Şimdi Ara

GittiGidiyor çoklu hesap?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
624
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gittigidiyorda diğer hesabıma indirim var, hiç alışveriş yapmamışım o hesaptan ondan verdi zaten.

Bu hesaptan ( daha önce gittigidiyorda kullandığım kart ile) alışveriş yapsam iptal olurmu, hesaba ban atarlar mı?

ban atma nedenleri nedir bilenlerden cevap bekliyorum.

• atmaz defalarca farklı hesaplardan aynı kart ile alışveriş yapmışlığım vardır. yalnız 3d secure ile alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 20 Mayıs 2017; 16:27:39 >
  • sanal kartla almakta fayda var. Ban atıyorlar ve sorun oluyor.

Birilerinde sıkıntı olmaması böyle bir şeyin olmadığı anlamına gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

atmaz defalarca farklı hesaplardan aynı kart ile alışveriş yapmışlığım vardır. yalnız 3d secure ile alın.

550₺ lik ürün alacağım. %5 yapıyor ara sıra, onu bekliyorum ama ay sonuna kadar o gelmezse 20₺ kuponlu hesabı kullanacağım.

Zırt pırt hesap banlıyor diye çok sitem eden var.

Bakalım olmazsa 3D ile alacağım o şekilde.

İnşallah %5 gelirde riske falan girmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

sanal kartla almakta fayda var. Ban atıyorlar ve sorun oluyor.

Birilerinde sıkıntı olmaması böyle bir şeyin olmadığı anlamına gelmez.

Aslında korkum kartı banlaması değil alışverişi iptal etmesi.

Eğer kartı iptal ederse yeni sanal kart oluşturur çıkarım işin içinden. Ama maxipuan kampanayası var 60₺ o yanacak diye korkuyorum.
  • 3d ödemelerde sanal pos senin oraya yazdığın ismi-soyismi göremiyor gibi bir şey. Yeni sanal kredi kartıyla sıkıntı olmayacaktır.
  • hocam banlasa ne olur, verdiği çeki veya indirimi hiç alışveriş yapılmamış hesaplara veriyor zaten. benim çek satıştan 5 6 defa hesap satın alıp aynı kart ile alışveriş yapmışlığım var herhangi bir iptal veya ban durumu yaşamadım. isterseniz sanal kart ile alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

hocam banlasa ne olur, verdiği çeki veya indirimi hiç alışveriş yapılmamış hesaplara veriyor zaten. benim çek satıştan 5 6 defa hesap satın alıp aynı kart ile alışveriş yapmışlığım var herhangi bir iptal veya ban durumu yaşamadım. isterseniz sanal kart ile alın.

Sıkıntı şu, kampanyadan faydalanmamakan korkuyorum. 60₺ maxipuanı tekrar alamayabilirim.
  • Denemeye gerek kalmadı, %5 indirimi ile alışveriş yaptım.
  • Bir sorum olacaktı yazacak yer bulamadım.Gittigidiyordan ilk defa ürün almayı deneyeceğim sanırım hiç gerek olmamıştı önceden.Merak ettiğim alıcı adresi olarak kargo şubesi gösterilebilir mi ? Şubeden almayı diyorum yani.Bilgisi olan varsa çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grand Master

Bir sorum olacaktı yazacak yer bulamadım.Gittigidiyordan ilk defa ürün almayı deneyeceğim sanırım hiç gerek olmamıştı önceden.Merak ettiğim alıcı adresi olarak kargo şubesi gösterilebilir mi ? Şubeden almayı diyorum yani.Bilgisi olan varsa çok makbule geçer.

Bunu pek kabul etmiyorlar. Güvenlik gerekcesiylemidir nedir bilmiyorum.

Ama bizim köye kargo gelmediği için köy adresini yazıyoum ben, PTTKargo harici köye kargo gelmiyor, şubeden alıyorum veya aldırıyorum.

Bulunduğunuz yere kargo geliyormu bi sorun kargo firmasına.
  • Anladım dediğiniz gibi sorayım öyleyse çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grand Master G kullanıcısına yanıt
    satıcının hangi kargoyla çalıştığını öğrenin ve diyelimki aras kargo olsun,

sitede adreslerim kısmına size dağıtım yapan aras kargo adresini tanımlayın. ama şu şekilde:

(elden teslim. aras kargo xxx şubesi) abc mahallesi def caddesi.....

şeklinde. yani şube adı ve elden teslim olacağı belli olsun daha ilk satırda.

alışveriş esnasında da bu kargo adresini seçiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

satıcının hangi kargoyla çalıştığını öğrenin ve diyelimki aras kargo olsun,

sitede adreslerim kısmına size dağıtım yapan aras kargo adresini tanımlayın. ama şu şekilde:

(elden teslim. aras kargo xxx şubesi) abc mahallesi def caddesi.....

şeklinde. yani şube adı ve elden teslim olacağı belli olsun daha ilk satırda.

alışveriş esnasında da bu kargo adresini seçiniz.

Çok teşekkür ederim bu bilgilendirme güzel oldu uygulayacağım.Bugün kargo şubesine sordum bizden yana sıkıntı olmaz alırsın dediler zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.