim ve bunu yazdı.

"Bu e-posta ile kayıtlı olan kullanıcının üyeliği kapatılmış."

Bu nedir böyle yahu

Yaa bu oçlar üyeliğimi iptal etmiş galiba. 0850'lü hattan falan aranmıştım yetişemedim. GG olması lazım. Bilgi için midir nedir. Açılmayınca da iptal mi ettiler ne. Hakikaten oç bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anthym -- 24 Kasım 2017; 15:29:55 >
  • Gece ürün alıyorum satıcı sabah erkenden iptal ediyor.Nedenini soruyorum gg ye stokta kalmamış diyorlar.

Alayınız sorun sizin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x15 -- 25 Kasım 2017; 13:21:2 >
  • Kendi kafasına göre iptal yapanlar klubu

• Bende uyeyim.bu kulube uye olmusum.nasil.olduysa

• Nasil kullanilacagi hakkindada pek bi fikrim yok

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.