Şimdi Ara

GİTTİGİDİYOR KAZANANLAR KULÜBÜ AÇILDI (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
866
Cevap
63
Favori
196.953
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün 107. alımı yaptım ve bu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadım (2006 yılından beri)

kazananlar kulübü indirimimi de aldım
    satıcı ürünü kargoya vermiş ,bakalım bu defa ne olacak

lakin hb. ile defalarca sorun yaşadım , n11 ile birkaç kez sorun yaşadım
    biraz şans işi mi nedir bilmiyorum
  • Kazananlar kulübünün ne faydası var inanın çözemedim.

Bunu Gittigidiyoru uzun yıllardır hala kullanan ve siteden 100.000 tl üzeri alışveriş yapan birisi olarak yazıyorum.
  • faho kullanıcısına yanıt
    Sanırım ben bu klupten hep faydalandım. Telefon ve bir kaç cihaz daha aldığım zamanlar denk geldi herhalde. N11, HB.com kupon ve banka kampanyaları dahil o sırada hep en uygun GG oldu benim için.
  • Gittigidiyor siz bi harcayın belki bişeyler veririz kampanyası
  • sanal marketrin geç fark ettiği sadakat programı
  • Aynı ürün hem normal fiyattan, hem fahiş fiyattan satılabiliyor GittiGidiyor'da. Sanırım o fahiş fiyatı bile bile koyuyorlar ki normal fiyata olanı çok ucuz sanalım diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kulübün herhangi bir faydası yok ben kazananlar kulübüne üyeydim ve yaklasık 3 aydır,hırsız bir satıcı ve işgüzar bir gittigidiyor firması tarafından uğrasıp duruyorum,fiş açsam fişi kapatıyorlar mail atıyorlar kupon verelim diye verin diyorum vermiyorlar şaka gibi bir firma yani söyle söyleyeyim sakın, paranız bizde %100 güvende yazısına kanıp alışveriş yapmayın sadece alışveriş yapana kadar yani paranız sizdeyken size güven sağlıyorlar diğer türlü hırsızlara göz yumuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İustitiacx -- 1 Kasım 2017; 17:10:22 >
  • 50/10 çek lazım. Satın alabilirim.
  • Gittigidiyordan parami tuketici haklari hakem heyeti sayesinde 3 ay sonra alabildim,buradan alisveris yapacak arkadaslar herhangi bir olumsuzlukta siteyle 1-2 kere iletisime gectikten sonra bence bu yola basvursun daha hizli cozume kavusur,thh genel olarak 2 hafta icinde cevap veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İustitiacx -- 4 Kasım 2017; 15:32:36 >
  • Merhaba arkadaşlar gittigidiyor 2700 tl telefon alışverişi yapacağım kupon kullanılıyor mu gg hakkında fazla bilgim yok.
  • gittigidiyor'da bir sorun mu var arkadaşlar ? ürünü aldım, ödeme yapacam, kartımı tanımıyor, ödeme yapamıyorum. kartta bir sorun yok. önceden kart numarasını girerken hemen ne tür kart olduğunu tanırdı, şimdi tanıyamıyor. ödeme yapamıyorum, sizde de var mı bu sorun ?
  • gittigidiyor'da ödeme yapamıyorum arkadaşlar, dün veya bugün satın alma yapan ödeme yapan var mı ? sorun benim kartta mı acaba ?
  • takip
  • Tamamen rezalet Bonus kartımla 6 taksit yaptığım halde ödeme tek çekim olarak çekti geri kupon vermiyorlar ayrıca müşteri haksız gibi bir tavır sergiliyorlar uzak durun bu siteden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 13 Kasım 2017; 3:5:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart kaydet 1000 TL ye 50 TL idirimi kimlere veriyor bunu nasıl bulabilirim

• 100 tl üstü alışveriş yapanlara, 3 ay ücretsiz Tivi bu go süper paket veriyor

• Gg den aldıgım ürünü iade edecegim.Nasil edeceğimle ilgili bilgiye ulasmak zor..Halbuki n11ve hb de kolaylikla iade ediyorsun.

Neymiş satıcıya mesaj atmalıymısım hangi kargoyla gonderecegimi sormaliymisim.Sonra saticinin mesajına gore kargo yapmaliymisim..vs..vs..

Gg de ürün iadesi zor..Satıcı odaklı bir site..İletisim zor..Robot gibi elemanları var..

• Uzak durun resmen.. Neredeyse 3 aydır iade için bekliyorum.. Hala satıcıya uyarı veriyorum diyorlar ama yaptırım yok..

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.